Re: Крокоспорт

Сьогодні їхали по маршруту КС2018, згадували як готувались до цієї гонки. Майже ностальжи..Останнім часом не виходить разом катать, тому цього разу було особливо душевно та приємно. Попили, побазікали, покрутили. img/be img/be  img/be  img/be 
Сподобалось питання хлопця з команди Ешелон стосовно Colonnello "Це зараз такі алюмінієві рами почали робити?"  img/bj
Він реально прозрів, коли я сказав що рама з вилкою мої одногодки.   img/ap
Крокоспорт

11

Re: Крокоспорт

leonyar, да хорошо катнули  img/kefir

Re: Крокоспорт

Вчера катал 6-й  сегмент на  virtual Tour de France img/ab
Крокоспорт

Spoiler

Категория C (Средняя мощность  2.5-3.2W Кг ) 27 место из 233   img/be

Крокоспорт

Тяжело, пульс временами   зашкаливал, хорошо где- на четвертом круге нашел
2-x вменяемых французов и поехали с ними сменами... 

Крокоспорт

Кто- нибудь из коллег еще есть на Zwift?

3

Re: Крокоспорт

hefring, 268ватт на час это хорошо. Вопрос в том на каком станке крутили

Re: Крокоспорт

artem4ik19—  Tacx satori pro,  первоначально калибровал по Garmin Vector педалям  (реально думаю поменьше чем 268) ...  На самом деле разницы нет, тк при том же давлении в шинах и тех же настройках с осени мощность поднялась почти на  70W.  Откатал несколько Zwiftовских  курсов. Теперь в основном составляю программу сам, но Zwift очень хорошо помог разобраться в теории аэробных нагрузок и выборе стратегии,  а главное заставляет позволяет вкручивать  3-4 раза в неделю, а не   только  по выходным img/ab

3

(23-07-2020 21:31:26 отредактировано leonyar)

Re: Крокоспорт

А я мабуть зараз відкупорю пляшку італійського сухого, та відсвяткую подолання псіхологічного барьеру в середній швидкості- 40 км/год, на відстані більш ніж 50 км.Певен що Colonnello раніше іздив і швидше, а ось я ні.  Подолання цього барьеру на сталевому шосері для мене подія, тож можна і хильнути трохи.  img/hitry img/az
Крокоспорт Крокоспорт

11

Re: Крокоспорт

img/ai Физкультурный монстр img/bm
img/bi

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокоспорт

Монстр, не те слово.
Супер монстр.

В мене середня 30 не завжди виходить, а тут  img/ay

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокоспорт

Євгеній76,
Це в групі img/ah

Re: Крокоспорт

leonyarimg/ay Мощно!!!!!

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Крокоспорт

leonyar, ого, моща! якщо це фізкультура, то я на роботу лежачи на печі їжджу img/ab

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

1

Re: Крокоспорт

murabel,
Це реально фізкультура, бо наш колега Артем таку середню швидкість тримав майже соло на протязі половини гонки " Chiken Kyiv"— ото моща img/bs

Re: Крокоспорт

leonyar, посмотреть результаты разделок на стальных великах времен СССР — там по 50км/час скорости на 50км.... ото монстры

Re: Крокоспорт

artem4ik19, спорний момент.
Ті ж самі спортсмени виїзжаючи за кордон показували дещо скромніший результати. Тут багато питань до хронометрії та бажання тренерів, щоб їх вихованці отримували категорії.
Це прочитано у причетних до спорту в ті роки.
А так профі завжди їздили швидше фізкультурників.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: Крокоспорт

artem4ik19,
img/bs Сергій Миколайович Сухорученков цьому яркий приклад.
Але ж це не профі, а ЛЕГЕНДА!
Тому, рівняти тут просто нема чого, тим часом спробую собі запланувати наступний барьер середньої швидкості в 44 км/год на дістанцію не менш 50 км.
Може колись і подолаю img/ah

1