Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

KARNAVAL пишет:

Имеются сквозные отверстия.

Элементарно можно и заклепать.
Зы: вариант эрзац-колпачка актуален при полном отсутствии колпачков, а здесь как раз наличие.
Зы2: С колпачками нужно аккуратно ездить у бордюров (поребриков), именно о последние и повреждаются колпачки.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Під час демонтажу радянських дорожніх педалей, іноді виникають труднощі, оскільки лиски на вісях педалей мають властивість злизуватись. Досвід свідчить, що найменш вразливими до злизування та найбільш витривалими в експлуатації є вісі педалей старого зразка — з гумовими брусками без світловідбиваючих елементів.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Я такі педалі називаю "прогресівськими".
Вісі таких педалей, зазвичай, мають клейма заводів-виробників. Лиски для ключа — широкі і м’ясисті.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

5

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

В процесі пошуку ковпачків для алюмінієвих радянських педалей довелося звернути увагу на деякі відмінності між ними.
Зокрема, відчутною є різниця між ковпачками педалей туристівського типу.
На фото ковпачки педалі від В-34 та від невідомої моделі.
Тут вони обидва під ключ на 17, але з В-34 стальний, а з невідомої моделі — алюмінієвий. Крім цього, товщина стінок ковпачка та довжина різьби також різні. Ковпачок з невідомої моделі виглядає надійнішим.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Далі на фото порівнюється той самий ковпачок з невідомої моделі та алюмінієвий ковпачок від Туристу 1990-х рр. Спрощення та здешевлення виробництва велосипедів в період Перебудови  навіть тут проглядається досить явно. Піздній ковпачок під ключ на 14.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

1

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Ув. коллеги, вопрос по "туристовским" колпачкам ХВЗ. Имеется пара новых и педаль от неизвестной модели. Но диаметр резьбы в педали намного больше чем на колпачке и колпачок в педаль просто проваливается. Это такой износ резьбы (около 1,5 мм) или были педали с колпачками разных диаметров? В другие имеющиеся "туристовские" педали указанные колпачки вкручиваются без проблем.

Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты. Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты. Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты. Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты. Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты. Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты. Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Одна любовь, наполнена добром,
Повелевала сердцем и пером. ©

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Odysseyimg/bs Нарывался на разные диаметры. Хотел из двух туристовских  педалей собрать одну —  img/fig . До того знал только, что у туристовских педалей попадается резьба конуса М7, как на стартоне, и М8 — цивильная. Но оказалось ещё и зто.

Кстати, ещё ж такие туристовские педали были — с элементами, очень похожими на стартоновские.
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Там вышла путаница с разборок, и я так и не узнал — это из 60-х годов, или из 90-х img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

kisaimg/thank

kisa пишет:

с элементами

Мне такие встречались несколько раз, по-моему всё-таки ближе к 90-м, чем к 60-м.

Одна любовь, наполнена добром,
Повелевала сердцем и пером. ©

1

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Мне показалось или шаг резьбы различный?

Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты. Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Одна любовь, наполнена добром,
Повелевала сердцем и пером. ©

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Подтверждаю, имеются разные размеры пыльников, у самого так попалось, с виду педали одинаковые, а вот пыльники — разные

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Odyssey, да бывает не подходят

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

kisa пишет:

это из 60-х годов, или из 90-х

Такие педали в оригинальной комплектации "Туриста" '90 года. Мне они внешне, кстати, нравятся. Давно на них засматриваюсь. Очень подходят под проекты на базе "Старт-шоссе" если нет желания использовать оригинальные, а стиль при этом максимально сохранить.

Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Одна любовь, наполнена добром,
Повелевала сердцем и пером. ©

1

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

img/thank
Ага, тоже нахожу те же достоинства. Ну и показал, где я их с удовольствием применил — там они хороши и эстетически, и практически.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Ув. коллеги, что за педали на новом ХВЗ «Турист» 153-462 '93 года?

Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты. Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Одна любовь, наполнена добром,
Повелевала сердцем и пером. ©

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

img/lupa Нечто похожее устанавливали на ММВЗ ок. 2000 года. Ну на эти, оцинкованные складники img/ag .

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Мені здалося, що таких педалей, що буде показано тут, в цій темі ще немає.
Отже, комплектація така (відсутні тільки пара стандартних гвинтів М6х1 з гайками):

Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

Тут у збірці представлені стандартна вісь із трубкою, чашками, конусами, шайбою із внутрішнім вусом та контргайкою. Один з катафотів поміщений на своє місце (той, що правіше) на гумову пластину. Другій катафот насправді муляж, який замінював втрачений катафот.
Ще фото, які пояснюють конструкцію:

Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.     Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

На мій погляд, конструкція не дуже вдала:
1.    для збирання та повного розбирання потрібно загинати/розгинати "вуси";
2.    два гвинта, що є на фото, повинні стопоритися від провертання у прорізу в металевій пластині. У моєму випадку один з них не стопорився, що привело до значних незручностей при розбиранні;
3.    катафоти відразу переломилися навпіл, як тільки зігнулася рамка-основа.

Схоже на те, що колись було 4 "вуса", два були відламані та замінені на гвинти М6х1 з гайками.

Ця педаль "прийшла" з вело ПВЗ (див. у темі "Помогите определить велосипед, раму, детали. Без регистрации" https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … amp;p=476, повідомлення #7129), причому друга педаль була типу (див. #298), тобто "прогресівська", як її в цій темі назвав шановний Fedor у #332. Через OLX на заміну були вдало куплений комплект "еротичних" (IDIANtm, #239) педалей, що sobiratel у #250 характеризував як найкрасивіші для шляхового вело.

Ех, ще б раз народиться!
Проекти вело ХВЗ: В-110 "Прогресс" (1950);  В-22 (1954);  111-411 "Украина" (1977); 
                             В-541 "Спорт" (1970);
                     ЖВЗ: В-849 Десна-2 (1979);  ГАЗ: В-025 "Школьник" (1966-1975 (?))

1

Re: Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.

конструкція не дуже вдала

В таких конструкціях якість матеріалу має першочергове значення. На наступних фото нерозбірні педалі з європейського ( мабуть німецького ) велосипеду 70-80х років:
Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.   Педали велосипедные. Туклипсы. Контакты.
Пробіг до мене не відомий. Промив керосином і потім залив підігрітим нігролом зі сторони шатунів. Так служать вже 7 років. Крутяться легко і безшумно, люфт на грані вловимого.

Добавлено: 05-08-2022 16:45:12

Виробник педалей  "Union" .

4