Re: Вопросы и ответы 2019

Jihad, самий дешевий провіл це який? Просто на тих дешевих, що я бачив, воно зроблено звісно дешево, але питань по надійності не було. Сінлові провіли можна у нас подивитися, той же майстервело непогану пропозицію має. Іван он лише таки і визнає.

По ексцентрикам на куреньовка плаза. Швидше і дешевше.

Я рухаюсь, значить я існую!

Jihad,
Я на Али такую звезду брал, год назад дешевле было,  сейчас с доставкой 700 -750грн.

Пафнутий, вот и я о том же(
Евгений76, самый дешевый провил - с вот таким типом крепления
Вопросы и ответы 2019
И это не только провила касается.

Ух, у вас выбор то побольше нашего. Vive и Solid хороши
Ну вот Solid на 48 - 771грн.

А как Вам всё таки та что в объявлении на 49? На мой совсем не катит?))

Jihad, для початку тому власнику б рахувати навчитися  img/bj  там навіть по зубам видно, що їх парна кількість. Вангую 48. По стану там пробіг дійсно не великий. Якщо чорний колір не подобається, можна заполірувати. В цілому не погана пропозиція.

З.І. такі дешеві провіли ставив на турист. Там все надійно.

500 uah за разборную систему это практически халява. Единственное что надо проверить - не убиты ли резьбы под съемник, этим провилы грешат чаще всего.

2015' 4670 2016' 4490 2017' 5445 2018' 5524
Тах'92 & Huffy Revolution '93
К2 MB'70 '93 [in progress]
Сталь сила, карбон могила ©Lipisey Borodin

Jihad пишет:

Эксцентрики искал ...Что скажете?

Для чого на синглі ексцентрикові осі коліс?

Користь від ексцентрикових кріплень коліс є тільки в гонках, для цивільного використання від ексцентриків тільки зло  img/bk

Евгений76, да, вроде 48. Посчитал))
alonso_forgotten
, уже узнаю
CustoмBicyclь, у меня только такие есть, выбирать не приходится(

Jihad, осі поміняйте на гайкові, ексцентрикові осі продайте спарцменам і підліткам з сусіднього двору. Підлітки люблять все спортивне і дорогі ексцентрики теж люблять (серйозно  img/bs ) .

Jihad, я ставив в такі осі болти м5 з шайбами. Першим Костя таке робив на Табуретці, тільки він там переточував. Все працює вже не одну сотню, а у Кості тисячу км. Єдиний нюанс, нарізана всередені оі різьба не повинна виходити за конус, інакше вісь ослабляється і може лопнути.

Вітання, хочу перейти на вужчі обода/покри, в наявності втулка на 28, є можливість взяти на 32, але переплачувати за обода не хочу, можливо зібрати колесо з ободом на 36 дир?

Евгений76 пишет:

ставив в такі осі болти м5

img/bn  У меня ось под эксцентрик с внутренним диаметром отверстия 5,2 мм это под М6 с натягом , резьба не полная будет . Тоже вопрос пока с такими осями остается открытым . Но идея с резьбой вместо эксцентрика нравится .

IHBALID пишет:

втулку на 28, з ободом на 36 дир?

Нет.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
Мой гараж

iva816, М6 там, то опечатка у коллеги

Мабуть помилився трохи, за давністю.
Точно тільки те, що брав під внутрішній шестигранник, а він точно 5 мм   img/bs

IHBALID пишет:

Вітання, хочу перейти на вужчі обода/покри, в наявності втулка на 28, є можливість взяти на 32, але переплачувати за обода не хочу, можливо зібрати колесо з ободом на 36 дир?

Я собрал 20" колесо подобным образом. Но оно делалось по вес не больше 30 кг.