Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

ХВЗ Турист (1979). Днепр

Обзавёлся бардачком, правда, без кожаных лямок, но в хазяйстве были липучки... Бардачку помимо основного, нашлось двойное применение — удержание троса безопасности (пока не придумаю более удачного решения). Зато теперь не забываю брать его с собой  img/hitry
ХВЗ Турист (1979). Днепр

Турист "Вояж" (1979)

3

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

ХВЗ Турист (1979). Днепр ХВЗ Турист (1979). Днепр

Турист "Вояж" (1979)

4

(10-09-2022 02:52:51 отредактировано varganshik)

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

ХВЗ Турист (1979). Днепр

Не втримався... вигуляв вело (мото) часи. Колір не в масть, треба було брати сріблясті  img/bk

Турист "Вояж" (1979)

3

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

Трохи кадрів з крайньої покатушки: "я там був і я так бачив"! А от ви те ж саме бачили б по-іншому... крізь призму своїх "тараканів" img/thank 

ХВЗ Турист (1979). Днепр ХВЗ Турист (1979). Днепр
ХВЗ Турист (1979). Днепр ХВЗ Турист (1979). Днепр ХВЗ Турист (1979). Днепр
ХВЗ Турист (1979). Днепр

Турист "Вояж" (1979)

3

(10-09-2022 03:34:25 отредактировано varganshik)

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

ХВЗ Турист (1979). Днепр
Турист відпочиває в тіні пальми (треба й собі таку рослину завести).

Ну, що ж... ще один маршрут підкорено, чергові 60 км в скарбничку зараховані, нагорода — нові враження та смачна піца з ароматним чаєм в термосі (самостійно ферментована меліса з листям смородини) — це вже стає гарною традицією  img/bf

ХВЗ Турист (1979). Днепр

Що саме дивовижне — жодного проколу  (це з тим антипрокольним прошарком з фліпера)... попри складну місцевість та все ж наявність колючок (де була підозра, що ось вони "рідненькі" — зразу ж тапок на покришку). Не віриться, що зранку я зайду в гараж, виведу велисопед і просто поїду по справах без додаткових маніпуляцій...  img/bs

Турист "Вояж" (1979)

5

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

kisa, Я помню, читал на форуме о протёртой покрышке, но т.к. мои покрышки и камеры уже можно выбрасывать, то мне не жалко было попробовать. А насчет клеёнки в 2 слоя... а почему бы и не попробовать? Хоть колючки и небольшие, ломаться там нечему, но вдруг и правда рабочий вариант  img/thank

Турист "Вояж" (1979)

1

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

varganshik пишет:

зразу ж тапок на покришку

Как-то уже писал про специальную щетку-скребок для смахивания колючек. Увидел её на велосипеде гражданина, который путешествует по пустыням. Закреплена была на усах, как крыло.

3

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

po2, скребок--это профилактика)) а тапком сбить--это первая помощь

внук слесаря, сын токаря, умею паять и слегка программист.

2

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

varganshik, краще потратьте гроші на хороші антипрокольні шини, а не на всякі вело-цяцьки від маркетологів.
На китайських та індійських антипрокольних шинах нормальний накат тільки з накачаним тиском біля верхньої границі допуску. Бо в них антипрокольний шар з  твердої гуми, як і в дешевих Швальбе. На таких тільки по гладких дорогах їздити.

Spoiler

А хлопець на панарейсерах не проколовся  img/wd 

1

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

CustoмBicyclь, Покри вже придивився, то не буде ні Китай, нi Iндія.
А вело-цяцьку купив ще з рік тому, коли моя вело-прошивка була попередньої версії  img/ag Так, зніму цей годинник з руля, бо він сюди не пасує... коли руль без цяцьок, воно й вигляда набагато краще! А то ще ж поцепив велоком'ютер (оце більш потрібна цяця), то вже не руль, а якась панель приборна img/ap

Турист "Вояж" (1979)

1

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

varganshik, з шинами обережно ! Бо коли розпробуєте хороші ( в комплекті з тонкостінними камерами ), то на дешевих вже не зможете їздити спокійно  img/ap

Spoiler

З дешевих що є в нас і я пробував,  тільки на Deestone нормальний накат, за рахунок м'якої гуми. Їх м'якість навіть пальцями відчувається у порівнянні з іншими. 

5

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

CustoмBicyclь, так в мене якраз Deestone і стоять (37-622 35-700С) img/ay задоволенний, накат шикарний! 
Накат не готовий проміняти ні на шо, навіть згоден миритись з нечастими проколами  img/aw

Турист "Вояж" (1979)

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

ХВЗ Турист (1979). Днепр ХВЗ Турист (1979). Днепр

Красная школа и... аа-ааа, и зелёный крокодил  img/wd

Турист "Вояж" (1979)

7

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

ХВЗ Турист (1979). Днепр ХВЗ Турист (1979). Днепр ХВЗ Турист (1979). Днепр
ХВЗ на привалі

Турист "Вояж" (1979)

8

Re: ХВЗ Турист (1979). Днепр

Гарний маршрут видався, затяжні підйоми і швидкі спуски, лісопосадки і поля,ставки , траса і забуті асфальтовані дооги з буряном по пояс

3