Re: Коли велосипед — пасажир

Интересно, что венецианцы скажут про водный велосипед, он же катамаран?
Хотя там до полиции не дойдёт, гондольеры сразу вёслами забьют конкурента img/ap

Re: Коли велосипед — пасажир

Меня как то в здание ЖД станции с велосипедом не пустили (колёса были чистые, в зале никого),
некоторые люди не любят велосипеды по непонятным причинам.

Re: Коли велосипед — пасажир

А с баулами "на колёсиках" значит можно? Носильщики правда в здание вокзала с тележками не входят... вроде.


Кстати, при посадке, особенно когда время впритык актуально, как колёса чистыми сделать.
Глядя на фото в эл-ке (первое сообщение темы) так и представляю, что колеса в глине/снежной каше и т.п.

Spoiler

Пока что такие вещи приглядываю
Коли велосипед — пасажир


Коли велосипед — пасажир
"Грязевые плужки" конечно по-суху тормозят, поэтому надо снять или откинуть, а когда липкая грязь очень не помешают.
Особенно на "зубатой" шине  img/ag

Внизу страницы

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Коли велосипед — пасажир

добавлю пару слов про Венецию- довелось посетить сей дивный город в 2000 году)))
по поводу запрета на велосипеды- полностью понимаю, так как там круглогодично 
вращаются толпы (скорее даже так: ОГРОМНЫЕ ТОЛПЫ) туристов, при очень узких улочках.


в Германии (земля Бавария) разрешено провозить велосипед и в неразобранном состоянии в метро и городских/пригородных электричках, но не в часы пик (для этого существуют специальные пометки на вагонах).

Про билет не помню, не помню чтобы я заморачивалась покупать билет на вел отдельно.
В междугородних/региональных поездах есть специальные вагоны для провоза велосипедов с креплениями, для их хозяев предусмотрены лавочки там же.

Re: Коли велосипед — пасажир

Маю фото з поїздки. Іхав з пересадкою. Ніяких проблем з перевезенням велосипеда не було.
Коли велосипед — пасажир

Re: Коли велосипед — пасажир

shvorak, прошу подробиць, що це вагон? Давно поїздами не їздив. Думаю літом з ровером таки попасти на трек.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Коли велосипед — пасажир

Евгений76,
Плацкартний вагон поїзда Новоолексіївка-Ковель. Їхав також в поїзді з сидячими місцями Луцьк-Київ, там є місце між дверима в вагон і першими кріслами. А в приміських дизелях-електричках возив зібраним багато разів.

Re: Коли велосипед — пасажир

shvorak пишет:

А в приміських дизелях-електричках возив зібраним багато разів.

В них за зібраний треба платити пів ціни "дорослого" квитка, а розібраний (складений або хоч без переднього колеса) ніби-то можна безплатно. Особисто мені одного разу так провідники пояснювали.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Коли велосипед — пасажир

MWL,
Воно то правильно, але по факту, квиток на перевезення велосипеда в приміському поїзді вимагають в рідких випадках. Мій досвід пов'язаний з Львівською залізницею переважно.

Re: Коли велосипед — пасажир

Привіт!
Дуже потрібна порада. Тільки прошу поблажливо поставитись до такого нуба як я img/ag

Треба якось запакувати велосипед для перевезення в плацкарті. Робитиму це вперше (якщо хоч якось вийде і не залишу його вдома).
Проблема — не влазить в чохол img/ai Я xз, чи це чохол такий маленький і для того, щоб вмістити треба знімати заднє колесо, чи особливості велосипеда, чи мої криві руки. В останнє не дуже хочеться вірити, бо як я тільки не пробувала його туди запхати... крім, звісно, знімання заднього колеса. Придумати треба щось до завтра, до обіду. Поки бачу такі варіанти:
1) складний (для мене) — зняти багажник, крила, динамку. Але там воно все так хитро прикручено, що я сама (та й інструментів таких немає) то все не зніму, і, тим паче, не прикручу назад після приїзду. Хоча воно й мені не дуже горить, я давно хотіла спробувати поїздити без цього всього. І здається, що без крил (ззаду випирає лампочка, виділила на фото) та багажника (в тому числі динамки і переднього крила) в чохол велосипед влізе. Єдина проблема — встигнути знайти інструменти і зробити це до завтра.

Коли велосипед — пасажир

Коли велосипед — пасажир

2) забити, і нехай багажник, частково вилка і руль стирчатимуть з чохла. Буде запакована задня, "найбрудніша" частина повністю. Трохи ризиковано в плані перевезення, можуть не пустити. А ще якось мені о третій ночі треба буде це все добро стягти з третьої полиці плацкарту.
3) забити зовсім, і поїхати без велосипеда. Хоч я їду на 5 днів всього, в мене не особливо багато справ буде, і планувала лише кататись і купатись в морі, а не їздити до нормальних пляжів за місто в клятих маршрутках img/ac

Хто має трохи більше досвіду і може щось порадити — велкам img/ab

Re: Коли велосипед — пасажир

Юля, я в 19.00 ждал твоего звонка с этим всем  img/bk Теперь только по советам коллег...

Добавлено: 14-07-2017 21:54:46

Подозреваю, вариант "нехай стирчить" вполне себе допустим, но сто лет вообще в поезде не ездил.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Коли велосипед — пасажир

Юля, я в 19.00 ждал твоего звонка с этим всем

Упс.

Spoiler

В мене до цього всього ще й додалась проблемка з тим, що накрився телефон (а тепер, кажись, і сімка якимось чином накрилась теж). В 9 лиш додому прийшла через це все img/ac

Re: Коли велосипед — пасажир

Вимога, що при перевезенні залізницею, велосипед повинен бути в чохлі, досить широко тлумачиться.
Чохлом може бути щмат клейонки, поліетилену, упаковочної плівки тощо. Особисто я використовував плащ-палатку, те що з ней стирчало, додатково замотав розрізаними пакетами і скотчем.
Розбирайте, так щоб зменшить габарити (точно треба переднє колесо!)  і що нескладно буде поставити назад Вночі!
Врахуйте, що ніжні деталі, які стирчать, можуть бути легко пошкоджені: перемикач, динамо, фара, крила без коліс.
Якщо маршрут не на багато днів і прогноз погоди сприяє, може крила дома побудуть?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Коли велосипед — пасажир

На вашем бы месте крылья,  багажник я бы демонтировал .

По большему счету крылья только мешают в походе.

Ну а динамку я бы оставил — тем более, если прийдеться ехать ночью.

Если снять вышеперечисленное у вас не получиться , что ж тогда берите нужный метраж полижтиленовой пленки ,заматываете велосипед и скотчем сверху. Для уменьшения габаритов переднее колесо снять и упаковать на уровне с рамой. Руль скрутить.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Коли велосипед — пасажир

Майже успішно упакувала в чохол, крила і багажник не знімала, там надто складні кріплення, як для мене. І в дуже незручних місцях.
Рада, що не взяла скотч, а підручні матеріали — шнурки, пару пакетів і зв'язала цим все в більш-менш стійку кострукцію img/ag Бо від скотчу потім би лишились липкі сліди.
Успішно доставлений поїздом до Одеси в такому вигляді:
Коли велосипед — пасажир
img/ab