Re: Крокодвір

Оливковий

Spoiler

Крокодвір
На обода не дивимось, чайки вже заготовлені.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокодвір

А може RAL 6020 (хромовий зелений) ?  https://colorscheme.ru/ral-colors/ral-c … l#RAL_6020

Re: Крокодвір

Не важно какого цвета велосипед. Главное чтобы был черным  img/aw

Re: Крокодвір

6020 блаародно смотрится (на моём ноуте img/ap )

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

У звязку з певними причинами фарбування Телепортатора і Барабанного відкладається на кілька місяців. Але руки чешуться, тому вирішив зібрати до купи і прикатати, попідганяти деталі. Сьогодні зліпив докупи Телепортатор і проїхав кількасот метрів по хорошому асфальту, враження  img/ai  З передачею 52/17 він і розганяється жваво і крейсер не менше 30 км/год  img/ai Мабуть на типовому провінційному асфальті зуби будуть цокотіти, аж з острахом чекаю повного тест-драйву  img/cold

Re: Крокодвір

Виліз косяк у рульовій телепортатора — тягне вправо. Навіть коли велосипед просто стоїть вертикально руль сам при найменшому коливанні завалюється вправо, а вліво валиться тільки при відчутному крені рами на лівий бік. Геометрія рами доведена і перевірена нитками окремо і потім з вилкою, все в межах допуску.  Очевидно проблема в самій рульовій  img/ppc
ХВЗ-шна рульова у мене тільки одна, тому попробую на низ поставити дюймові чашку і конус "VP", а зверху стартонівські.

Re: Крокодвір

Ой, не делайте поспешных выводов. Вилка — очень коварная фигня. Колесо переворачивали?  Издали вдоль велосипеда глазом стреляли?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa, Вилку правив, раму правив, все симетрично (по нитках)  , зонт симетричний. Підозрюю криву посадку конусу на шток — видніється маленька шпаринка з одного боку.
Також маю дорожну євровилку для 26", вона підходить і по річу гальм і по довжині штоку, але тяжелезна і з масивною короною: не по фен-шую, та махнути для експерименту можна.

Re: Крокодвір

А, ну подставьте другую вилку. 
А что нитки покажут? Они толком "собаку" не покажут. В таких загадочных случаях всегда виновата какая-то хитрая деформация вилки: загнутые по-разному перья, ушедший вбок шток. Коварно: оба пера ушли в сторону, но одно более загнуто. Колесо в таком случае стоит ровно между перьев.
А у подшипника здоровья не хватит своей кривизной сворачивать вилку.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa пишет:

А у подшипника здоровья не хватит своей кривизной сворачивать вилку.

А я бы поспорил. На Кувалде я запарился прям торцевать шток. Симптомы схожи были img/rtfm

Re: Крокодвір

Игорь, но не до такой же степени:

CustoмBicyclь пишет:

коли велосипед просто стоїть вертикально руль сам при найменшому коливанні завалюється вправо

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

kisa пишет:

"собаку" не покажут

Покажуть — нитки від дропів вилки до задніх і міряти над кареткою, потім вивернути вилку задом на перед і знову міряти. (У нас в Бібліотеці вичитав  img/bk )  Міряв перед збиранням, бачу, що треба зняти колеса і руль та знову переміряти.  На око з 5 метрів "собаки" нема.

Re: Крокодвір

img/bl
Засада в том, что при этих измерениях Вы не выставите вилку ни строго вперёд, ни строго назад, ни строго на 180° от первоначального положения. А малейшее отклонение от этого — дропы уходят в стороны. И только езда показывает ровность конструкции и отсутствие малейших отклонений.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

А я і не кажу, що це легко. Натягую резинки, в одній руці вилка, в другій руці ложка лінійка, і ще оком стріляю  img/ag

Spoiler

Чую поп"є він ще моєї крові  img/ppc Доведе — переведу на дюймову вилку  img/aw

Re: Крокодвір

img/doubt
А что попьёт — то да  img/bn

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.