Re: Вопросы и ответы 2019

500 uah за разборную систему это практически халява. Единственное что надо проверить — не убиты ли резьбы под съемник, этим провилы грешат чаще всего.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Вопросы и ответы 2019

Jihad пишет:

Эксцентрики искал ...Что скажете?

Для чого на синглі ексцентрикові осі коліс?

Користь від ексцентрикових кріплень коліс є тільки в гонках, для цивільного використання від ексцентриків тільки зло  img/bk

Re: Вопросы и ответы 2019

Евгений76, да, вроде 48. Посчитал))
alonso_forgotten
, уже узнаю
CustoмBicyclь, у меня только такие есть, выбирать не приходится(

Re: Вопросы и ответы 2019

Jihad, осі поміняйте на гайкові, ексцентрикові осі продайте спарцменам і підліткам з сусіднього двору. Підлітки люблять все спортивне і дорогі ексцентрики теж люблять (серйозно  img/bs ) .

Re: Вопросы и ответы 2019

Jihad, я ставив в такі осі болти м5 з шайбами. Першим Костя таке робив на Табуретці, тільки він там переточував. Все працює вже не одну сотню, а у Кості тисячу км. Єдиний нюанс, нарізана всередені оі різьба не повинна виходити за конус, інакше вісь ослабляється і може лопнути.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вопросы и ответы 2019

Вітання, хочу перейти на вужчі обода/покри, в наявності втулка на 28, є можливість взяти на 32, але переплачувати за обода не хочу, можливо зібрати колесо з ободом на 36 дир?

Re: Вопросы и ответы 2019

Евгений76 пишет:

ставив в такі осі болти м5

  img/bn  У меня ось под эксцентрик с внутренним диаметром отверстия 5,2 мм это под М6 с натягом , резьба не полная будет . Тоже вопрос пока с такими осями остается открытым . Но идея с резьбой вместо эксцентрика нравится .

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Вопросы и ответы 2019

IHBALID пишет:

втулку на 28, з ободом на 36 дир?

Нет.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Вопросы и ответы 2019

iva816, М6 там, то опечатка у коллеги

Re: Вопросы и ответы 2019

Мабуть помилився трохи, за давністю.
Точно тільки те, що брав під внутрішній шестигранник, а він точно 5 мм   img/bs

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вопросы и ответы 2019

IHBALID пишет:

Вітання, хочу перейти на вужчі обода/покри, в наявності втулка на 28, є можливість взяти на 32, але переплачувати за обода не хочу, можливо зібрати колесо з ободом на 36 дир?

Я собрал 20" колесо подобным образом. Но оно делалось по вес не больше 30 кг.

Re: Вопросы и ответы 2019

IHBALID пишет:

  є можливість взяти на 32

Візьміть втулку  на 36  img/bk

Re: Вопросы и ответы 2019

IHBALID, на просторах, а саме продавець з мого міста продає ободи типу АТ400 на 36 отворів, у нього ж по словам колег є такі самі на 32. Ціна однакова 600 за пару, 320 за один.
Брав собі і колезі такі обода, правда в іншого продавця, в мого на 32 не було.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Вопросы и ответы 2019

Как правильно загнать пины в цепь сингл? Поставил их на место выжимкой, но может надо раскернить их? Или на месте — и уже хорошо?

Re: Вопросы и ответы 2019

В нормальному цепу просто поставити. Якщо цеп незрозумілої якості, то може саморозбиратися.
Іноді потрібно цеп в районі поставленого піну вправо-ліво погнути, щоб дати певний ступіно свободи, бо зажимає.

Я рухаюсь, значить я існую!