Re: Моя вєло хата

kisa, у меня тоже надо переделывать, но ничего не бывает настолько постоянным, как временное. img/ag

1

Re: Моя вєло хата

Кисневий навряд буду міняти. Він оптимально великий. А от пропановий по великому рахунку не мій. Можуть і сказати "віддай". Є інший, але в півтора рази більший. Поки конфігурація непогана.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Так может имеет в итоге запилить тему о пгс теми кто в теме? А то какие то обрывки разбросаны в виде вопрос-ответ в частных темах и всё.

Куплю ранний "телескоп"

Re: Моя вєло хата

Євгеній76 пишет:

Кисневий навряд буду міняти.

Ага, я так думал четыре (кажется) года. А потом нужно было переосвидетельствовать. И чтоб не ждать чёрт-те сколько, они один баллон забирают, другой дают. Но у них не было 7 литров взамен моего, и мне без доплаты отдали 8. Торчит теперь на 5 см img/ag 
С газовым то же самое было. Отдал одолженный, а купить смог такого же объёма, но низкий и пузатый — какой был.

jordan777 пишет:

запилить тему о пгс

Вторую? img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa, эта?

Куплю ранний "телескоп"

Re: Моя вєло хата

Тёзка, Вы меня пугаете img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

Не пайкою єдиною.
Багато рівнян полюбляють їздити в сторону с. Тайкури. Гарний асфальт, мінімум транспорту, затяжні набори та спуски. Сьогодні зустрів 4 групи, навіть секцію якіхось кроскантрійщиків у кількості вісьми заблудлих душ.
Але я не про те, дорога закінчується біля руїн старого костелу, два роки тому, ми з Іваном там побували. Багато людей думають, що це і є тайкурський замок.
Тоді нам не вистачило часу дістатися замку. Сьогодні я таки туди добрався.
На жаль ще у 19 ст замок втратив своє значення і був проданий особам єврейської національності на цеглу.
От що залишилося

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

10

Re: Моя вєло хата

Євгеній76 пишет:

на цеглу.

Боюсь, что лица купившие замок на кирпич малость просчитались. В старину на растворе не экономили. img/ab

Re: Моя вєло хата

Тимур, з приводу кількості розчину не можу не погодитися, навіть на фото його дуже багато. Як будівельника-аматора вразила кладка. Я роблю краще. Зародилася версія, що зовнішні шари клав майстер, а середину хто під руку трапив.
Про доцільність, схоже в різні часи пріоритет цінностей був різним. Вже в радянські часи з цегли цього замку збудували вокзал в м. Здолбунів

Моя вєло хата

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

Євгеній76 пишет:

з цегли цього замку збудували вокзал в м. Здолбунів

О как, не знал. А буха..  бывал неоднократно на этом вокзале.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisa, Станція велика, вузлова. img/bs

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

На растворе не экономили настолько, что встречаются старинные замки, в стенах которых кирпич выветрился, а раствор той кладки выступает наружу, сформирован своеобразные квадратные соты.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Моя вєло хата

https://www.anekdot.ru/id/597332/

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Моя вєло хата

kisaimg/bj  img/bj

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Моя вєло хата

img/ag  img/ag  img/ag