Re: На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

Юрий,
Тільки седло під себе підлаштував, та контакти вкрутив.
Але я над шосерами не знущався, а ледве тримався у них на колесі  img/wd

Re: На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

Як приємно знов катнути по улюбленим місцям.На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

6

Re: На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

Гибралтар? Ээх! Красота! На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

П. С. Упс, обознался img/ab но как похоже, да ещё и рядом  img/bk

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

1

Re: На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

Супер!
Велосипед теж старий, чи цього разу взяв з собою?

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

Євгеній76,
Мріяв сюди привезти та залишити Ferrari, але не встиг його привести до ладу.
Тому кручу кардіо на том самом. Отримую насолоду від доріг, водіїв, клімату та повітря. img/wd

4

Re: На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

Цього разу трохи змінилась тактика ранкових виїздів.
Їду з насолодою по узбережжю, заїзжаю в кожну бухту, лагуну. Так би мовити розвідка, шукаю місце куди за пару годин привезу машиною родину.На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

10

Re: На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

Нарешті видався вільний ранок. З вечора до ночі вугулював родину, так що наступного ранку вони вирішили нікуди не їхати img/bp
Тож прокинувся вранці, підсмажив яєчню, поплавав трохи в  басейні, сів на вел. і згадав що пару років тому так і не підкорив одну гору.. (заблукав), десь тут писав раніше.
Зараз самий час надолужити, тож "на коня"(точніше на осліка) і погнав.
Знову трохи поплутав, навідь по грунтовках довелось покрутити. (а це вгору не легко, задне колесо пробуксовує. Але всеж таки піднявся до висоти хмар.
Зупинявся робив фото, їхав роздивлявся і всеодно ледве вижив. ТЯЖКО  :—/  img/be 
Проїхав фініш одного з етапів Vuelta, їдеш та читаєш підбадьорюючі написи на асфальті. Особливо приємно було побачити державний прапор, мабуть Марк Падун їхав?
Бачив багатьох аматорів, навідь деяких з них обїхав.
Наче вітер пролетіла якась профі команда з технічкою, жодного шансу зачепитись. Різниця космічна, але мене чомусь це вже не чіпляє  img/bj img/bn
Приїхав додому, душ, басейн, пару банок пива і життя знов прекрасне.
Ця гора підкорена  img/bp На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta На ослике “Sancho Panza” по маршруту VueltaНа ослике “Sancho Panza” по маршруту Vuelta

9