Re: Крокодвір

Перевів тонконогого туринга на одинарні ободи, качнув задню шину CST до 5 атм і видуло гулю — шині 7 років  img/bk Візьму на пробу по смачній ціні індійську GRL 5101 700х32 з антипроколом 1мм. http://sks-service.org/Product/402257

kisa пишет:

Нюню

нюню випробую на цьому турингу (пройшов давнапгрейд в стилі GT, фото будуть) , про різницю з подвійними відпишусь  img/bs

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, ну от перша вада одинарних — дує гулі  img/bj

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокодвір

Евгений76, ага, взаємозвязок очевидний  img/bj

Spoiler

Я на подвійних заднє більше 4 не качав, вирішив спробувати крокодосвід колег. А шина не витримала (по інструкції вона до 6.2 атм)

Re: Крокодвір

Крокодвір

Spoiler

Крокодвір Крокодвір Крокодвір

Було 1х6 на подвійних низьких ободах, стало 2х7 на одинарних низьких.  Проїхався до 30 км і однозначно хват за слони мені дико незручний — короткі слони. У верхньому і нижньому хватах все супер.

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, симпатичный рыжик! Туристовский вынос дисгармонирует с таким рулем.  На крыле сзади катафот или фонарик?

Spoiler

если ручки tektro 340 -е то странно, у них крупное основание как раз под большую ладонь и форма ручек удобна при хвате именно за слоны, в нижнем менее удобно пользоваться. Сам такими пользуюсь мне очень удобно именно хват за слоны, но очень долго выставлял, тестировал, в результате выставил (немного повернуты вовнутрь), если хотите — чуть позже скину фото как у меня стоят на руле-анатомике

Everything's gonna be just fine!

Re: Крокодвір

Bob, на крилі катафот, йшов у комплекті.  Винос підбирав під посадку а не під гармонію з рулем. Ручки Тектро 340  img/bs  і мені вони реально короткі  img/bn (9.5 см долоні). Як не виставляй — один хват пропадає (на слонах руль тисне в серединний нерв img/as  ). Попробую ще провернути їх за Вашою порадою але мало вірю в успіх. Тобто 90% ручки на продаж і можливо з рулем  img/ak

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь,

Смотрю на  велосипед и мысленно представляю хозяина.
Надо полагать Вы коллега высокого роста около 195 см , не крупный но жилистый. ( около 94 кг)
А Рыжик симпотяга img/ay
очень гармонично и приятно смотрится, даже коротковатый и высоко поставленный вынос мне понятен, а от этого и не диссонирует.  img/bk

Re: Крокодвір

Bob пишет:

симпатичный рыжик!

leonyar пишет:

А Рыжик симпотяга img/ay

уже и окрестили!

Everything's gonna be just fine!

Re: Крокодвір

img/bf

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

leonyar пишет:

А Рыжик симпотяга img/ay
очень гармонично и приятно смотрится

Одно "но" — система визуально сильно выделяется, прям первой бросается в глаза, за ней сам велосипед не сразу видно img/ab

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Крокодвір

murabel пишет:

система визуально сильно выделяется

Вживу не так ріже очі (освітлення і телефонний автофокус зіграли роль). Фабрично там і зірки були сріблясті і це реально акцентувало увагу, перефарбував на чорно в стиль дерайлера і манеток. З тонкими шатунами сам люблю старі алю системи, але де їх напасешся в нормальному стані по адекватних цінах. Захист штанів від ланцюга теж корисна штука при цивільному використанні.

leonyar пишет:

мысленно представляю хозяина

187 см і 84 кг  img/ah

Re: Крокодвір

Обережно, унікальне!

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь,
Подобная конструкция легко собирается из пиляного барана а-ля "булхорн" и двух поперечных рогов на прямой ашаноруль  img/ag
Обойдется ровно в 10 раз дешевле.

Re: Крокодвір

Пафнутий, тому я і написав про обережність  img/bs

Я тут черговий раз побавився з баранами і остаточно переконався що то не моє  img/bk і булхорн іже з ними. Верхній поздовжній хват мені абсолютно не зручний, хоча нижній при тому цілком нормально  img/bn  Тому хай живуть райзери і мультибари!  Роги на райзер трохи банально, я зразу радикально лежак примастирю  img/bm 

Spoiler

 

Spoiler

Хто хоче барана чи заводського булхорна? Кому Тектро 340 ? Ціни приємно здивують.

   

Re: Крокодвір

kisa пишет:

Поздравляю, ждем рассказа.

Тизер

Spoiler

Крокодвір

Це до початку мутації  img/ap (фото продавця)