Re: Campione

Грга Питич пишет:

leonyar, гарна ідея, можемо завтра — плюс поповнимо розділ "ЖЗЛ. Реально не віртуально."

img/ay

Re: Campione

Почему бы не пустить тросики по кареткой?

Re: Campione

Кирилл, Ну, вони на цій рамі так і йшли, але мені чомусь не подобається такий варіант. Є якісь міркування за і проти?

Re: Campione

Грга Питич пишет:

Кирилл, Ну, вони на цій рамі так і йшли, але мені чомусь не подобається такий варіант. Є якісь міркування за і проти?

А если рубашку под кареткой пустить?

Re: Campione

vault_boy, в тому вигляді, як прийшла рама, троси проводилися ПІД кареткою, але мені чомусь такий варіант не труъ.

Re: Campione

Грга Питич пишет:

vault_boy, в тому вигляді, як прийшла рама, троси проводилися ПІД кареткою, але мені чомусь такий варіант не труъ.

Не, так это сам тросик под кареткой проходил, а я предлагаю его в рубашку закатать при этом.
Хотя у меня тросики проходили над кареткой.

Re: Campione

подумаю, хоча й бонки вже маю для напаювання )

Re: Campione

Так просто их вниз напаять можно.

Re: Campione

Ну, то вже як майстер Kisa порадить )))

Re: Campione

Грга Питич,
для Италии снизу — это как раз таки труъ

Spoiler

Campione

Re: Campione

Кирилл, хмм... а з якого проміжку часу почали таке робити? чи то італійці одразу під кареткою пускали, споконвіку?

Re: Campione

Ещё в эскизах Леонардо да Винчи историки находят прообраз этой конструкции  img/ae

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Campione

Грга Питич,
Наверно, когда кампа начала производить манетки к интегрированным бонкам, где-то в 70-х.
А от бонок для рубашек отказались ещё раньше и перешли на направляющие, как на С-Ш олимпийской серии.

Spoiler

Campione

Campione

Re: Campione

У меня в качестве направляющих были ролики, так как тросики проходили над кареткой, а все бонки выполнены на заводских хомутах Sachs-Huret.

Re: Campione

Не витримав, взяв вчора два ободи Weinemann DPX срібло, пістоновані, внутр. ширина 14. Хочу почути пропозиції щодо покришок ))