Re: "Моя велоконюшня"

Я фаску завжди перевіряю, часто доводиться знімати, в ат400 знімав.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: "Моя велоконюшня"

toni73img/ay
Скоріш за все це моя сітуація, бо підкачував саме портативним насосом, оба колеса вже не дома. img/as
Дякую, буде мені наука.
img/thank

Re: "Моя велоконюшня"

Доречі, маю два вільних ніпеля для безкамерки.
Може спробуєш?

Я рухаюсь, значить я існую!

1

Re: "Моя велоконюшня"

Євгеній76,
Зараз і сам буду перевіряти. img/bs
Трохи пізніше ще маю написати пару строк про натяжку шпих. Та навантаження на них,  є невеличкий досвід. img/ah
Про безкамерку задумався всерйоз  img/bs

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar, жалко когда посреди тренировки такое случается ((
Когда ты уже перестанешь набивать максимум атм в покрышку? img/bj
По тестам rolling resistance  continental 5000+  латексная камера = continental 5000 бескамерным
А под бескамерку надо ещё много работы, — я бы не заморачивался с простыми колёсами. Нужны специальные, а там и ширина обода уже не феншуйная...

(18-07-2020 11:33:18 отредактировано leonyar)

Re: "Моя велоконюшня"

100 сторінка треба показати щось нове  img/hitry
"Моя велоконюшня"

«Географ»— цей проект зібраний для мого друга, з наявних запчастин.
Він мій колега (кінний та авто-мото каскадер), тож сподіваюсь разом з ним фізкультурити.
Задача була зібрати бюджетний шосер для того щоб колега зрозумів що таке шосе.
За основу була взята рама бюджетного еврошосера.
"Моя велоконюшня"

Ця рама підкупила ціною, та вразила своєю якістю. (за такі гроші) Все зпаяно якісно, геометрія була майже ідеальна, трохи підправив.
Якісна каретка та рульова, з встановленими з заводу пильниками.
Підсиділ виявився 26,2 мм.
Просто зібрав як конструктор, та настроїв, наніс LOGO своєї «Велоконюшні»
Цікаво те що, цей велосипед збирався прямо на знімальному майданчику. Я возив його, та всі необхідні інструменти в багажнику буса, та збирав в вільний час, котрого вистачала протягом зйомок.
"Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня"
Винос це подгон сера Віктора img/thank  витравив лого Велоконюшні
"Моя велоконюшня"
"Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня"
"Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня"










Для тих кому цікаво:
Чому саме «Географ», або байка про вороного коня.

Spoiler

«Чорний як смола,
а біжить наче летить над землею,
тільки стук копит чутно»
Полюбив я цього «Чортяку» всім сердцем, бо якось ми зрозуміли один одного.
Після Ірландії я тренував в Українській Школі Жокеїв, але час від часу мене запрошували на зйомки, та різні шоу з джигітовки. Якось раз запросили виступити в Угорщині.
Дали коня, спробував.. Зрозумів що легко не буде, бо він вириває з самого старта, перших 4 темпа на ньому нічого не зробиш, а коли набирає швидкість то вже і дістанція закінчується, і часу на виконання трюка майже нема, добре що хоч зупинявся. Ще міг просто пійти в отказ, не виходити на трюк і все..
Бити коней я не люблю, але певний час на «Гоші» їздив з нагайкою, один раз на тренуванні коли він почав артачитись я йому показав що це за штука і все., решту часу він ії бачив на руці і ніколи не підводив.
А любов у нас така була:
По приїзду в Угорщіну ми провели відкрите тренування, коні погарцювали, а ми розім'ялись, та примірялись до розмірів арени.
Ввечері в готель нагрянули гості, молодий був дурний- пили багато та різне. img/as
На ранок ледве на ногах стояв, а башка як колокол.  Перевдягнулись, підготували коней а нам кажуть що якась затримка, треба почекати.
Зупинив коня, зліз з нього, послабив подпруги, став поклав руки на седло, та й облокотився на нього. Так і задремав, хлопці кажуть стояв та хропів. Гоша як відчув наскільки мені хреново, годину стояв, навіть не ворухнувся. Прокинувся і був готовий його розцілувати за те що дав можливость трохи прийти в себе.
Почалось шоу, якось більше йому довірився. Він все так же виривав з місця, але я почав більше затримуватись в елементі, бо кінь сам почав збавляти швидкість на фінішу.
Це був не аби який подарунок, він дав мені більше можливості працювати над елементом.
То був кайф, справжнє єднання коня та вершника. Після Угорщини, я працював тільки на ньому, багато країн проїхали разом, про нагайку і забули давно і без неї ніколи не підводив.
Ну як такого коня не любити.
Фото
Royal Wales Show
"Моя велоконюшня"
"Моя велоконюшня"



13

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar, той випадок коли байка цікавіша за велосипед)

Re: "Моя велоконюшня"

Наконец-то в общаке показал img/ag
Хорош.
Коричневая обмотка, которая сделала скучной серой тачке приятный благородный дизайн  — это я посоветовал img/bm  :—/
img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: "Моя велоконюшня"

artem4ik19,
Слююшай..,  это ты зачем такое сказал?
Обидеть хочешьь? img/ae  img/af

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar, тебе комплименты раздают за обращение со словами а ты обижаться хочешь!  img/ag
Хорошая машинка. Но таки рассказ лучше. Всегда интересно тебя и читать и слушать  img/ay

Everything's gonna be just fine!

2

Re: "Моя велоконюшня"

Bob,
Дякую Володимир  img/thank
Певен що Артем зрозумів, що то я так шучу  img/ap

1

Re: "Моя велоконюшня"

"Моя велоконюшня"

На цю подію від "Велоконюшні" поїде М'ята
"Моя велоконюшня"
Сам туди не попадаю, зайнятий, тож надаю велосипед знайомій дівчині, хай вигуляє М'ятку  img/rolleyes

5

Re: "Моя велоконюшня"

leonyar, Фотозвіт буде?
img/ay  img/ay

Куплю вилку на "рекорд"

Re: "Моя велоконюшня"

toni73,  Сподіваюсь що так. img/bs

1

Re: "Моя велоконюшня"

"Моя велоконюшня" "Моя велоконюшня"
Дякую Вікторії, котру в статті обізвали Інною  img/ap , за те що вона вигуляля "М'яту", на цікавій події "Le Voyage Vintage"
https://kalynivka.city/read/experiance/ … personazhi
Подія була розрахована на 2 дні.
В перший день була гравійна гонка. Трохи раніше, мені пощастило розвідати, та проїхати цей складний маршрут, разом з організатором цього двіжняка Ігорем Хижняком."Моя велоконюшня"
Доречі, Віка посіла 5 місце в гравійній гонці 70 км.
А наступного дня закаточка 30 км. на "М'яті"  img/ag

3