(25-09-2018 09:29:06 отредактировано shvorak)

Re: Полісся

12 кіломентів булигі і я на трасі Сарни-Рівне. Заїхав в село Тихе. Тут зупинка — мистецький витвір в стилі соц. реалізму, я їх багато бачив, але жодного разу дві однакових не було, а на цій ще й відстані до сусідніх міст. Поїхав в поля. Сфотографував пейзаж для колеги Леонара.

Полісся Полісся Полісся

А ціль моя — ДОТи лінії Полісся. Це була система оборонних укріплень збудованих в 1930-х роках поляками для оборони від Радянського союзу. Загальна довжина мала становити 430 км. До сьогодні збереглись десятки укріплень в різних місцях, одне з місць між селами Моквин і Тихе. Я локалізував декілька, але вони були якісь непримітні чи взірвані. Карта показувала, ще декілька далі від траси, в лугах. Луг виявився величезним кукурузним полем. Я блукав там більше години, і таки знайшов великий ДОТ. Дослідив всього, і на дах забрався через отвір для бронековпака.

Полісся Полісся Полісся

З даху подивився на неозорі простори кукурудзи. Потім зрозумів що на поїзд запізнююсь. Як епічно я гнав на шосейних колесах по тракторній дорозі серед кукурудзи, а потім леть помітною грунтовкою, вибираючи її навмання. І таки встиг, ще й з запасом дві хвилини.

Полісся Полісся Полісся

Поїзд Горинь — Здолбунів їде від першої білоруської станції, зразу за кордоном. Стартує в 13 годині дня і прибуває в Здолбунів близько 19 години. В Моквин він прийшов вже переповнений, а потім сідали ставали люди ще і ще. В тамбурі було особливо тісно, але ніхто не реагував на велосипед з негативом. Ще три години в вечірньому Рівному, електрон на Луцьк. В 23:00 вискакую з поїзда в холодний дощ, і за 15 хвилин я вдома.

Re: Полісся

Дуже цікаво. Особливо, мабуть таки споруди "лінії пілсудського". Я розумів, що щось там повинно бути, але вважав, що переважна частина знаходиться у Білорусі. А тут ТАКЕ.
Сольні велоподорожі це ваше свідоме рішення, чи так співпадає?

Пью за ваши улыбки!

Re: Полісся

Иван  img/bi  img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Полісся

andreylb,
Bastion Polesie. O umocnieniach wzdłuż rzeki Słucz słyszał nie jeden. W okolicy Sarn po obu stronach rzeki od 1921 roku zaczęto tworzyć linię umocnień. Prace nabrały tempa po skierowaniu w 1936 roku Junaków. Junackie Hufce Pracy pod nadzorem inżynierów i techników zbudowały znaczną ilość z przeszło 800 obiektów.

Соло подорожі — свідомий вибір.

Re: Полісся

shvorak,
Там надо на пару дней с ночевкой, красивые места  img/ay

Re: Полісся

shvorak пишет:

Соло подорожі — свідомий вибір.

Кроко-соліст №1.

Spoiler

Я теж сам катаюсь, але швидше вимушено (з кількох причин).

Re: Полісся

Но ведь если там строили укрепления, то должны быть и дороги. Во-первых по которым возили материалы, во-вторых дороги из тыла к укреплениям, и еще и между укреплениями чтобы быстро перебрасывать войска на поддержку гарнизонов.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Полісся

Kochegar,
Мабуть там були грунтовки, пройшло 90 років.

Re: Полісся

Пафнутий пишет:

Там надо на пару дней с ночевкой

Так і планувалось, але погода он яка. В суботу збирався їхати, але вперше в сезоні зважив на прогноз погоди.

Re: Полісся

shvorak пишет:

Соло подорожі — свідомий вибір.

Теж люблю сам. Нікого не треба чекати-доганяти, ні під кого не треба підлаштовуватись. Та й просто люблю побути на самоті — вдома і  на роботі це неможливо.

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: Полісся

murabel пишет:

Теж люблю сам. Нікого не треба чекати-доганяти, ні під кого не треба підлаштовуватись. Та й просто люблю побути на самоті — вдома і  на роботі це неможливо.

+++++++

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Полісся

Іван, як цікаво. Ти мені відкриваєш нові краєзнавчі горизонти. Я то думав, що фортифікація була лише з однієї сторони. Виявляється поляки теж будували.

Spoiler

може вже пора дві теми робити Полісся і Волинь?  img/rolleyes 

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Полісся

Евгений76 пишет:

Я то думав, що фортифікація була лише з однієї сторони. Виявляється поляки теж будували.

Кстати, я тоже.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Полісся

Линия Пилсудского более-менее известна, но я, честно говоря думал, что все это в Беларуси, ясно, что все рядом и на Сарнинском укрепрайоне должно было что-то быть. Но такие серьёзные доты — удивлён.
Понимаю — сольно приятно. Сам по себе, свой темп и покой. Но как-то страшно самому...малоли что....

Пью за ваши улыбки!

Re: Полісся

Евгений76,
По темах вже, мабуть, в цьому сезоні. img/rolleyes
А зимові піші походи тут офтоп img/bk