(17-05-2020 20:54:16 отредактировано shvorak)

Тема: Поморські мандри

Частина 1. Гданські Жулави

Поморські мандри

Катнув по Жулавах. Спланував зарання маршрут а як проїхав половину, побачив майже такий самий на інформаційному стенді.

Поморські мандри Поморські мандри

Жулави - рівнинна місцевість в низів'ях Вісли, землі, що часто затоплювались, і були пристосовані до ведення сільського господарства голандцями, німцями і протестантами-менонітами, котрі будували тут свої поселення. Будували вони також греблі, копали канали і створювали польдери. До цього часу збережена частина їх архітектури - фахтверкові аркадні будинки початку 18 століття.

4

Re: Поморські мандри

Потім перетнув шоссе Гданськ-Ельблонг і поїхав на Собішевський острів. Він створений декількома руслами Вісли в її гирлі. Адміністративно це частина Гданська, але фактично декілька окремих сіл серед заповідної природи. Понад дорогою бігають олені, на лугу гуляють журавлі. Вздовж моря тягнеться більш як 10 кілометрів пляжу а за ним порослі лісом дюни.

Знайшов і собі місце на пустинному пляжі і після перекуса рушив додому назустріч лютому вітру.

8

img/bi
Иван, браво! Вижу - освоился на местности img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Архітектура файна, але я приторчав від польової дороги. Відразу наші згадав, коли не знаєш на яку сторону звернути, щоб не вбратися)))

Я рухаюсь, значить я існую!

Очень красиво! img/bf

Подорожую по регіону багато, але моторизованим транспортом часто. За велопрогулянки планую тут докладати, окремими частинами про кожну покатушку.