Re: Планетарки

img/ac Причём из чего попало сделать не получится - он калёный (собственно, потому и лопнул). Без термообработки его хватит до магазина.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Зробив сухар з пiдходящого шматка залiза з отвором з рiзьбою (з карбюратора), нормально проходило сезон i далi робить. Метал там не гартований (в заготовцi з карбюратора). Купити той сухар теж можна, по цiнi заготовки правда(

Роман, Я помню и удивляюсь img/ag
Хотя опыта у меня нет - перебрал две исправных трёхи в засохшей смазке, да и всё.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед - это не мой велосипед.

Я один зламав, тепер всім кажу, що без цепочки їздити не варто.
Кулібнічати не став, купив новий. Не те щоб дорого, але за такий шмат металу ціна видалася не гуманною.

Я рухаюсь, значить я існую!

1

kisa,
Планетарки
З такого шматка вирiзав (на фото видно), довiв напильником. Рiзьби там рiзнi, робив проставку з мiдного дроту, насильно вкручував ланцюжок. Я взагалi зламав сухар пiд час зборки (вiн висунувся з паза а я зажимав конус - хрусь).

1

kisa,
Во втулках Sachs каленый, в некоторых моделях Sturmey Archer больше похож на сырой. Делал в Torpedo Dreigang замену из Штурмеевского сухаря от модели AW3 - второй сезон работает, хотя при подгонке напильник прекрасно его брал. Потому как Штурмеевские сухари пока продаются отдельно, в отличие от Sachs. Главное, переключаться аккуратно, снимать нагрузку на педали, иначе любой сухарь не выдержит.

1

Євгеній76, я б теж не став, заломили менi цiну за нього (100-150 грн), вимушений був викручуватись. Раз уже зайшла мова, як правильно контрити планетарку, залишати невеликий люфт на ободi в 1 мм?