Re: Динамовтулки

Bob, я бы тоже термоусадке больше доверял, чем мазюкам. Которые ещё где-то взять нужно. Грамма два желательно, а не полкило img/bm  img/ag
mn6264, а место пайки фигурно согнуть такм не получится? Два провода параллельно загнутых и этими изгибами спаянные — ну тип дубль?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Динамовтулки

kisa, Емм... img/bw  Щось типу такого ?

Динамовтулки

Re: Динамовтулки

Нее, это я как-то криво описал img/ah
Вот по такой идее:
Динамовтулки

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Динамовтулки

kisa, Ааааа, зрозумів  img/bs Це по суті виходить таке ж з'єднання з накладенням, тільки Ви пропонуєте перед пайкою вже надати  проводам необхідну форму? Я думав про такий варіант, єдине що  ізоляцію буде не так зручно вкладати. Погодьтесь, що значно зручніше пропаяти і якісно  закрити термоусадкою на прямому проводі. Тим більше для якісної ізоляції необхідно прикрити і старий провід з котушки.Якщо чесно, припускаю ,що найбільший кут перегину  все ж таки прийдеться не на  пайку.

Я от  ще думав про щось на подобі такого:

Динамовтулки

Re: Динамовтулки

img/bw
Ещё раз пересмотрел фотки здесь https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 40#p181940
Вроде не о чем париться. Паяный стык получается себе на ровном месте. Его надёжно изолируем, да и всё  img/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Динамовтулки

mn6264,
Нельзя там скручивать, не влезет в канавку.
Да и зачем? Чем пайка двух прямых медных проволок не угодила?

Re: Динамовтулки

Пафнутий, Якщо Ви маєте на увазі канавку на осі, то місце пайки в неї не буде вкладатись. А в загальному Ви праві,  з'єднання  не має бути громіздким.

Помітив цікаву особливість. На більшості зображень подібних втулок в мережі, місце виходу провода з котушки знаходиться безпосередньо навпроти канавки осі. Це має зрозумілу логіку.

Динамовтулки

В мене ж вихід провода з котушки знаходиться взагалі на протилежному від канавки боці:

Динамовтулки

І-за цього провід ще має вигинатись, йти під гайкою і геть потім виходити на паз в осі.

Re: Динамовтулки

mn6264,
Возможно, ось прокрутилась, отсюда и обрыв провода?

3

Re: Динамовтулки

img/bs Пафнутий, це багато що пояснює. Міг набитись бруд( точніше він там точно був) між статором і магнітами і із-за цього стався прокрут і обрив.Але намагатись поставити її на місце мабуть не краща ідея.

Re: Динамовтулки

mn6264 пишет:

поставити її на місце мабуть не краща ідея.

А всё-таки?
Ухватить ось можно, законтрив на ней две гайки друг об друга. Лучше — высокие.

Добавлено: 06-08-2020 12:10:56

img/ag Ну или тупо зажав её в вилке штатными конусами и гайками. Вилка — заодно и рычаг. Останется достаточно места, чтобы зажать якорь в тиски. Или... в цепной съёмник масляного фильтра img/rolleyes
Во меня понесло  img/bm  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Динамовтулки

kisa, нема гарантії що її знов не прокрутить. А зараз вона вже точно в упорі. img/bm  img/ag Головне  що обмотка  не пробита.

Re: Динамовтулки

img/ag Теж слушно

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Динамовтулки

Обмотка от проворота оси не пробьется. Катушку нужно полностью освободить от гаек.

Добавлено: 06-08-2020 15:29:32

Фактически, катушка на оси фиксируется прямоугольной шайбой, через которую проходит провод и гайкой, ее прижимающей. Нужно отогнуть стопорную шайбу и разобрать конструкцию. Повернуть ось на нужный угол и собрать обратно. Не нужно оставлять ее в таком состоянии, как есть, при сборке будут проблемы — там все очень плотно.

Diesel power

1

Re: Динамовтулки

Виявилось, що вісь ставиться на місце без зусиль, тим же сімейним ключем. img/bk  Там є спеціальні вирізи.

Динамовтулки

Щоправда, тепер на місце пайки справді  прийдеться нехилий згин.

Re: Динамовтулки

img/ag
Ммм.. её ж теперь надо как-то надёжно зафиксировать?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.