Тема: Злий мінськ

вобщем собрал я свой минск детства конца 70х начала 80х Хочу Знать точный год.
все смазал высококачественной кальциеой смазкой — на основе сульфоната кальция. зменил конуса , нигде ни люфтит ни заедает все гут. снял хромованные болотники и штампованный багажнник, отмыл полирнул раму.
ощущения. велосипед реально Большой. по сравнение с моим фитнесбайком спеш сириус с базой 1000 мм визуально он в полтора раза больше. теперь по ходовым качествам. "вальяжный" ну передаточное соотношение 2,5 обсуждать не стоит , это можно изменить. шокируют таки габариты. и вальяжность
думаю поставить новые колеса на втулках шимано и на эксцентриках. сзади шимано планетраку на 7. переднюю звезду буду ставить 32т с новой систеой шатунов под окталинк .. покрашу вел в ярко зеленый металлик . ну и 37 резиун поставлю. что елать с рулем пока не зна. может оставлю этот может поставлю руль палку

Re: Злий мінськ

viq,  а в чем вопрос?

Everything's gonna be just fine!

Re: Злий мінськ

viqimg/kefir
А в чём вопрос?
Нужен ли тот мотлох, что Вы запланировали?
Кроме планетарки — нет. Переводняк денег, на которые можно ещё один вел построить.
Эксцентрики вредны и опасны, об этом сто раз писалось. Окталинк — вообще дурной переводняк денег и сил (нужно ж ещё картридж в ту каретку присовокупить). У него маленький ресупрс всего, по сравнению с https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=4392#p4392 .
Новые обода? Ничего лучше родных железяк на дорожник не подберёте.
Или такие? https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 615#p14615  img/ap

Добавлено: 06-03-2019 14:30:49

Меня двое коллег опередили img/ak

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Злий мінськ

viq пишет:

минск детства конца 70х начала 80х

viq пишет:

32т с новой систеой шатунов под окталинк

Оце Ви загнули замахнулись!  Томпсона з Окталінком ще ніхто не зхрещував img/aw

viq,   тюнінг мінської каретки я можу зрозуміти — джерело Рометівських шатунів з інтегрованою кареткою в Україні пересохло, а хороші радянські деталі давно закінчились. Оптимальний варіант — перевести на 203 чи 203-16 підшипники (останній суттєво дорожчий).
  Планетарки там і трійки достатньо — нема сенсу переплачувати за семишвидкісну.

viq пишет:

шокируют таки габариты. и вальяжность

Від установки планетарки велосипед не стане динамічнішим.

Re: Злий мінськ

питання було саме по вальяжності. ну дуже вже він розслаблено відчувається той мінськ )))) і громіздкий. чи то я відвикнув . але ті ляси що у мене зараз видаються поряд з мінськом "орльонками")))) при все тих же 700 колесах)))) так от питання чи э вальяжність мінська нормою чи то лише химери мого сприйнятя через тривале користування алюмінієвими рігідами?

Re: Злий мінськ

viq, Не ваше, значит img/bk
Ищите турист. Или укорачивайте раму минска img/ap
А после алю ригида мне да, табуретка в кайф пошла своим комфортом img/ag .

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(06-03-2019 18:05:35 отредактировано viq)

Re: Злий мінськ

каретку хочу поставити саме шліцеву і саме на безкорпусних підшипниках. всупереч мейнстріму мені не подобається заміна безкорпусних радіально упорних підшипників системи конус-чашка  на радіальні корпусні в народі безграмотно навані "проми". шліцеве зєднання як на мене найбільш жорстке та витривале . бе проблем в експлуатації.

ні. мінськ не кидатиму. по перше я сентиментальний- цей мінськ все дитинство падав зі мною і жодного разу мене не покалічив. і потім, ми цінуємо тих хто памятає нас молодими.

поставл руль райзер і сучасні жорсткі обода з шинами 37 мм. буде вогонь) . ще треба звикнути що вні великий . порівняно)

Re: Злий мінськ

Норм, мінськ навіть порівняно з іншими дорожниками вальяжним здається.

Re: Злий мінськ

viq пишет:

поставл руль райзер і сучасні жорсткі обода з шинами 37 мм. буде вогонь)

Не будет  img/doubt  раму укорачивайте вдвое чтобы огонь было. Или оставляйте как есть и наслаждайтесь вальяжностью.
А больше с Минска нечего взять. (Кувалда не в счёт)

(06-03-2019 18:13:39 отредактировано viq)

Re: Злий мінськ

чи на практиці проявляєтьсся підвищена геморність шімановської планетарки з барабанним тормозом порівняно з безтрмозною планетаркою. ну там продукти знос від гальмування парри метал-метал потрапяюь в зубчаті з.єднання що підвищує зпрацювання втулки загалом.
хтось може сказати? просто не хочу ніяких додаткових тросів і елементів на велосипеді. тобто планується один задній втулочний тормоз

старі обода досить покоцані.  і вони взагалі форми чайка. тобто удар не тримають взагалі. хіба що віддати толковим людям на переспицювання під нові втулки гарними спицями. але я ремонтую свої автомобілі від двигуна до електроніки і якось ееееее незвично буде звертатись до інших з велосипених питань)))

Re: Злий мінськ

viq пишет:

і сучасні жорсткі обода з шинами 37 мм

Этот набор не для длинной и мягкой рамы "Минска" . "Минск" — это лимузин  img/ag  , он шикарен на грунте и вообще на бездорожье .

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Злий мінськ

Правильный минск во https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 034#p58034 Особенно по шинам img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Злий мінськ

ну так. мінськ відіграє всіма стержнями своєї рами рельєф дороги  і бездоріжжя. що незвично ))

Re: Злий мінськ

img/ag Работа у него такая. https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=2024#p2024
Других дорог не было 130 лет назад, когда такие велосипеды сочиняли.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Злий мінськ

З планетарок більше трійки толку мало ставити на дорожник, з сімкою він скоріше не поїде, а вгору буде важче виїхати як на сінглі.