Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Kochegarimg/ai. А что за производитель?

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

А черт его знает. И такие мне уже не в первый раз попадаются:

http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&a … 5#p1828045

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Во, по ссылке на фото видно маркировку. Так это ж "Флагман"  img/ai.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Як сказав би колега Максим, "вброс": у кого на чистокровному шосері, чи на експонаті стоять шайби біля голівок шприх?!

У мене колесо на ш3 зібрано 7 років тому без шайб, на шприхах з нержавійки (обод MACH1 210) — 3 рази протягував з інтервалом в кількасот км, поки шприхи не перестали потріскувати при вищих навантаженнях. Про крокодиловодство я тоді ще не знав  img/ah  окрім вирізки зі статті Шелдона нічого не читав  img/bk . Три роки тому я вже був частково просвітлений і тому звернув увагу, що згини біля голівок шприх стали дуже плавними (не 90°). Жодна шприха не порвалась (обод MACH1 210). Нержавійка більше пластична  img/bk

Тому думаю треба зробити уточнення про установку шайб- для стальних оцинкованих шприх установка шайб майже необхідна, для шприх з нержавійки дуже бажана, особливо бажана для важких умов експлуатації.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

CustoмBicyclь, а если бы Вы сразу колеса собрали с шайбами, то и тянуть их потом для того чтоб

згини біля голівок шприх стали дуже плавними (не 90°)

не пришлось бы.
И да,

у кого на чистокровному шосері, чи на експонаті стоять шайби біля голівок шприх?!

У меня  img/wd
https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 736#p32736

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

LjAlex, мова про те, що нержавійка так не рветься, як оцинковка.

LjAlex пишет:

У меня

Тицьніть пальцем у шосер, щось не догледів  img/bk "Железяка" без тих шайб була б не по канонах, так само, як шосер з шайбами.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

CustoмBicyclь, шоссер еще в сборке, но колеса уже с шайбами img/bk. То что нержавейка не рвется как оцинковка я с вами соглашусь, но шайбы, если втулка и спицы требуют, и под нерж я ставить буду.

Spoiler

А  "Железяка" с шайбами ровно на 50%. Сзади есть, а спереди нет.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

img/bn От никак ума не приложу, почему шоссер не по канонам.На моём музейном 555 этого нет только ради точного соответствия заводу. А так, почему бы колёса на шоссере не сделать максимально прочными и устойчивыми?  img/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

у кого на чистокровному шосері

это с боевых лошадей

Spoiler

Комплектация и сборка велосипедных  колёс. Комплектация и сборка велосипедных  колёс.



Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Squared Shifterimg/ay , латунні шайби супер  img/ay . Я теж збираюсь латунних шайб d2 прикупити, шукаю продавця. Бо  нержавійка в Солді не проблема, але тверда і під головкою шприхи красиво як латунь не проминається.

kisa, я шосери сприймаю, як спортивні снаряди, де все фабрично ідеально заточено img/bk . Не було у мене шосера і мабуть не буде- не люблю я вкручувати в спортивному темпі десятки км по ідеальній трасі. На власні очі не бачив шосейного вілсету з шайбами, бо всі мої знайомі велосипедисти-шосейники катають на заводських колесах, де одна шприха коштує 30-100 грн. і ідеально прилягає до фланця  img/bk

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

CustoмBicyclь, я шайбы перед использованием сам проминаю

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

LjAlex, я так теж подумав  img/bs Нержавійка навіть під ніпелями сама не відразу проминається. Пробував гнути- довго бавитись: перегнув, недогнув (робити лекало під кожен обод теж дурна робота), тому кинувся- після протяжки через 100-200 км вже самі поприлягали. Я під головки не гнув- на тих втулках, що я збирав  (китайський бюджетний люмінь на промислових) потаїв майже не було, на китайських червячках теж мінімальні потаї. На "Сакс JET" потаї глибокі, але і фланці товстіші. І взагалі на втулках з тонкими фланцями дуже рідко виражені потаї.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

я шосери сприймаю, як спортивні снаряди, де все фабрично ідеально заточено

не надо. например, Дюра-Эйс на велосипеде Джайнт команды Рабобанк в гонке Париж-Рубэ 2010 года.

Комплектация и сборка велосипедных  колёс.

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Squared Shifterimg/bk не слідкую за шосейними гонками, та й взагалі за велоспортом. Видно є ще по командах справжні механіки.

Додано: 13-01-2018 22:26:22

Чи то ще були в 2010 році

Re: Комплектация и сборка велосипедных колёс.

Звісно, що є. Хто ж буде ставити через токарний адаптер сталеву виделку до карбо рами під конусний шток? )))
Комплектация и сборка велосипедных  колёс.