Re: PUB

Тогда задний дисковый. Но насчёт кувыркнуться — это ведь не обязательно, всё зависит от настройки тормоза, насколько быстро он схватывает.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: PUB

leonyar, DVDshnikimg/bj
Рулём пользоваться тоже не рекомндуется — от этого в заборы въезжают. Почитайте матчасть, что ли, тема Тормоза начинается весьма познавательно для тех, кто через руль летает, и мощный тормоз назад ставит img/ap
img/ae

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

kisa,
Теорія то звісно корисна штука, і ії треба знати  img/bs , але тільки практика допоможе підібрати коректні гальма саме під стіль їзди та місцевість. img/bk

Re: PUB

img/ag
Какая нужна практика, чтоб допрактиковаться до того, что сказал выше ты и коллега DVDshnikimg/ae

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

На спусках и так дифферент на нос.  img/bt

Re: PUB

Zaharych  img/bs

kisa,
Все просто, img/bk 
Треба бути в балансі з ровером, вибирати правильну траекторию заходу в апекс, вiдчувати сумісну вагу, також відчувати зчеплення з дорогою, передбачувати ,не дай Боже щебінь,  та рівень до якого тобі треба плавно вигальмуватись щоб максимально ефективно пройти конкретний спуск.
Як словами пояснить що маєш відчувати.  img/bn
Дискові в, ідеалі гідравлічні, гальма дають більшу можливисть ефективно вигальмуватись, але к ним, як і к механічним треба звикнути.
Доречі, що я не так сказав img/ag

Re: PUB

leonyar пишет:

що я не так сказав

leonyar пишет:

кувиркатись через руль.  Щось не дуже хочеться

img/ae
Хотя... и мне не хочется -всё так img/bs
img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

Вітаю. У моєму розумінні, найкращі гальма на обруч — кантілівери. Ну є звісно гідравліка на обруч від магури, але вартість трьох велосипедів. Та у них усіх є недолік — час життя колодок. У поході по Криму, на третій день стер колодки в хлам, ( тоді і зрозумів пораду хлопців брати комплект у аптечку). Тому, хоча одне дискове у горах, не вважаю дурницею, скоріше необхідним

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: PUB

Да вот, попробовал я хорошую дисковую гидравлику — безусловно, бомба. Дело ж не в стоп-кране — только идиоты оценивают тормоз по стоп-крановости img/ag , а в сочетании лёгкости управления и модуляции.
Но даже если отбросить цену и теоретическую надёжность, вес,  сложность обслуживания и всё такое, чувство двоякое.

На сравнительно тихоходных гражданских велосипедах это больше понт. А неквалифицированному велосипедисту — и опасность. Но прияятно img/rolleyes
img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

kisa, Отож, середньостатистичний — заб'ється, бо не вміє їх налаштовувати, а налаштування там доволі прискіпливе. Але все одно вартість, такі тільки для тих кому вони реально потрібні  img/bs або понторізам — мажорам з пробігом 2000 на рік  img/ag
Тому я за кантіки  img/af

КРЕДО: Ніколи не віддам гроші за те, що можу зробити власними руками.

Re: PUB

kamenskij, що там в тих дискових налаштовувати ?

Найскладніші в налаштуванні саме кантілевери.  Кантілевери хороші в болоті, бо найбільший грязьовий проміжок серед всіх ободних гальм. А по зручності, силі і модуляції конкретно поступаються вібрякам.

Дискові мають найкращу модуляцію, тому більше прогнозовані, тому дозволяють починати гальмування значно пізніше і гальмувати інтенсивніше.

Re: PUB

img/ag У меня мучения с дешёвыми вибряками на детских ашанах. "Тыжвелосипедисту" приходится всему району детям "велосипеды" починять, и это самая нелюбимая возня img/ag  После передач, с которыми у меня разговор короткий img/aw

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: PUB

Одного разу в мене недовго був гібрид Джант на 28".

Spoiler

ще хромолевий, але вже зварний. В цілому непоганий за свої гроші. Аби не продавця, став би турингом

Так от саме приємне в спогадах про нього — кантілівери. Реально дуже добра модуляція і чіткість роботи в поєднані з стопкраном.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: PUB

Пока не перепробуешь все типы тормозов в условиях которых ездишь — делать выводы на основе теории это  img/doubt  Скажу одно — запах колодок напрягает img/ag
А вообще тормозить правильно еще надо уметь, и надо чувствовать велик очень четко особенно на скоростях 50+ по серпантинам...
Вон Юля моя все спуски на тормозах едет, боится разгонятся сильно. Я один раз в поворот входил — а там водила img/am обгонял другого велосипедиста и чуть выехал на встречку... хорошо что у меня памперс хороший img/ag
PUB

Re: PUB

Дык, ты прирождённый танкист img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.