Re: Шины-однотрубки.

trempel пишет:

дойшов до замовлень з ЄС, бачив і знижки смачні, однак доставка робить ціну співрозмірною до українських інтернет магазинів

только товар из Европы будет из разряда "сделан для европы", а из местных интернет магазинов "товар для Украины, сделанный пьяным, сильно уставшим китайцем в третью смену".

1

Re: Шины-однотрубки.

Есть мужик в Закарпатье, барыжит трубками из Словакии (контакты потерял). Теми, что для своих, и по приятной цене. Брали у него Туфо. Коллега  Vognick такие входы-выходы знает, думаю — поможет.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Шины-однотрубки.

Ну, моя думка така — треба дуже добре розуміти задачу, яку планується вирішувати цими колесами. Для проспекту Перемоги велотрубки дуже добре підходять, рекомендую.  img/ab

Що стосується ремонту велотрубок Туфо — можу запевнити, що це найбільш ремонтопридатні трубки, особливо якщо використовувати їхній же герметик, але і будь-який інший нормальний зазвичай справляється, якщо не качати максимальний тиск.

ПС: мужик уже не барижить здається, бо нема гешефту. Та і ціни на міжнародних інтернет-майданчиках чуть просіли, а ще і знижки часто бувають.

3

Re: Шины-однотрубки.

trepel, из Вашего описания не совсем понятно что произошло с трубкми Vittoria. Так, как описываете Вы, трубка должна была давно "рвануть". Для того,чтобы понять что собственно произошло, одну из трубкок надо с обода снять, и поставить что-то взамен.
Vognick дело говорит- восстанавливайте TUFO!!!
Я скептически отношусь к герметикам. Герметик-это лоторея:-или помогло,-или не помогло  и тогда точно трубку на выброску. Можно попробывать локально ввести клей в камеру через прокол. Я никогда с трубками TUFO этого не делал, с воронежскими это работает. Если клей не сработает, тогда уже пробывать герметик.
Можно ли ввести клей, я не знаю, TUFO никогда не потрошил и в руках не держал. Может на форуме кто что поскажет.

Re: Шины-однотрубки.

Livesey, читал про ремонт прокола туфо шприцом с тупой иглой с клеем/герметиком

Re: Шины-однотрубки.

ded_gambit, прекрасно! Осталось узнать какое решение принял trempel.

Re: Шины-однотрубки.

Livesey, відбулося фіаско.  купив трубки б/у на олх. втрата не тяжка,  брав щоб спробувати,  що воно таке взагалі,  інший комплект коліс на подвійних ободах з посадочною шириною 13 і шинами на 20 мм є,  їздить можна й так. рідні колеса відкладу пока,  куплю герметик і заллю в туфовську трубку,  якшо прокол вилікую буду шукати таку ж в Польщі, може родичка їхатиме звідти та нехай привезе.  пауза поки що.  дякую за поради всім,  правильно каже панVognick, задача була окреслена доволі туманно, і суть її була покататися на трубках за мінімум коштів img/jaba   вже стало зрозуміло, що це не той товар, щоб економить,  з залізяччям простіше якось.

2

Re: Шины-однотрубки.

Собираю старт-шоссе 155-411 и появился вопрос по резине — обода на нем под трубки и оптимальным вариантом по цене/времени доставки для меня сейчас будет заказать их на ozon. 700 x 25C (25-622) LUGANO II K-Guard SCHWALBE подойдут? Поискал по форуму и вроди люди их ставили, но хотелось бы точно знать.

Re: Шины-однотрубки.

aliftin, покрышки не подходят для трубочных ободов  img/bk

Не стоит дружить с людьми, у которых нечему научиться. Вот поэтому у меня так мало друзей. Джеймс Уотсон

Re: Шины-однотрубки.

Veksha пишет:

aliftin, покрышки не подходят для трубочных ободов  img/bk

Не хотелось бы менять обода. Где можно максимально дешево и быстро в России заказать трубки?

Re: Шины-однотрубки.

aliftin, знания и личный опыт коллег о свойствах известных велотрубок собраны в этой теме. Это поможет Вам определиться с моделью трубки. А найти всё можно в интернете.

Не стоит дружить с людьми, у которых нечему научиться. Вот поэтому у меня так мало друзей. Джеймс Уотсон

Re: Шины-однотрубки.

Veksha пишет:

А найти всё можно в интернете.

img/bs
Проблемы шоппинга (памажитекупить, кнамневозят, дедешевле) — последнее, чем занимается Кроковод.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Шины-однотрубки.

И трубки — это не дëшево

Re: Шины-однотрубки.

До речі, цікаве спостереження. Старожили можуть пам'ятати партію недорогих і дуже невибагливих (так би мовити) в плані якості велотрубок Swallow Montello виробництва Індонезії... Так от у мене ще залишилось пару штук в експлуатації, які потихеньку доживають своє на гостьових колесах, а коли вже корд геть розлазиться чи протирається, то я їх розпускаю і дістаю звідки внутрішню камеру для використання за прямим призначенням. Так от, всередині там цілком офіційна гума Швальбе, правда під 26"  img/ap

В цілому, цей факт нормально вписується в картину того, що в Індонезії поки ще не достатньо висока культура технологічного виробництва, а також що в лінійці Швальбе дійсно колись були велотрубки Montello (такий же дизайн протектора і т.д.), які мабуть посоромилися перевипускати під відомим брендом після переміщення виробництва і просто скинули на ринок під виглядом ноунейму в країни третього світу...

Прошу це також пам'ятати, коли думатиме про велотрубки — їх наразі неможливо зробити дешевими, але при цьому якісними.

2

Re: Шины-однотрубки.

А в мене одна з цих трубок спустила, коли на колесо світило сонечко. Розтин показав, що камера лопнула по шву. Десь до 5 см.

Я рухаюсь, значить я існую!