Re: "Моя велоконюшня"

kisa пишет:

спицы перепаять не хочешь?

img/bw
Я поки що не готовий відповісти однозначно на це питання.  img/ah  img/ap

Re: "Моя велоконюшня"

Паяльника нет?  img/ap

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: "Моя велоконюшня"

kisa,  скорее всего нет времени заниматься таким, -лучше катнуть на 100км больше. Да, Лёня? img/bm
А скид на коне...это нечто img/lupa

Re: "Моя велоконюшня"

Зняв "Ferrari" зі станка.
Вже пару днів на ньому замість "Colonello", поглядаю на ледь помітну трещіну в районі кареткі. Не більше не меньше, хоча навантажую по повній.
Не подніметься у мене рука різати цю раму, бо прикіпів цей ровер вже до сердця  img/ba .
Мрію, може трохи згодом, буде час, та можливість знов звозити цю раму до "володаря вогню" img/wd
Тим паче, що їде вона не гірше ніж "Colonello".
Відразу пригодалався один скаковий мерен з Ірландії  img/ap

Spoiler

Був у мене в Ірландії у тренінгу кінь по паспорту його звали "See To Sky" -very nice looking horse, просто красень, атлетично складений і з цікавим загадочним характером.
"Моя велоконюшня"
Візуально він був майже копія легендарного "Istabraq"— ірландскій кінь що три рази, три роки поспіль, вигравав саму престижну скачку в Англії "champion hurdle", разом з чудовим жокеєм Charlie Swan.
Ця парочка справжні знаменитості в Ірландії
"Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня"


"See To Sky"
Його привезли к нам з другого скакового ярду, де він тренувався, але не показував гідних результатів на перегонах. Власник вирішив змінити тренера. img/bk
За місяць був дзвінок власнику, кінь готовий виставляємо на скачку 2 милі. Я його сам готував, та відчував що він дійсно був в гарній формі img/bs 
Прискакав він 3м чим порадував і здивував власника. img/ay
Ну а далі почався треш..  img/bj 
На тренуваннях "лялечка" працює гарно, але коли в гуморі. img/ap
А на скачках img/as  80-90% дистанції пройде супер, не озброєним оком видно що є ще сили і може спрінтанути , але тільки жокей починає його висилати- він щуриться та не біжить. img/am
Всі в шоці, міняли жокеїв, але одне й те саме. img/bn
Власник у розпачі вже почав думати здати його на м'ясо.
Вмовили його, дати останній шанс коню. І що ви думаєте?
Приходить першим img/ag
Так він і фізкультурив у нас на ярді декілька років, як тільки серьозно задумуються здавати його на м'ясо щось виїгрує, а так потішається над усіма.
Через певний час власник, вирішив ще раз змінити тренера і кінь поїхав на інший ярд. Як у нього склалась доля не знаю, бачив тільки що його ім'я ще декілька разів з'являлось на сторінках Racing Post і все.
Так і "Ferrari" тільки вірішив його порізати на дитячий проект, як він відразу нагадав як може їхати. img/ag



"Ferrari" на покришках 25 мм. їде гарно по горбатому асфальту і гравійним спец. ділянкам, але великий рельеф то не для нього.

"Colonello" на покришках 23 мм. полюбляє ідеальний асфальт, та краще їде в гору.

Мабуть "Сhiken Kyiv" поїду на Ferrari  img/rolleyes

Re: "Моя велоконюшня"

Леоніде, не треба б так ризикувати. Тріщина є тріщина. Всі вони мають тенденцію лише рости і аж ніяк не загоюватися.
Розповідь про хитрого коня класна img/thank

Re: "Моя велоконюшня"

img/ay Рассказ отличный!

Куплю вилку на "рекорд"

Re: "Моя велоконюшня"

До володаря вогню це не мрії, це її реальність.
Ризику з порваною трубою особливого немає, але і приємного теж.
Феррарі гарний коник, пам'ятаю як на ньому по треку катав. Тоді ще манетки пелюсткові були. Ще він поїздить.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: "Моя велоконюшня"

"Ferrari" на покришках 25 мм. їде гарно по горбатому асфальту і гравійним спец. ділянкам, але великий рельеф то не для нього.
"Colonello" на покришках 23 мм. полюбляє ідеальний асфальт, та краще їде в гору.

leonyar, чем они отличаются? Кроме покрышек?

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar, резать может и не нужно. Теоретически можно засунуть вставку  в район трещины или со стороны подседела , или со стороны каретки. Предварительно вокруг неё надо насверлить отверстий для ввода припоя и всё внутри зачистить. Зачистить можно стальным ершом на длинной металлической ручке, зажав его в дрель. И всё пропаять.

Re: "Моя велоконюшня"

LjAlex пишет:

чем они отличаются? Кроме покрышек?

Геометрія рам зовсім різна.

atepernetuzh пишет:

резать может и не нужно.

  Дякую, цікавий варіант ремонту. Занотував собі. img/thank
Вчора нарешті відкрив трековий сезон та вигуляв "Дубровського".
"Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня"




Але це було більше не тренування, а тренерство.
+2
Ще два велосипедиста вчора спробували що таке трек, та як кльово "літати" по віражам. Сподіваюсь що скоро почнемо повноцінні тренування. У дівчини дуже гарний потенціал, але треба багато, та наполегливо тренуватись  img/bs

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar, опасно с Викой катать, она только с Италии прилетела... img/bm  Понравилось ей на фиксе?

Re: "Моя велоконюшня"

artem4ik19 пишет:

опасно с Викой катать

img/bj
Вона там на свіжому повітрі тренувалась, так що без паніки. img/av
Так, всі хто вчора вийшли на віраж, були в захваті.  img/bs Плануємо кожного четверга по вечорам тренуватись.
You are welcom img/wd

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar,  я пас. Боюсь за бордюр вылететь на космических скоростях img/ap

Re: "Моя велоконюшня"

artem4ik19,
Льотчик..  Да ваші з Antony швидкості багатьом зараз не по зубам. img/ay

Re: "Моя велоконюшня"

Якщо, нарешті колись дороблю проект в голандському стилі, то назва у нього вже готова.
"Соломон"
img/off

Spoiler

Заїздив молодого коня, привезенного з Голандії. Ще тиждень тому ніхто не міг сісти на нього верхи, і ось сьогодні відбулось "поїхало".
img/bp
Він ще маленький, 3 роки, трохи путається в ногах, та боїться майже всього,  але його клас вже відчувається.
Не поспішав, не заламував, все робив з любов'ю.
І ось сьогодні перші темпи кентеру верхи на ньому.
Результатом дуже задоволений, кінь не противиться, а уважно намагається зрозуміти, що від нього хочуть.
It's about TRUST img/ba
"Моя велоконюшня"