Re: Моя вєло хата

Та там кроме штока работы — начать и кончить.
Этот дизайн характерен для американ начала прошлого века. А ты что думаешь? img/hitry

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

А просто вилку роблю. А далі як завжди

Spoiler

проварити в парафіні, полити розчином лімонки і чекати що виросте.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

img/ag Так и подумал, но мало ли..

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Евгений76, дешеві кетайські вилки мають дуже погані штоки — діаметр різьби "десь + — біля дюйма" , труба з грубим внутрішнім швом, жодного підсилювача.
   Найдешевше з нормального "Аванті", ті що наш Харківський фреймбілдер полюбляє  img/ab   Але на базарі їх не купити і в магазинах рідко бувають — тільки качати з павутини.

Re: Моя вєло хата

Давно не писав про Фенікс.
Як і личить Феніксу, він знов обновився. Але про це нижче.
Зараз балада про необхідність визити з собою ключі, принаймні після конструктивних змін.
Вирішив я прокататися по грунтам ну Фенікса опробувати.
Грунти, потрібно сказати у нас градієнті.

Моя вєло хата

Моя вєло хата


От на одному такому градієнті вісь не втрималася в дропі. Якраз до озера доїхав. Добрий таксист намагався знайти в машині розвідний ключ, але знайшлися лише пасатижи. Поставив колесо на місце і поїхав далі. Якраз подалі від людей і "шорк"  img/ak  знов...
Моя вєло хата

Оце в центрі той підйом.
Вирішив не випробовувати долю, пошкодував перо і покришку. Коротше, спустив покришку і пішов до дому пішки.
А шляхом любувався пейзажами. Потрібно таки щось специфічно грунтовно мати. Але не  img/bg

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

3

Re: Моя вєло хата

Ну а тепер, що ж з Феніксом.
Колись, коли я був юним і зеленим кроководом, Фенікс отримав подвійні обода ZAC2000. Шириною як водиться 19 мм. Ну їздив і їздив. Коли мої відчуття загострилися, став розуміти, що не отримую того, що обіцяли покришки типу баллон. Тобто м'якості та швидкості. Вони були, але порознь. Або м'яко і липне до дороги, або швидко і скаче як м'ячик. Звісно при різних тисках. А золотої середини не знаходилося.
З'являлися інші ровери, а бажання переспицювати Фенікса на одинарні обода весь час жевріло.
В свій час були придбані німецькі Штурман, з добряче побитим хромом. Відчинені, мало не проварені в перетворювачі ржи. Отак воно і було десь півтора року.
І такі добрався я до коліс. Перш за все вирівняти. Довго шукав рівну поверхню, жодна не задовільнив. Згадав, що є в мене безсмертний фіксерський хіт — нові Вейман др18. От до них і прикладав. Забігаючи вперед, я в шоці, що радіальне, що бокове биття 0.5 мм. Для сталі це фантастика.
Далі втулки і спиці. Зі спицями були побоювання, бо колись вони бралися на глазок, тоді я не знав про спицьові калькулятори. А зараз карантин...
Ну я втулки. Вони з придбання не обслуговувалися. Можливо лише трішки розслабляв, вже не пам'ятаю.
Передня ТАТО, мене вразила.  Вскриття виявило що там шарики 6,32мм, всі як один, до того ж шариків 9, дуже щільно запаковані. Другий момент, пильними, мастило було як нове, а пилу то велосипед поглотав. Ну і раніше не звертав увагу, але вісі товсті, 9,5-10 мм (переміряти сенсу не було). Конуси теж в гарному стані.
Моя вєло хата


Переднє колесо є зібралося в три хреста (раніше було 4). Так як диск не скручував, то трохи промахнувся з малюнком над ніпелем.

Заднє колесо, нагадаю на новій шимано3. Начитавшись про бентоніт був готовий до гіршого. Спасло мене те, що колись через отвір штоку заливав трансмісійку. Очевидно вона розчинила бентоніт, тому все було не так погано.
По косточкам не розбирав, вимив повузлово в бензині, змастив транмісійним мастилом, підшипники літолом.
В порівнянні з Саксом якась сильно наворочена втулка. З пластику в моїй лише два правих сепаратора.
А от з спицями заднього колеса не повезло, з трохи хрестів залишилося два. Заспокоюю себе тим, що кути такі самі як у колеса в три хреста і низьким фланцем.
Але всерівно потім все перероблю, бо і шайбочки десь запропастилися. Ну і обода лише прогрунтовані. Згодом пофарбую, це ж Фенікс, йому на роду написано перероджуватися.
Ну і фото.

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата


Заразом перебрав та відрегулював спорт переднього гальма. Гальмувати стало ще краще та щез дикій візг при роботі. Тепер перехожих доведеться звоником попереджати.

Я рухаюсь, значить я існую!

10

Re: Моя вєло хата

Ну і відчуття, для чого це затівалося.
Велосипед став не такий різкий, вальяжніше, гармонійніше.
З'явилася м'якість одночасно з накатом.
Да і згадав, що передача там 46/20

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Пейзажи img/ba Прям канонические.

Евгений76 пишет:

Колись,

Даа  img/ag Не прошло и...  img/bw Иии... Хм. Ну да неважно img/ap

Евгений76 пишет:

трохи промахнувся

img/ap Ну ты даёшь. Я вон  на Табуретке во время недавней замены обода вывел дикий косяк, который бесил меня все 10к км — надпись ХВЗ на втулке у меня смотрела мимо ниппеля. Теперь смотрит ровно на него img/ae


img/bi

Spoiler

Я уже и забыл, что и крепление багажника символическое.

А так — теперь даже вид солиднее стал, а не только поведение.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa, всерівно все перебира ще раз, вже з правильними спицями. На передньому можна теж можна на 2 мм більші брати.
А багажника для куртки вистачає, я взагалі довго сюди не хотів ставити. Для багажника є інший велосипед.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Угу.
А 4х не будешь возвращать?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Думаю трьох по кругу вистачить.
Ну і ще трішки попаяю,  там не критично, але лишнім не буде.
Сподіваюсь черговий раз переродиться. Кольорову гаму міняти не буду, мені досі подобається. Тільки над кольором ободів думаю. Або чорні як були, або в колір рами.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

А чё там про замену на табуретовке ничего описано небыло?

Diesel power

Re: Моя вєло хата

Евгений76, кого паять? Спицы? Или раму?
Eclipse, а чё там писать — после аварии, о которой писал, поменял обод на такой же  img/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Евгений76 пишет:

Або чорні як були, або в колір рами.

+

Re: Моя вєло хата

Евгений76, фотографии грунтов  img/ay .

Або чорні як були,

Не надо.