Re: Велорезина

kisa пишет:

1:2 не очень.

А точно, не туда глянул. img/thank  вернее будет — 1:1,6-1,7

Re: Велорезина

img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Велорезина

CST всякі роблять, їх преміум сегмент буває дорожчий за швабрульбу, і боковини різнокольорові бувають. Але через "преміум-ціну" їх до нас не завозять. З європи багато б/у велів приходять на дістонах і ві-руберах практично всі в мікротріщинах, але в процесі подальшої експлуатації гулі не дуються і дуже рідко лопають.

Re: Велорезина

CustoмBicyclь, Досталась мені CST з європи,щоправда одна покришка.Якщо порівняти з тою що продається в нас,це дві великі різниці. img/rolleyes

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Велорезина

toni73, і DURO у нас десять років тому були зовсім інші- на початку 2000-х зібрав крокодила в стилі  "крокодильство-1.0" і поставив йолку-дуро... ... до нині ровер змінив трьох власників, зкатались дві системи і зо п*ять фрівілів, а шини без жодної мікротріщини і мінімально стерлась задня. На дотик м*які, як щойно з печі  img/bk  І кому сьогодні вигідно виготовляти і продавати такі довговічні шини  img/bk

Re: Велорезина

CustoмBicyclь, цветная CONTROL VIVA (C-1446) в Польше около $8 стоит, к нам просто не возят.

Re: Велорезина

CustoмBicyclь, Так пам'ятаю коли дюро тільки з'явилася придбав пару та на аїст встановив. М'яка, хороша резина. Єдине що в ній не подобається тонка середина де ялинка сходиться.А зараз манкетінг, і пофіг на ім'я.

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Велорезина

toni73, есть пара таких DURO. Лежат в резерве. Мягенкие и накат хороший, несмотря на то, что 47-622 img/ab
Куплены были где-то в начале двухтысячных img/ab

Кирилл, спасибо. Знеачит будем искать каналы поставки с Польши img/wd

Re: Велорезина

Кирилл, а скільки тоді у Польщі коштує народний CST "кубік" 47-622 ?

Re: Велорезина

Я б міг знайомих попросити притащити з Польщі якшо хоть 20-30 штук на замовлення назбирається.
http://allegro.pl/cst-opona-szosowa-str … 30556.html
http://allegro.pl/opona-cst-28-pegasus- … 02215.html

Додано: 04-08-2017 09:54:27

пегасус правда вроді не дуже якісний, на барахолці не раз їх бачив(не кольорових) — протектор в ідеальному стані а боковини тупо розпороті

Re: Велорезина

CustoмBicyclь, столько же приблизительно, с цветной боковиной чуть дороже.
http://allegro.pl/opona-28x1-75x2-c-219 … 21986.html

Re: Велорезина

Arioh, я б вписався в замовлення  на щось таке кожнго виду по парі шириною 32 -35.   img/ab (звісно якщо цінник буде гуманний )

Spoiler

Велорезина
Велорезина
Велорезина
Велорезина

Re: Велорезина

Та ок, но по одній напевно дорого вийде, треба зразу хочаб штук 20 брати однакових і в одного продавця шоб доставка дешевше вийшла.

Re: Велорезина

Вы б в совместных закупках свои шоппинги обсуждали, что ли? Есть же такая тема где-то в конце общего раздела.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Велорезина

Приобрёл камеру Б.Твин в запас(цена 4$), сравниваю с той, что у меня сейчас стоит в покрышке. В покрышке у меня стоит Витториа. Покрышки у меня — Витториа 25 мм.
Сравнение:
у Витториа — два размера коробке указано, 25 и 28 мм. Вес 100 г.  Сделано в Тайланде. Ниппель преста — 36 мм.
у Б.Твин — три, соответственно 25, 28, 32 мм. Вес 116 г. Сделано в Китае. Ниппель преста — 35 мм.
Велорезина

Велорезина

Велорезина
То ли Б.Твин более эластичная, что на три размера идёт, то ли маркетинг, не знаю. На ощупь резина резиной...
Размеры коробок показывают соотношение в размерах упакованных камер.