Re: Крокодвір

Eclipse, дякую.  Хоча світло-коричнева боковина мені не зовсім в тему, а в нас тільки такі продають. Темно-коричнева чи навіть чорна було би краще. Але всерівно в пріоритеті низький опір коченню.

Re: Крокодвір

Panaracer Gravelking ))
Он черный есть )

Diesel power

1

Re: Крокодвір

Panaracer Gravelking

Перегляд моделей "гревельних" шин нагадав про мою давню симпатію до SSCX . А в мене саме виявився один зайвий "туринг" з півотами і косими дропаутами.   img/work

Re: Крокодвір

І пів дня не минуло, як туринг з 3х7 став синглом ... img/rolleyes

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, а де слайди?
Маю в арсеналі SSCX, виявився дуже універсальним.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

став синглом

img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

Євгеній76, у фіналі будуть слайди, коли всю єресь демонтую, в тому числі вібряки. Кантілевери хочу, маю від шімано МТБшні, а хочу якісь сексуальні кросові  img/rolleyes .

виявився дуже універсальним

погоджуюсь

Re: Крокодвір

Почитав інтернети про кантілевери і поставив наявні від шімано з 90х ( Deore DX BR-M651 ).
Чому так вирішив :
+ халявні  img/rolleyes
+ класичні короткі товстезні  гальмівні колодки з величезним ресурсом, ніколи не чув від них скрипу чи пищання ( жирний + ! ) ;
+ шопоголізм не варіант кроководів ;
— не модний дизайн  img/ap  Але і велосипед залізний, а не модний.
   Комплект найдешевших кросових кантілеверів коштує як хороша гоночна шина. Я голосую за шини. Кросові сучасні кантілевери з тонкими V-бряковими колодками = малий ресурс колодок. ( Вага кросових така сама як в моїх Deore DX , вчора зважував  img/ag  )

1

Re: Крокодвір

Спершу планував баран з пістолетами, але на синглі CX відсутні його аеродинамічні переваги. Тому райзер, а там побачимо. + райзер лежав у запасах і кантілеверні гальмівні ручки для нього теж.

Добавлено: 03-09-2022 10:14:44

Вчора вже вночі зробив пробну поїздку навколо будинку — кантілевери зі своїми ще рідними , старезними, місцями потрісканими гальмівними колодками гальмують божественно  img/rolleyes

1

Re: Крокодвір

Я голосую за шини

Замовив "maxxis rambler" ,   img/jaba не дозволила панарейсери

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

баран з пістолетами

Та ну куда — он для шоссе в буквальном смысле.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.