Re: Теория велосипедного колеса.

Прокатился я однажды на слабо натянутых колесах. По ровному — неплохо, а потом пошли многочисленные горки. Это было настоящей пыткой. Они были собраны без перехлеста и очень слабо натянуты. Основная проблема — ощущения, кажется, что тормозит тормоз, тормозит втулка, всё тормозит, но только не сами колеса, очень обманчивые ощущения. Была даже какая-то динамика, но.  img/aa Очень не советую! Колеса те почти моментально убились, как и, к счастью, весь остальной тот дешевый ашан. Восьмёрки, вертикальное биение. К тому же, с недавнего времени наловчившись править туристовские обода до идеального состояния, могу сказать, что на заготовках со слабо натянутыми спицами эти довольно нежные обода приходили с небольшими локальными деформациями, которые почти невозможно выправить полностью. В гараже до сих пор лежит красивый внешне, но весь буквально помятый вертикально обод, который я не осилил.

При протяжке колёс использую программу-тюнер на телефоне, которая показывает частоту. Звук извлекаю старой камерой. Затем проверяю значение по таблице из этой темы. Протянул уже забыл сколько колёс таким способом. как мне кажется выравнивать натяжение "музыкально" гораздо удобнее, чем тензометром.

4

Re: Теория велосипедного колеса.

Теория велосипедного колеса.
Теория велосипедного колеса.
Теория велосипедного колеса.
Теория велосипедного колеса.
Теория велосипедного колеса.

3

Re: Теория велосипедного колеса.

img/thank  img/ay
Там ссылка https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=9238#p9238

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.
Тема поднята модератором.

Re: Теория велосипедного колеса.

https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 49#p245049

y4po4mak, po2, kisa, та всім, кому цікаво.

Почитав я ваш обмін думками про кривий обід, та написав формули і зробив програмку, в Excel. Про що — написано на фото.

Вихідні розміри доволі довільні. Аналіз результатів дає інформацію для роздумів.
Прохання не реагувати поспіхом. Якщо є питання — відповім. Якщо хтось дасть свої цифри — порахую. Побажання — приймаються. Якщо програма має сенс, викладу на форумі.

Теория велосипедного колеса.

(дещо підправив)

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

5

Re: Теория велосипедного колеса.

img/ay
Собственно, интересны выводы из Ваших расчётов, по-простому — что куда в каком случае сильнее тянет.
А в обсуждаемом случае — можно ли спицами вытянуть такой поподвыподверт обода, и при помощи какой схемы img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(05-05-2023 19:49:07 отредактировано Sedoy-K)

Re: Теория велосипедного колеса.

Ніхто не дав свої цифри. Побажань теж не побачив. Все зрозуміло? І для нашого "чергового по палаті"  kisa — теж?

Я дещо переробив програму. Основне: тепер розмір правої парасолі потрібно вводити той, що вимірюється як відстань між торцями ободу та посадковою поверхнею у задньому дропі. Саме такий пропонує на форумі Odyssey. Я так зрозумів, що у нього "гачок" на кінці дроту — для того, щоб позиціюватися саме на посадкову поверхню у дропі. Знайшов коротші формули.

Що мені зараз потрібно: розміри! Оскільки не маю своїх втулок від вело з декількома швидкостями. Цікава ситуація: на форумі багато емоцій, але конкретних цифр по втулкам (і не тільки) – майже немає, окрім Торпедо.

Розміри потрібні такі:
D — діаметр  отвору ободу, мм
L – відстань між посадковими поверхнями дропів, мм
C — ширина ободу, мм
a — відстань між центрами фланців задньої втулки, мм
b — осьовий зсув центрів отворів (правих — лівих) під ніпелі шпиць, мм
d — діаметр центрів отворів під шпиці, на фланцях, мм

Для колеса 28” приблизно D=600 мм,  b=3 мм. А інші?
На допомогу — рисунок.
Теория велосипедного колеса.

Spoiler

Якщо не буде розмірів, зроблю висновок, що це не цікавить абсолютно нікого. І на цьому це питання закрою, програму видалю.

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

Re: Теория велосипедного колеса.

img/ai
ого вы даёте!
Пока я лениво добрался до гаража, чтобы проверить состояние еще одного обода, уже успели программу расчета деформации обода написать img/ai

Spoiler

мне даже стыдно немного

Это безусловно интересно, но вот есть ли практическое применение у таких расчетов — не знаю img/ah

Жить километрами, а не квадратными метрами ©
Страву с велом использую редко

Re: Теория велосипедного колеса.

Sedoy-K пишет:

Если не будет размеров, заключу, что это не интересует

\ \

1-  размер    z 2 —  z1  должен быть одинков\...

только освоение нового продлевает нам жизнь

Re: Теория велосипедного колеса.

y4po4mak, Есть, но больше в другой плоскости: для выбора нужного сечения спиц для разных сторон зонта.

Diesel power

1

Re: Теория велосипедного колеса.

походы пишет:

z 2 —  z1  должен быть одинков

для колеса с зонтом — нет.

Размеров втулки нету, чтобы появились, нужно добраться до гаража)

Жить километрами, а не квадратными метрами ©
Страву с велом использую редко

Re: Теория велосипедного колеса.

y4po4mak:
1. Ніяких деформацій. Тільки рівновага сил. І вихід на напрямок моменту, що скручує. Це важливо. Ще є співвідношення зусиль на шпицях. Ну і різниця у довжинах шпиць. Невже це не важливе?

2. З деформаціями робити не буду. Тому що для практики такі розрахунки нічого не дадуть. А теоретиком велосипедних конструкцій я становитися не буду: немає часу та бажання. В мене є свої теорії та формули.

3. Якщо для Вас це відбулося дуже швидко, то це оманливо. Все це кропітка робота за декілька днів. Окрім основної.

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

1

Re: Теория велосипедного колеса.

Sedoy-K пишет:

кропотливая работа за несколько дней

Вот это мне как раз понятно, поэтому и неудобно — пустяковый вопрос, при наличии запасного обода, привёл к неожиданной трате чужого времени. img/bw

Жить километрами, а не квадратными метрами ©
Страву с велом использую редко

Re: Теория велосипедного колеса.

Пояснюю, що таке приведена довжина шпиць. Приведена до цього перерізу, що на рисунку. І тільки для радіального шпицювання s1 буде довжиною тієї частини шпиць, яка видна на реальному колесі.
Сили та момент теж приведені до цього перерізу.

Добавлено: 05-05-2023 21:00:10

y4po4mak, я так зрозумів, Ви вже в гаражі. П'ять хвилин, і розміри будуть у мене. Ще десять — і скрін з екрану монітору, з результатами розрахунків, буде мною виставлений.

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

Re: Теория велосипедного колеса.

y4po4mak, а скільки тут свого часу тратить, наприклад, ака kisa ? І для чого? Невже не зрозуміло, на що може надихнути пристрасть?

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

2

Re: Теория велосипедного колеса.

Sedoy-K, увы, но я на работе. В гараж не часто выбираюсь.

Жить километрами, а не квадратными метрами ©
Страву с велом использую редко