Re: Моя вєло хата

Евгений76, круто,  img/ay
Чашки нерж, или краситься будут?

Re: Моя вєло хата

Кирилл, під фарбу. З нержавійки все було б в три рази важче, і дістати, і проточити, і припаяти. Хоча вигляд звісно теж в рази цікавіше.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

Вісті з токарного станка

Не скинете чертёж?
А то лежит китайская рулевая, не хочется подкладывать пивные банки под чашки, да и токари знакомые есть.

Re: Моя вєло хата

По мне, так крашенные припаянные круче как-то. Ну, рулевая интегрированная по-настоящему  img/ag

Andruuusha пишет:

не хочется подкладывать пивные банки

А ведь да, это действительно выход по-нашему img/beard
img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Andruuusha, без питань, тільки трішки оформлю краще, зараз лише затасканий ескіз.
Правда мій варіант для стандартного велосипеда надлишковий, це добрий варіант, якщо з рульовим стаканом зробили так як на фото.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76,
Круто img/bi
Цікаво ще глянуть як буде виглядать  на місці.

Евгений76 пишет:

але ж мені на трек.

img/hitry
Ну що- чекаємо, чекаємо..  img/bs img/wd

Re: Моя вєло хата

Евгений76,  а какая толщина стенки чашки в месте запрессовки в рулевой стакан получилась ?

Re: Моя вєло хата

Все підбиралося під розміри ХВЗшних лугів. Товщина в місці находу на рульову трубу 1,6 мм.
З геометрією трохи здивував, зовнішній діаметр труби в центрі 31,6, а по краям 32,3.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76, Женя, только вчера начал чертить себе чашки, по мотивам коллеги, а ты уже сделал img/ap.

Евгений76 пишет:

по краям 32,3

— я правильно понял, Что у рекорда рулевая подрезана по длине?

Re: Моя вєло хата

LjAlex, це лише у МОГО рекорда. Таким він мені дістався. Потрібно було допаювати підсилюючи кільця, повернувши геометрію назад. Ну і подумав, раз паяти, то чому не вбити декількох зайців. Тим більше самі проми обійшлися значно дешевше середньостатистичної рульової. Вони доречі є як мінімум трьох близьких типорозмірів. Я взяв такого, що є у більшості продавців.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76, я почему спросил. Внутренний диаметр рулевого стакана ХВЗ- 31 мм.  А 1.6+1.6( толщина стенок чашек)= 3.2 мм.
31-3.2=27.8 мм. Это внутренний проходной диаметр Ваших чашек под шток вилки. И , получается, что вилка со штоком 1 1/8 (28.6 мм) туда не зайдет.

Re: Моя вєло хата

atepernetuzh, у вас велика теоретична помилка ))) В мене рульова на стакан сідає тільки зовні. Не бачив сенсу повторювати конструкцію класичної насипної.
Мінімальний діаметр рівний діаметру стакана. Як піджину, то покажу як воно в зборі.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Евгений76, сорри. Не внимательно прочитал. Тогда должна и 11/8 залазить .

Добавлено: 17-09-2019 15:26:39

Просто выглядеть может некрасиво. Чашки получаются большого диаметра.

Re: Моя вєло хата

atepernetuzh, зберу до купи, подивимося. Зовнішній діаметр по любому визначається підшипником.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Шо буде далі сам ще не знаю, нехай тут полежать
Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!