Re: Планетарки

Вивчаючи тему прокладки тросика знайшов такий велосипед з дуже цікавим захистом ланцюжка  img/ay

Планетарки

Планетарки

Не впевнений що таке можна знайти заводське,  але пластикове можна заколхозити  img/bf

Re: Планетарки

stas_mk, там констркукція "прогресивно вдосконалена" пластиковим ковпачком з пластиковим роликом, до них опційно додається пластиковий "захисний" кожух. При падінні ця вся пластикова прогресивна фігня розсипається на молекули і Ви йдете у магазин по нову  img/bk
"Бізнес, насяльніке"  ©  img/bk

Spoiler

У Вас на рамі грубі і погано зачищені зварні шви, трешові болотники, а Ви переймаєтесь естетикою проводки троса і ланцюжка  img/bj

Re: Планетарки

CustoмBicyclь, насправді не гонюся за естетикою. Просто хороший захист від того щоб зачепитися  img/bk

Re: Планетарки

stas_mk, я не чув, щоб хтось мав з таким проблеми. На "Нексус 3" клікбокс значно більше виступає, але його теж надзвичайно рідко пошкоджують.

Re: Планетарки

Як правило такі речі пошкрджуються при перевозці в іншому транспорті. Тут просто потрібно бути уважним. А на ходу це потрібно довго тренуватися  img/ag

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Планетарки

stas_mk,
Не представляю, как можно цепочку, торчащую из гайки, повредить при падении, вот честно. Фантазии не хватает  img/bl
Даже если велик направо упадет стоячий, прямо цепочкой на кирпич — и что? И ничё  img/bk
Сел и дальше поехал.

Re: Планетарки

Пафнутий, Паш, я теж не уявляв, як трос під кареткою пошкодити, а ти зміг!  img/bj

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Планетарки

Евгений76,
Ну, открою небольшой секрет — я и набок велик ронял. Тросиком на бордюр.
Оно всегда получается само  img/bk
Но всё осталось цело img/ag
А сьехать с бордюра на каретку, что два пальца об асфальт. Если ехать медленно  img/rolleyes
Вот ты еще на тротуаре, вот решил на проезжую часть спуститься. Остановится — не, лень. Бордюр высокий, но я на педалях привстану и сразу вдоль поеду. Клац — есть img/ag  Рубашка согнулась, тросик начал застревать.

Re: Планетарки

Пафнутий, а не страшно з бордюрів під таким кутом з"їжджати? Це не кожному тріалісту під силу  img/cold

Re: Планетарки

stas_mk пишет:

з дуже цікавим захистом ланцюжка

Это конструкция от Sturmey Archer: под этот пластмассовый кожух ставится стальной кронштейн с упором под рубашку троса. У нас в Москве есть мастерская, где все эти детали продаются: кронштейн+специальная гайка+кожух. Также год назад видел у них цепочку и наконечник, в который зажимается трос. Ценник негуманный.

Re: Планетарки

Я для себя решил сделать цельную рубашку, хомут на нижнем (или верхнем) пере с уголком-поворотником, в который будет упираться рубашка.

Ну а сверху, на цепочке,  если найду, может быть какая то защита от повреждений и попадания грязи.

Воображение подсказывает что за основу можно взять такую штуку от удочки.  В верхнем левом углу.

Планетарки

Re: Планетарки

CustoмBicyclь,
Все надо в этой жизни попробовать. В том числе и с бордюра съехать  img/bk

Добавлено: 11-11-2018 12:54:04

stas_mk,
От удочки хлипкое. И поверьте, оно там надо, как зайцу Neisseria gonorrhoeae.

Re: Планетарки

Розколупав тут старий 515 сакс :

Планетарки

Планетарки

Планетарки

Від пізніших H3111 i Spectro дуже сильно відрізняється, всі деталі розбірні, від залипшого мастила дуже легко відчистити. Крутий дизайн, латунний барабан, хромовані гайки (ковпачкова на фото не від неї, рідної немаю). Видно, шо втулка ше до епохи жлобства зроблена   img/ag. Верхня чашка закручується в стакан як на арчерах. Стан майже ідеал, малий конус тільки мінімальні царапини має. Зірка з двома заводськими проставками ставиться, штопорне кільце кріпиться вище як в пізніших моделей, шо позволяє регулювати чейнлайн десь на сантиметр якшо не більше.

Re: Планетарки

Arioh пишет:

Розколупав тут старий 515 сакс :
.

Я останнім часом став прихильником всього надійного.
Имхо чим більше на велосипеді простих запчастин тим краще  img/bf

Нафіг всі ці ароматизатори, вилки з 100500 крутилками, камерами, відскоками, 11-12 шв.трансмісії.  img/bl   img/as


У велосипеда має бути надійність як у каменюки  img/ag

Добавлено: 19-11-2018 17:43:17

Вивчаючи тему з тросиками знайшов як робили раніше, на фото видно що в районі каретки ролик.
Цікаво. Але не зрозуміло нафіга.

Планетарки


Имхо краще закрита рубашка від керма до нижнього пера в 15 см від дропа  img/bf

Re: Планетарки

stas_mk, ролик в районе каретки для того, что бы сделать из сингла мульти.
Рама на фото выше похожа на сингл и ролики на хомуте и хомут на пере явно съемные (а это сделано явно не производителем, такое дороже чем пайка-сварка в производстве)

Everything's gonna be just fine!