Re: РЕТРОСКОП

Когда все велосипеды были фиксами img/ab
РЕТРОСКОП

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г.
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)

6

murabel пишет:

Когда все велосипеды были фиксами ...

.... даже зимой
https://youtu.be/UXXCZN-gvVk

Spoiler

не люблю колоризации и нейросети, но по сравнению с оригиналом--таки неплохо же, правда?
https://youtu.be/uO4ZR1q3u4c

внук слесаря, сын токаря, умею паять и слегка программист.

3

РЕТРОСКОП РЕТРОСКОП

У Парижі, у 1896 році, на виставці був представлений пожежний квадроцикл, що має незаперечні переваги перед ручними пожежними помпами. Як видно з ілюстрацій, машина складається з двох вело-тандемів, з'єднаних рамами попереду і ззаду, управління за допомогою рулів поєднано регулятором у передній частині. Вільний простір між рамами спереду зайнято котушкою з рукавом, в центрі - роторним насосом, а в задній частині - з'єднаннями, які дозволяють підключати насос до вододжерела.

Цей пристрій важить близько 64кг. При використанні чотирма велосипедистами, машина добиралася до місця пожежі зі швидкістю, яка не могла була бути досягнута пожежною візницею, запряженою кіньми.

Як тільки машина-квадроцикл досягає місця пожежі, і встановлюється на необхідну позицію для роботи, четверо пожежників зістрибує зі своїх місць, і, поки двоє з них приєднують насос до вододжерела, третій розмотує рукав, а четвертий, опускаючи спеціальний супорт, піднімає в повітря задні колеса велосипеда і підключає роторний насос до ланцюгової передачі.

Після цього, четверо пожежників знову сідають в сідла і крутять педалі на місці з невеликою швидкістю, яка дозволяє забезпечити подачу насосом води об'ємом 20 500 літрів на годину (5,68 літрів в секунду) на відстань до 30 метрів в горизонтальному напрямку або 22,5 метра вертикально. Зазначені величини були отримані під час публічних випробувань машини, які були проведені в Палаці Промисловості 23 грудня 1895 року.

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г.
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)

6

РЕТРОСКОП

Мальчик Серёжа К. Москва, ПКиО «Сокольники», 1980г.

9

РЕТРОСКОП
Скончавшийся сегодня британский принц Филипп на велосипеде в 50-е годы.

Spoiler

Удивляет меня прямой руль

.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

5

Крыльцо Дома пионеров.
Старт велопробега Новгород - Валдай - Новгород.
1965 год.
Школа № 2.
10 б класс.

РЕТРОСКОП

7

Традиция продолжается и принимает юбилей Космонавтики.

Сначала было так.
Потом стало так.
Еще случилось так.

Ну а сегодня:
РЕТРОСКОП

Spoiler

В рамках традиции тоже:
РЕТРОСКОП

Всех с 60-летием!

4

img/ag Ага, всё ещё появляются велокосмические исторические фотки  img/ay  img/kefir

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

РЕТРОСКОП

Мой гараж

Интересно, а что правая тормозная ручка тормозит на трековом велосипеде  img/ag Да и вообще, что они там делают

Empwnz, про гайки-бабочки я тоже на треке не слышал.
Чего вы к художнику придераетесь, этот ваш хреносипед и так сложно рисовать, хоть педарачи не заставляйте вырисовывать img/rtfm

Заранее извините за пропущенные буквы и пробелы не к месту. Нужно ремонтировать клавиатуру, залипают буквы, но... потом)

img/ag И про весёлую песню лицо спортсменки как-то не говорит..
Точно, чего приклепались img/am

img/ag

Добавлено: 17-04-2021 22:17:27

Нифига, это шоссер без перекидок img/ae

Мой гараж

Неть, это сингл " первое пробное поехало" ну без заднего тормоза, ну и что  img/bj

Spoiler

прическу похожую я в школе носила img/ap

1

img/bj Точно - в тренде этой весны

Мой гараж

Рисунок из Ирландии прошлого века.
РЕТРОСКОП

4