Re: Планетарки

img/bk Не, ну а вдруг захочет ездить на велосипеде, а не крутить экономику? img/hitry

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Re: Планетарки

DVDshnik пишет:

Вторая звезда на этой планетарке зачем?
А ведь когда-то переключалось - большая звезда покоцана перекидывающейся цепью.

Велика зірка там від касети (може від багатошвидкісного фрівілу) якось приколхожена, але видно грамотно якщо їздить. Цікаво хто це втілив у життя (я про такий варіант теж думав через практично відсутність на ринку великих зірок для планетарок)

Spoiler

На цих планетарках іноді посадочне зірки широке і стоять 2-3 дистанційні шайби - для точного виставлення ченлайну, без дистанційних шайбів дозволяє поставити дві товстих зірки.

Herculesma, чейнлайн перевіряли? Геометрію рами перевіряли? Обслуговування і ремонт таких планетарок у "веломайстрів" задоволення дороге, і половина з них явні рагулі. На сьогодні реалії такі - якщо не вмієш обслуговувати і ремонтувати свій велосипед сам, то мусиш багато заробляти на горе-майстрів  img/bk

Spoiler

Манетка з клікбоксом і тросом взборі 750-800 грн., 2 штирі і червона пластикова втулка 250-300 грн, сама червона втулка 150 грн, перебрати планетарку 300-400 грн. І жоден "майстер" не буде відновлювати деталі котрі ще можна оживити, а скаже купити нові (про підшипники, а це ще 80-280 грн)   img/bk

  Herculesma,  Ви ще хочете планетарку на 7-8 передач?  img/ag

Re: Планетарки

Усім дякую за поради. На жаль через стан фізичного здоров’я, я не зможу сам відремонтувати велосипед, тому шукаю хорошого майстра, який б оглянув велосипед, і сказав як краще зробити. Спробую звернутись до Олександра.  А планетарка мені подобається тим, що якраз, якщо і знайти хорошого майстра, який б дав грамотну пораду, або відремонтував і гарно налагодив, то вона потребує менше втручання. А мені в зв’язку з тим, як я вже писав, що в мене проблеми з фізичним здоров’ям, і я не зможу нормально сам обслуговувати велосипед, це якраз добре. Гроші для мене не така вже й проблема, в розумних рамках. Я вже дивився в Інтернеті, скільки приблизно коштує нова планетарка, і вирішив, що якщо треба буде то я в змозі купити нову, а якщо можна відремонтувати і налагодити стару, то я тільки за.

Re: Планетарки

Herculesma пишет:

Спробую звернутись до Олександра.

Это хороший вариант, там дальше разберётесь.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Re: Планетарки

Herculesma пишет:

я в змозі купити нову, а якщо можна відремонтувати і налагодити стару, то я тільки за

Якщо стара не ремонтопридатна, то іноді вигідніше купити справну б/у планетарку (гарантовано справну, бо частіше продають "кота у мішку"), чи навіть нову, а не займатись ремонтом старої. З такої самої б/у планетарки (чи нової) можна просто переставити утробу, щоб не перешприховувати колесо.

Re: Планетарки

Розжився тут 5 передачним арчером  img/ab .

Планетарки

Планетарки

Інтересна втулка досить. Переключається 2-ма ланцюжками як пентаспорт, але всередині якось простіше виглядає, менше деталей. Ну і нарешті англійці додумались поставити нормальне пружинне кільце на собачки замість тих "загибликів" як в старих трійках. Вага приємно здивувала - 1,55кг з зіркою і ланцюжками, саксівські 5-ки десь на 200г важчі, при тому шо ця втулка ше й з барабаном а вони чуть важче педальних. Незнаю поки шо з нею робити, мб на голландця пристрою. Манетка правда труп( - зламаний один з ричагів.

Re: Планетарки

Arioh пишет:

Манетка правда труп( - зламаний один з ричагів.

Напилингом можно сделать новую  img/ap

https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 475#p28475

Ищу крылья на турист, переднее крыло и щиток цепи на Минск В-114.

Re: Планетарки

Сателлиты просто на осях или на игольчатых подшипниках?

Все черти кадилом по морде получат.
Yes future!

Re: Планетарки

Eclipse, На осях.

Добавлено: 01-09-2018 22:03:06

PE4ENbKOimg/thank  В мене тоже якраз той зацеп відломаний.

Re: Планетарки

Есть давняя мысль попробовать планетарку о 3-5 скоростях на МТБ, но смущает слабость конструкции. Есть ли в мире планетарки с крепкими осями без пазов и полостей и на промах - и чтобы это был не Rohloff за полтора килобакса, а что-то с более приемлемой ценой?

Re: Планетарки

mike.fedoroff, 10мм qr оси на мтб втулках Вас не смущают а полая 10 а то и 12-14мм ось планетарки (кстати насыпи там гораздо больше) внезапно ненадёжна?

Re: Планетарки

mike.fedoroff, shimano SG-3D55

Re: Планетарки

CustoмBicyclь, пожалуй, для "пробы" это самый лучший вариант. Вернули с небес на землю. Жаль что основные шары в ней не "деоровские" 1/4", а 7/32", но все одинаковые - и на том спасибо инженерам Shimano.

Re: Планетарки

Мертвец Джонни,
Лопаются пополам, только в путь  img/ag
Лично проверял,  по ровному, не прыгал.
Сакс пентаспорт

Re: Планетарки

Колись, давно-давно, коли тільки думав про перший велосипед, один продавець планєтарок з міста Ковель (це вже потім я їх у себе під боком знайшов) відписав, лише по рівним дорогам. Лісові стежки з коренями дерев, дропами і всякими іншими радостями мтб вони не витримують. В якості доказу була фраза, я їх вже стільки наломав...
Ну і головне, у сучасні рами розраховані на 135 мм задню втулку, тому без танців з бубном туди планєтарка не стає.

Нагадую, МТБ це не наш формат, тому розвивати дану тему можемо лише в контексті внєдорожного дорожняка, о як сказав  img/ae

Я рухаюсь, значить я існую!