Тема: В-552 "Химерний"

Напевно всіх бентежить думка чому ж саме Химерний  img/ag Бо якось воно все химерно. Все по порядку. Потрапив до мене в вигряді рами з вилкою. З страшно понівеченим правим заднім дропом. Не довго думаючи озброївшись болгаркою та напівавтоматом за 5 хвилин виправив дроп, тимчасово (але ж нема нічого більш постійного як тимчасове).
Під час роботи звернув увагу на дивну вилку, після танців з бубном, кількох сторінок форума та з досвідом колег було встановлено, що рама та вилка належить В-552 від 1967 р.н. img/rolleyes
Так як я давно мріяв про довгий стартон, було прийняте рішення довести раму до розуму максимально приблизивши до оригіналу (не відразу, поступово img/av )
Цікавий момент з перекрасом. Фарбована рама певно ПФ15 але наскільки професійно просто диву даюсь. Написи також зроблені з любов'ю та ласкою img/ah Навіть тепер картаю себе за те, що поки проводив з рамою роботи по виправленні геометрії нормально так вграв ЛКП.
Ну а потім понеслось... Стандартна робота по пошуку ободів, втулок з високим фланцем, заднього перемикача, потрібних тормозних ручок, тріскачки, гайок ексцентриків img/af  і т.д.
Ну і монотонна робота про яку писати не цікаво img/aa
Дослідницьким способом знайшов положення та форму руля, враховуючи розмір рами та ріст. Сідло- перші спроби зхрестити частини рамки СШ, частини рамки сидіння з пружинами, та чепрака з пружинного. Треба буде переробити...
Отже за час міжсизоння в планах пайка різних дрібниць на рамі, перекрас, пошук потрібних забчастин, і знову зборка.
В-552 "Химерний" В-552 "Химерний" В-552 "Химерний" В-552 "Химерний" В-552 "Химерний" В-552 "Химерний" В-552 "Химерний" В-552 "Химерний"

Чому ж химерний? Бо мовби в велосипеда все гарно... Високі фланці, правильні обода, кожане сідло, феншуйний задній перемикач... Але загальний вигляд якийсь сумний... Тому й химерний. Можливо до наступного сезону ситуація покращиться img/ag
to be continued

Диявол криється в деталях...
Не займайтесь підміною понять...

6

Re: В-552 "Химерний"

Вроде ничего такой. Ну допустим, седло несчастно выглядит, несмотря на бодрый угол img/ag . Ну, вдно, что с того света его вернули.
А так...
Ну если хочется ретро-нарядности, то коричневое седло, рыжая обмотка и шины с жёлтыми боковинами нужны.
Технически он хороший получился.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: В-552 "Химерний"

kisa, Спасибо на добром слове)) Может так оно и будет. Может все же сварганю вынос под себя, перейду на баран, поменяю седло, обмотку да так и оставлю... img/rolleyes

Диявол криється в деталях...
Не займайтесь підміною понять...

1