Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

Як показав огляд відомого сайту стілл вінтаж, використовувались в 60-70 роки на доволі крутих шосерах.

Я сразу о ХВЗ подумал img/ap

Когда смотрел на такие тормоза в работе все ужасался и ждал, что треснут. Тут уж ХВЗ лучше сделали. Если сползаете -наверное, посадка растянута или седло не по отвесу. Присмотрелся — это руль низко.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Моя вєло хата

Riverdaleimg/ag Вы недопоняли — сползает он, если седло эээ... не так гордо поставить  img/ap

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Riverdale, в хвз "м"яса" більше, вони більш масивно зроблені. Ці якось тонше і акуратніше.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

49 мм, шо перед, шо зад.

Рама для 622 ободів, без сумнівів.

Евгений76 пишет:

Пробував випрямляти, сповзаю.

Бо ростовка мала і руль дуже низько. Головне, щоб ніс сідла у пупець не тиснув  img/ag

Re: Моя вєло хата

CustoмBicyclь, 66 рік, у турингів тоді річ побільше робили, навіть ці шосейні запас по річу мають. Да і каретка зараз вище звичайного.
В тому то і річ, що зараз посадка супер комфортна. Вже на інших роверах експериментував, піднімаю кермо вище, через 10 км починає ломити спину  img/bk

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76, вел красавец, такой ладный img/ay

Re: Моя вєло хата

Хорошо, а если бы колёса были 590, какой рич?
Рассчёт показывает 65 img/bw
Где-то на верхнем пределе вменяемости.
Нужно разобраться с моделями, конечно. Возможно, в союзе с коллегой jaskochas.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

у турингів тоді річ побільше робили

Я дивився фото тодішніх турингів з 622х32 мм шинами — на око у більшості  такий річ гальм і крила так близько до шин. Ті Мафаки до 590 мабуть не дотягнуться. У мене на Рижику геометрія ближче до шосейної (але не шосейна) і теж річ гальм не великий — 45 перед і 49 зад.
Я Вам навіть більше скажу: великий річ кліщів (55-65мм.,  рідко 70, більшого не бачив) у європах був на недорогих сіті-байках і дорожниках, а на турингах переважно максимум 60 мм.

Re: Моя вєло хата

Тут 32 мм вже по крилу терти буде.
Питання залишиться теоретичним, міняти точно вже не буду.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

гарний ciтi ,на мiй погляд нiчого зайвого img/ay

Re: Моя вєло хата

Евгений76img/bw тоді мабуть дійсно там стояли 590 рандонерської ширини 35-38
Але з такими колесами кліщі точно будуть гірше працювати. Я теж голосую за збереження теперішньої його конфігурації.

Re: Моя вєло хата

Евгений76,
Красавчик вийшов.  img/bs  Дуже приємні кольори img/ay
Багато щасливих кілометрів Вам разом img/be  img/ab

Re: Моя вєло хата

Є в мене оригінальний стартон 78 в екслюзивному поєднанні моделі та деколі. Про нього потім тему зроблю, а сьогодні не про те.
Хоч він і мало катаний, а вал був дуже щербатий. Проточив його на станку, благо з'явилися різці з накладками, точать навіть вал.
Потім вирішив і чашки на станку полірнути, хоч вони і непоганому стані. З правою все добре, а от на лівій я прозрів. Биття дорожки кочення відносно зовнішньої поверхні до 0,3 мм.
Зробив висновок, що пітінг з'являється не від поганої обробки металу, а від несоосності чашок.
При поліровці їх в дрелі таке можна не помітити, або списати на те, що не виставлено вісь.
Мораль, колеги, шукайте токарів на місцях, не все можна зробити підручними методами.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Угу..

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

От і фотки  Рівне100 стали з'являтися. Себе поки на одній побачив.
Ще свіженький, відразу після старту.

Моя вєло хата

Spoiler

хто не впізнав, шукайте №15  img/beard

Я рухаюсь, значить я існую!