Тема: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Всім привіт)
Давно мене тут не було, але всеж.
Перший мій велосипед, створюваний не без малого 3 роки. Як згадаю. які дурні думки в мене були на початку проекту, то аж страшно стає. А в резкльтаті вийшов файний ровер, яким і по місту можна, і на дальнячок поїхати. Цілком задоволений. Цікаво те, що на сам велосипед наліплено багато, але лишнього нічого якби і немає img/bk Єдина дурниця, і то відносна, то планетарка. Не можу сказати, що лишня, але і без неї можна жити. Ну і обслуговувати її недешево.

Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"


Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Поки так)

Що в тебе вийшло, тарантас чи дишло?

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

img/ag Не, ну если и тебе планетарка лишней оказалась, то я вообще не знаю, зачем она нужна.
Таки наигрался?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

kisa, та як сказати. Гальма там покраще будуть чім у втулці типу торпедо, інколи виручає коли таскаєш купу всякого  барахла... Ще допомагає в "особливо складних дорожніх умовах" (хоча нащо лізти в такі дебрі де треба понижайка img/grabli )

Що в тебе вийшло, тарантас чи дишло?

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

img/ag Отож.
Тут коллега занялся передачечной концепцией, о которой я тоже иногда думаю — со сменой передач перед поездкой https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=7624#p7624 . Ну, неперекдючаемых на ходу. Вот в этом я какой-то смысл вижу.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Микола Тимощук,
Приветствую! Рад видеть вас с Сірком здесь.
Читал ваши темы на ХТ img/bs
Имя у велосипеда очень запоминающееся   img/ay

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Микола Тимощук,
О, знакомые всё лица img/ab
С возвращением в семью!

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Планетарка корисна коли маршрути пролягають по різному рель*єфу чи різних грунтах, і то тільки тоді, коли пряма передача на правильно підібраних зірках( або непряма, але та, котра використовується найчастіше, а інші підвищуючі чи понижуючі).

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

CustoмBicyclь,  Коллега Микола Тимощук на этом велосипеде ездил всесезонно между сёлами по грунту  img/ag Для чего, собственно, вел и создавался. И то вот...

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Кіsa, все правильно- ОДНОМАНІТНО між селами по грунту, достатньо одної правильної передачі. А якби поміж грунтами ще проміжки нормального асфальту, зразу хочеться "повишеної"  img/bs

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

CustoмBicyclь,  воно то хочеться, але я раніше завжди катав на третій і лиш інколи понижав в особливо лютому бездоріжжі. Зараз вже такого немає, дороги поробили файно.
Оскільки після хвороби ліва нога не має повної сили у мене, то тут планетарка помагає дуже сильно img/thank

Що в тебе вийшло, тарантас чи дишло?

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

img/bs во, только на время адаптации после болячки можно просто поставить передачу полегче. Ну, раз планетарка уже есть, то действительно — не выкидывать же.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Микола Тимощук пишет:

... планетарка. Не можу сказати, що лишня, але і без неї можна жити. Ну і обслуговувати її недешево.

с этого момента подробней плиз ...

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Maxim_Sed, дочитываю тему, хочу задать вопрос — а он уже задан)))

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Может, имелось ввиду, её добывание и установка? Коллеге нелегко пришлось с финансированием этой штуки между учёбой и прочим, насколько я помню.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"

Надважкий дорожній велосипед "Іван Сірко"