(31-01-2022 10:49:23 отредактировано Oleksii Kovalenko)

Тема: Загадковий голандський Romein

Друзі, хочу розказати вам історію мого велосипеда, яка уже триває 7 років. У часи аспірантських буднів та університетських гуртожитків я катався на старенькому Romein. Це голландський велосипед 59 ростовки... Увляєте який я був радий зі своїми 188 см зросту, коли його знайшов на базарі за 500 грн
Загадковий голандський Romein


Коротка історія бренду:

Почнемо з того, що це голандський бренд Спарта, який випускає велосипеди і до сьогодні, але була в них якась серія Ромейнів (Римлянин), чому і навіщо не знаю...

Особливістю велосипеда є рама, яка зроблена з одного шматка труби, зігнутого в трикутник

ось так приблизно виглядають кути
Загадковий голандський Romein


Я був спочатку взахваті, але потім натрапив на голландську статтю (читав з гугл транслейтом англійською img/ag ), де стверджувалось, що ця конструкція — одна з найбестолковіших і найбільш переломаних за історію голландських веліків (трохи перебільшив, але ламались дійсно часто)
Загадковий голандський Romein


Спочатку засумував, але потім вирішив, що якщо вона дожила до 2015 року, то значить крепка...

Ось посилання на оригінальні статті:
http://www.rijwiel.net/spafra2n.htm
http://www.rijwiel.net/spaframn.htm

А так він виглядав в оригіналі:
Загадковий голандський Romein


Я трішки експериментував

Загадковий голандський Romein
Загадковий голандський Romein
Загадковий голандський Romein
Загадковий голандський Romein


І станом на зараз велосипед та бюджет виглядає:

Рама: голандський Romein 500 грн. Компенсував 200 грн за рахунок продажі зламаної рідної планетарки на запчастини
Система: Стальна, ноунейм
Ободи: одностінні алюмінієві обода по 75 грн (75+75=150 грн)
Покришки: Schwalbe ROAD CRUISER KevlarGuard 42-622 28x1.60 700x40C (200+525=725 грн)
Сприхи: Зпереду оцинковані шприхи Mach, по 2 грн за шт (2 * 40 = 80 грн), на задньому колесі нержавійка DT SWISS Champion 5 грн за шт + 2 грн за ніпель (7* 40=240 грн)
Втулка передня: алюмінієва, індійська, точена дісталась мені від пана Aleksei Dmytren. За що йому щира подяка!!!
Задня втулка: Shimano nexus 3, 1200 грн
Гальма передні: V-Brake 120 грн.
Ручки гальм: Weinmann
Винос: японський SR

Ще докупив нові ободи від VELOTRADE, чорні. Передній має проточку під гальма. 490 грн за 2 шт.


Ось готовий конструктор до реставрації:
Загадковий голандський Romein

Загадковий голандський Romein

Загадковий голандський Romein

Питання до товариства чи потрібно правити раму, якщо відстань праворуч до нитки 3,4 см, а ліворуч — 3,1 см?

Загадковий голандський Romein

4

Re: Загадковий голандський Romein

Править задние перья необходимо. Седло белое — катастрофа. И руль я бы перевернул другой стороной.

1

Re: Загадковий голандський Romein

Пафнутий,  Повністю згоден. Те сідло десь валяється в гаражі. Не найкраще рішення. Кермо переверну.

Дуже потрібна допомога з вирівнюванням геометрії, маю негативний досвід з рамою мінськ, я її угробив.

Якщо хтось може допомогти в Києві з цим, то приїду з пивом img/ag  img/ag
Або порадьте майстра.

Re: Загадковий голандський Romein

интересный аппарат. рама сама по себе возбуждения вроде не вызывает, но на фото велосипед в сборе смотрится.
как-то во этим загибом треугольника "спрятана" большая ростовка и заваленая по дорожному рулевая.

геометрию надо смотреть внимательно. то ли трубы вбок пошли, то ли вот эти вот плоские концы перьев

внук слесаря, сын токаря, умею паять и слегка программист.

Re: Загадковий голандський Romein

Oleksii Kovalenkoimg/bq Какие люди! Здоров!
Лёша, у тебя в первом посте часть фоток сдохла. Это из-за того, что когда пост не отправлен, они живут минут 15, потом самоудаляются. Потому фотки в жирных постах нужно распихивать в конце, когда текст уже готов. Такая защита сервера от забивания мёртвыми фотками, когда кто-то сочинял пост, закачивал картинки (всё, они уже занимают место на сервере) , а потом так и не отправил. Поста нет, а сервер на шару потратил место: там лежат картинки, которые никто никогда не увидит. Вот, чтобы так не происходило — такой механизм.

Ты их у себя можешь видеть, ибо они какое-то время висят в кеше твоего браузера. А на серваке их уже нет, и больше их никто не видит. Очисти кеш (на компе Ctrl+F5) — вот так это все видят. Перезалить надобно.

Эээ, а "Уманский гараж" ты оставил, как воспоминание об уманском периоде твоей биографии?  img/ag https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?id=156

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Загадковий голандський Romein

kisa, Дякую, поправив фотографії.

Слухай це дуже смішно, я закинув свій крокогараж і катаюсь 4 роки на українському Pride Bullet, тому забув про тему, що ти скинув.

Але зараз є усе, щоб зібрати велосипед. Допоможи будь ласка з геометрією, може порадиш майстра?
Бо я уже погнув раму Мінська, не хочу зіпсувати ще і Ромейна.

Re: Загадковий голандський Romein

Коцепція велосипеда не змінилась:
Хочу пофарбувати в чорний колів під лак.
Референс — BeerBike, До речі, хто бачив Миколу? Що він там?
Єдине, що Beerbike — це ухил в ретро, то Romein — це ухил у сучасні голланські міські велосипеди.
Загадковий голандський Romein


Ще потрібно дістати гарне шкіряне сідло.

Також намалював новий логотип,
Загадковий голандський Romein

на заміну старому
Загадковий голандський Romein

Re: Загадковий голандський Romein

Интересный проект, буду следить, удачи с ним!

1

Re: Загадковий голандський Romein

Oleksii Kovalenko пишет:

українському Pride Bullet

img/ag

Spoiler

Загадковий голандський Romein

img/bj

Oleksii Kovalenko пишет:

є усе, щоб зібрати велосипед

img/ay

Oleksii Kovalenko пишет:

може порадиш майстра?

Конечно, лови: https://krokovod.org/forum/profile.php?id=143
Остальное тут компактно в начале темы https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?id=105

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Загадковий голандський Romein

kisa,

От жартун! У мене руки криві, я вже одну раму зламав. Може краще якось зустрінемось за філіжанкою пива і вирівняємо?

Spoiler

Загадковий голандський Romein