Re: Крокодвір

У телепортатора сингла на тонких шинах є щось мазохістське магнетичне. Сьогодні згадав Івана Ш. і катнув +— 25 км поганими дорогами, в т.ч. польовими. Темп тримав пристойний (спідометра нема, на око не менше 20-23 км/год, на гладкому біля 30). На тиску 3.5 перед і 4.5 можна їхати, на гладкому асфальті швидкість не падає (важу 86 кг).  Починаю розуміти Івана, але на довші дистанції все ж брав би з 32 мм шинами  img/bw

Re: Крокодвір

img/bs  я тоже много ездил на 28мм по разным дорогам без покрытия, как мне кажется это довольно универсальная резина

Re: Крокодвір

Shaltai, у мене по факту вийшло 25 мм, хоча маркування на шинах 28 мм. 
Реальні 28-29 мм відчутно комфортніші, в мене Рижик на таких.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь,
img/ar  img/friends

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

по факту получилось 25 мм

возможно от ободов много зависит, на 25 мм на грунтовых дорогах я из зоны комфорта выпадал

Re: Крокодвір

Shaltai, звичайно від ободів, зараз з посадочним 13 мм. А 28 мм шини хочуть 17-19 мм ободів, для феншую.

Я ці шини бортував на пробу на обод з посадочною 21 мм, давало реальних 27 мм, вигляд на японського любителя  img/ap

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, то ли ещё будет)
У меня Mitas hook (622×32, но на самом деле 29мм) сели на стальной туристовский обод, который 22 снизу и 25 сверху  img/ah  img/lupa

Re: Крокодвір

Розмови про болотники і підножки на турингах кинули зерно мені в мозок, за тиждень-другий воно набрякало і муляло. Я оцінив реальну потребу у двох турингах з крилами і ...

Spoiler

пішов зняв з Рижика болотники і підножку, від чого він візуально став легшим і куцим img/ag

Тепер все логічно: один GT (лайтовий, заточений на швидкість, розумний мінімалізм навіски, руль-баран )  і  рандонер ( з крилами + бризковики і шинами 37 мм, з широким діапазоном трансмісії + біопейси, руль-мультибар.

Re: Крокодвір

Перепрошую, а що за система на телепортаторi, і де таку видають?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Крокодвір

Бакалея, шосейна повність алю система з б/у євровелосипеду, бренд Solida, дабл, дуже легка . Прийшла до мене з Рижиком більше 10 років тому, за багато кілометрів успішно з'їздив зуби на малій зірці. Велика жива, була анодована, я відполірував.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь пишет:

підножки на турингах

Коллега novater одобряэ. Серьёзно.
Дело в специфике его походов — на багажнике огромные набитые "штаны" весом десятки килограммов. Если такой велосипед положить — его уже не поднять. Подходящее дерево или столб рядом оказываются не всегда. И правильная подножка — спасение. С таким весом стоит он устойчиво, ветром не сдует.

А, например, тому же мне  img/ag она нафиг не нужна. Я проповедую не сильно тяжёлый рюкзак и пустой лёгкий велосипед. И крылья мне на туринге не нужны (они есть, но из-за второй роли велосипеда — дождевой для города).
Дело снова-таки в специфике. Походы у меня короткие, в своей стране, где легче и проще купить необходимое на месте, и сам поход можно передвинуть, глядя на прогноз погоды.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, дякую, дуже класна!

Spoiler

Зараз шукаю собі гарний варіант, solida —  img/bb

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Крокодвір

Підножка та що стояла тарабанила на ямах, бо Рижик майже по шосейному жорсткий. Попробую без підножки, якщо не піде то вчеплю якусь з пластиковими бамперами, щоб була німа  img/ab

Re: Крокодвір

На телепортаторі сьогодні перевірив геометрію вилки ще "колокольцами". Було неспівпадіння вперед-назад до 4 мм, виправив. Керованість не покращилась, всерівно хоче валитись на праву сторону. Буду шукати б/у євро заготовку для телепортатора.
  Вилку для паф-рейсера правив по всіх фронтах (переварений шток, виправленаш корона і ноги, підганяв виліт під кут рульової) і добився їзди без рук, а тому Чемпіону явно пороблено.

Re: Крокодвір

img/ag После ряда  Ваших высказываний, я б на месте Чемпиона вообще не ехал img/ap  img/bm  img/ae  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.