Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

ded_gambit пишет:

Для шоустопперов

Весьма неплохое решение.И на вид красивы. Делаются по образу крыльев.Вымачиваются,затем на болванке фиксируются на недельку полторы,а лучше 2.Как раз имею пару подобных педалей "велго". img/bm

Куплю вилку на "рекорд"

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Не на каждый день педальки.
У меня были  с деревянными накладками, в сырую погоду дико скользкие.

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Shaltai, а я відразу стрепи шкіряні до своїх дерев"яних приробив.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Shaltai пишет:

Не на каждый день педальки.
У меня были  с деревянными накладками, в сырую погоду дико скользкие.

Такую красоту в сырую погоду никто выгуливать не станет.

Spoiler

И то,на случай дождя вон шипы вкрученные.

Куплю вилку на "рекорд"

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

toni73 пишет:

И то,на случай дождя вон шипы вкрученные.

img/as не рассмотрел

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Есть такое дерево — тик. Правда, не знаю, как оно гнётся. Но воды не боится вообще. Им и сейчас на дорогих яхтах палубы мостят. А когда-то даже на военных кораблях а-ля крейсер "Варяг" или "Аврора" палубы были с тиковым покрытием.

Я добыл кусочек — сделал накладки на одни педали. Но они ещё не в эксплуатации.
(в Киеве на барахолке на Петровке по выходным стоит мужик с отходами краснодеревого производства — там мноого интересного — на спуске с моста от ж.д. станции "Зенит" в сторону Днепра, если стоять спиной к станции — на ЛЕВОМ спуске, где троллейбусы на разворот проднимаются, по ПРАВУЮ руку от прохода )

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

А если дерево проварить в льняном масле, или парафине/воске?

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Костя, мостити палубу тіком це давня британська корабельна традиція. Фішка не в тому, що води не боїться, тут всі породи більш менш однакові, да і на палубі вона все ж достатньо епізодично.
Головна фішка тіка — мокрим воно не стає слизьким. img/bs

Додано: 30-06-2017 17:11:30

Кирилл, проварка в льняному маслі, воно ж оліфа це один з найстаріший способів стабілізації деревини. Справа в тому що практично всі олії крім підсонячникової з часом кристалізуються.
Проварював ручкі ножів і грипси на Шоколад. Бонус — зовсім не пристає бруд, а все що пристає легко змивається водою. Рекомендую.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

kisa пишет:

Но воды не боится вообще.

Морской, солёной воды/волны.  img/bs За пресной из луж такого не замечено, вроде как.
Евгений76, Пропитка дерева субстанцией по названию — даниш оил, лишает удовольствия проварки, но эффект почти тот же. Есть оно в продаже.

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Тик гнётся хорошо. Робин, известный под псевдонимом Гуд из такой деревяшки запилил себе лук и успешно партизанил в одном лесу.

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Пафнутий пишет:

Тик гнётся хорошо. Робин, известный под псевдонимом Гуд из такой деревяшки запилил себе лук и успешно партизанил в одном лесу.

У лидера шервудской ОПГ лук был тисовый.

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Shaltaiimg/bs
Мало хто знає, але у Робіна та інших йоменов лук був не просто тісовий, а з іспанського тіса. Закономірне питання, чому іспанці маючи залєжи такого чудового матеріалу експортували його в Туманний Альбіон, а не використовували самі. Виявляється його пружинячи властивості чудово проявлялися до +20 по цельсію, далі швидко втрачалися.
Мораль сєй байки, дерево цікавий матеріал, але межі використання потрібно підбирати обережно і добре перевіряти.

Кубанец, можливо цей даніш і краще, але льняне в мене разом зі звичайною олією продається, і взагалі дома було. Да і так як я пропітав мало що на холодну пропітає. Булькало хвилин п'ятнадцять з усіх пор. img/bm

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Тогда лучше то — что сподручнее img/bs

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Евгений76, варить на водяной бане, или можно и так, "на огне"?

Re: ДВВ (дерев'яно-велосипедні вироби)

Я використав звичайну стару пательню, але. В певних місцях трохи обуглилось. Типу інша структура деревини сильніше потемніла, аж до рум'яної корочки.
Для себе зробив висновок, хочеш темнішу деревину, грій на відкритому вогні, хочеш світлішу, а паровій бані.
Ну і техніку безпеки ніхто не відміняв, будьте обережні, розпечене масло то не шуткі.

З.І. так як дерево плаває в маслі, то перевертав його звичайною виделкою. Ну що було на кухні, те і схопив.

Я рухаюсь, значить я існую!