Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

AARadchenko, ну в Ваших краях может и продаётся, а в наших не выдаёт.

Куплю ранний "телескоп"

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

jordan777, треба шукати, питати в продавців, можливо інші назви (бо поки вам дивився бачу підписані як "защита кабеля дрели", "наконечник". Я білоруську не знаю, тому важко шукати. Фірмові точно є в Мінську, але в них ціна неадекватна.

Видалений.

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

Та ой, приматывается Т-образный ключ двумя кольцами изоленты к проводу в 40 см от дрели. За перекладину "Т".
Висит там годами, никогда не мешает, и всегда под рукой.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

AARadchenko, прикольно, запрятали за деталь с номером. Спасибо, буду знать.

Куплю ранний "телескоп"

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

Знайшов на алі такий "патрон", під дриль. Чи є тут першопроходці, варте уваги (для шліфування доріжок стаканів, чашок, кермових колонок)?
https://cloud.video.taobao.com/play/u/2 … 538070.mp4

Видалений.

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

До чого лише не додумаються, або токарний верстат не купляти  img/bj

Я рухаюсь, значить я існую!

3

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

Стоит он не шибко бюджетной вроде такой патрон.
Євгеній76, ну токарник стоит не мало и место ему надо.

Куплю ранний "телескоп"

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

Spoiler

А еще он, станочек в смысле, обязательно не должен быть отвергнут другими членами семьи.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

jordan777, 15 доларів силуміновий та 50 сталевий. В будь-якому випадку набагато дешевше та компактніше чим токарний станок, головне щоб був доцільним.

Видалений.

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

img/off

коли починаються розмови, а навіщо тобі так багато інструментів/велосипедів, кажу Ок, завтра все продаю і починаю кожен день горілку глушити. Члени сім'ї сильно задумуються і інтерес розвивати тему пропадає

Добавлено: 27-05-2021 23:30:30

AARadchenko,  часовий токарний мені обійшовся в 100долярів, зі стальним патроном і всім іншим.
Стоїть, чекає гірших часів, поки доступний станок на роботі.

Я рухаюсь, значить я існую!

3

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

AARadchenko, и на сколько того силуминового хватит? 50 стальной. Ну я за свой 130мм новый 63 года с двумя видами кулачков меньше 50$ отдал. А эти китайские если мне память не изменяет или 50 или 80мм, в  указанной цене. + стоимость доставки.

Куплю ранний "телескоп"

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

jordan777, силумін теж різний є. Розміри 50, 63 мм є в китайців, а радянських, наскільки мені відомо, таких не було. Ви ж не думаєте 80 і більше міліметрів на дриль ставити, вона здохне лише через їх вагу, хоч вони і дешевші. Доствака там безкоштовна, принаймні до України

Видалений.

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

Я просто не думаю такой брать. А так же ставить на дрель. Велотему они не закрывают, поэтому особого смысла не вижу.

Добавлено: 28-05-2021 00:12:02

Про силумин. Тут сплошь и рядом хают китайское. Но вот именно в случае с патронами, чисто случайно конечно будет отличнейший высококачественный силумин?


Добавлено: 28-05-2021 00:13:14

Ну к вам может доставка и бесплатная. К нам за деньги. Если бесплатная, то в итоге все равно суммы выходят одинаковые . Что платная что бесплатная


Добавлено: 28-05-2021 00:14:15

Я свой вопрос с патроном закрыл. Мне хватает то что есть. Никто не мешает 80+ ставить на элдвиг.

Куплю ранний "телескоп"

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

jordan777, я розумію, що ніхто не заважає вам ставити, чому нервувати? Я виклав відео з питанням чи використовував хтось такий інструмент. Для шліфовки він по розмірам підходить для всього, звісно виточувати деталі на дрилі ніхто не збирається, про що я одразу і повідомив  img/bj
Про Китай може і хаять, але покажіть, що зроблено не в Китаї. Там виробляється більша частина товарів в світі і, звісно, багато поганих. Це проста арифметика.

Видалений.

Re: Обсуждение приспособлений и инструментов.

Я и не нервничаю. Каким образом торпеду зажимать будете?

Добавлено: 28-05-2021 00:50:51

Так разговор изначально и шёл о шлифовке.

Куплю ранний "телескоп"