Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Torpedo, у мене є німецький руль ідентичної конструкції і форми, з велосипеду кінця 70-х років.

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Вот несколько фото с этим велосипедом Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Добавлено: 26-01-2020 14:32:54

И вот В-14 Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік
Как видим, схемы покраски у него были разными. От просто черной, до пестрой со стрелами. Обода также и крашенные, и с покрытием.

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Уникальный экспонат img/bb
Стрелки — изначально немецкая примочка.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Torpedo пишет:

Спробуємо його «промити» в кислоті та почорнити.

Сначала попробуйте отмочить в машинном масле, отработка для этого подходит, а то после кислоты цепь скорее всего на выброс пойдёт.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

DVDshnik, отофосфорна активно знімає іржу, а чисте залізо "гризе" дуже повільно.  Тому якщо ланцюг не прогнив, то гірше йому не буде. Тим більше, що їздити на ньому не будуть.

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Вам реставраторам виднее  img/ag

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

DVDshnik,

Spoiler

я не реставратор — ще не доріс (морально)  img/ag

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

digest пишет:

Вот несколько фото с этим велосипедом

Дякую, до теми є ще кілька цікавих історичних фото.

Всі вони з одного періоду початок  1950-х (?).(Фото із сторінки Веломузей Мятиева)

Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Складання велосипеда В-14 ХВЗ, схоже що дядя з папіроской на роботі?
На багатьох фото присутні підлітки за роботою.


Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік   Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Схоже  що робітниця робить фаски на фланцях передньої втулки

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Torpedo пишет:

що дядя з папіроской на роботі?

img/bs Это возбранялось только там, где есть реальный вред производственному процессу, а не как..  img/at Ой, это, не здесь img/ap .
Подростки — ПТУшники (возможно, фуражка на одном из них — от формы ПТУ). Везде их тогда много было. Практика — и на заводы. Вот тех самых тёток, которые всю Войну на заводах горбатились, пора было подменять на мужской работе.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Сідло велосипеда абсолютно подібне до німецьких зразків. Покришка сідла пошита із м’якої шевретової шкіри з товстою повстяною (войлоковою) підкладкою.
Справжній рай для молі img/ap

Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Покришки, зовсім не традиційні для дорожнього велосипеда, «пузаті», товсті,  розміром 26х2  без маркувань виробника та госту, а лише вказано розмір та “модель- 64». Вірогідно їх «випікали» у трофейних формах.

Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Після "реанімації" тимчасово «одягнув» їх на подходящий обод  щоб вони набрали форму.  Результат дуже втішний –мають вигляд нових,  хоча  вироблені майже 70 років тому.

Отож: «Гражнане, храните ваши деньги покрышки... на чердаке на гвоздике»

Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік
Постійний спостерігач img/ab

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Torpedo, Шикарно! обрабатывали чем-нибудь? Вспоминается фильм где обрабатывали гуталином старые покрышки)
Рисунок необычен для такого профиля, но по грунтовке наверное в самый раз.

За мир во всем мире!

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

О, у меня как раз есть одна точно такая на ободе. Теперь хоть буду знать от чего онаПерший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Добавлено: 03-02-2020 00:04:34

Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

Alexus пишет:

Шикарно! обрабатывали чем-нибудь? Вспоминается фильм где обрабатывали гуталином старые покрышки)

Spoiler

Мийка шин тут

Кремом для взуття дійсно можна натерти покришки , не густо наприклад зубною щіткою. Це додасть гарного вигляду, але мова йде про виставочний «музейний» варіант.

Піскоструйна обробка.

Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік   


Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік     Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік    Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік
Перо вилки ліве , вочевидь таке саме ставили на праву сторону, а отвір вентиляції просто заклепали (з середини отвору  немає)
Отвір в щитку не по центру та різьба з перекосом , це вочевидь давня традиція ХВЗ.
Щитки коліс із товстого металу 0,7-0,8 мм,  досить широкі 60 мм та важкуваті.

Re: Перший велосипед нової епохи: ХВЗ В-14, 1946 рік

img/lupa корона вилки штампована зварна.  Припою всюди обмаль.
    Підсідловий вузол традиційно має неправильний кут для горизонтальної труби, так само на моєму Прогресі ХВЗ.

Добавлено: 04-02-2020 19:57:29

Torpedo, напильником будете облагороджувати облої і місця зварки ?