Re: Мій гараж

Ну від тапків принаймні на цьому велі прийдеться відказатись  img/ac . Через занижену каретку рискую об асфальт зачепитись постійно.

Snj, Та даже незнаю, просто завжди тільки на топталках їздив, пробував один раз полутукліпси — не оцінив, педалі як педалі.

Re: Мій гараж

Вот ше такий варіант стартона з закосом під дальні поїздки. Педалі тимчасові, сідло руль і винос тоже підбираю.  Шось дуже в мене надовго сборка затягнулась, ніяк не оприділюсь з фінальним варіантом.

Мій гараж

Поки не впевнений який кращий, поїжджу на цьому пару днів якшо не буде сильного ефекту плавання в кедах то так і лишу напевно, навколо району проїхався то ніби норм. Шини 27мм з антипроколом. Барабанний тормоз якось іменно на фіксі більше подобається ніж кліщі.

Короче концепція "Туристичний фікс" жду тапків  img/ag .

Re: Мій гараж

К этим бы колесам, да длинную стартоновскую раму img/rolleyes  Хотя, как концепция "брукiвочний фiкс" может это и оно.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Все, з стартоном оприділився нарешті, буде так:

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Все таки сінгл на торпеді буде, для фікса каретка занадто низько  img/ac пару раз вже чіпляв асфальт, ну його нафіг, особливо ями страшно переїжджати а вони повсюду (фіксоукраїна в тому плані мені більше подобалась  img/ap ). Так ше по мелочі доробити трохи треба, поміняти болт виноса, шоб не стирчав, болти на сідлі на закльопки замінити(поки не знайшов нормальних міцних, якісь купив  в магазині фурнітури, так вони не тримаються взагалі), підібрати передачу, зараз на пробу 53/18 поставив, але нема як затестити на ходу його, дощ кожен день практично  img/ac, ну і педалі ше не вибрав.  Вроді по дизайну нічо так? Зірку ше замінив, а то кампаньолівська якось з перекосом сідала( таке враження шо бцд на пару мм інше в неї. Назву ше не придумав, напевно якась британська в тєму буде.

Re: Мій гараж

Крокодил как он есть, зелёненький. Бритиш грин, одна штука   img/beard

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Мій гараж

img/doubt Педали и седло сделали бы честь дорожнику, здесь — колхоз. Колёса+рама+система+руль  img/ay  img/ay

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Доречі педалі не надто легко з люфтом вкручувалися?
Вроді у ардісів є два варіанти різьби на таких, я брав з радянською. Якщо тут теж метричний стандарт, то різьбу в шатунах пережують і виплюнуть. Міняйте поки не каталися.
А сідло вроді спортивного типу, хоч дизайн досить специфічний.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Евгений76, Та  нормально, різьба там 100% дюймова. Сідло вроді турінгове, за стартонівське чуть ширше.

Re: Мій гараж

Вот ше такі педалі маю

Мій гараж

Ці вроді краще дивляться? А то шось мене  img/jaba  нові купляти, а на барахолці тільки дорожні і пластмасові (. Мда реально на шосері перехід з клина на квадрат золотим виходить, вже жалію шо не поставив хвзшну систему, мав головне класну 60 років, вроді від В-552 .

Re: Мій гараж

Не виглядає ні так ні так. Педалі можна б\в знайти, десь недавно бачив за 100 грн, це вже не така і жаба.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

img/doubt

Добавлено: 01-07-2018 21:58:37

Мій гараж
Мій гараж

В таком каком-то дизайне. Конкретно это — слишком дорогие MKS, но подобных много на любой кошелёк.  Стальные похожие — те же туристовские или стартоновские. Короче, педали должны быть похожи на спртивные, а не от дорожника (первые Ваши) или дамки (вторые).

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Ну вот:

Мій гараж

Мій гараж

Мій гараж

Руль цей якось більше подобається, він не сильно широкий і досить зручний, а то шось я ті спортивні рулі барани/булхорни і т.д. недолюблюю. Педалі якісь в себе найшов відносно спортивні походу від  img/bg, з часом поміняю на нормальні. А так все, ну хіба, шо зимою мб деталі відполірую нарешті, зараз лень тим займатись. Назву так і не придумав йому(. Передача 53/19. 53/18 трохи затяжка була на таких колесах.

Re: Мій гараж

Так ось ти який, брукiвочний фiкс img/ab
img/bi  img/ay
Теперь гармонично вроде. Мне немного жаль спортивного руля, но вел не мой  img/ag . Педали с виду вполне в струе. А что за грипсы?

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Гріпси звичайні резинові ноунейм, купив на барахолці за 50грн.

Re: Мій гараж

Стартон сінгл до речі). 

Бруківочний фікс в мене вот:

Мій гараж

Більше як пів року експериментів на дорожніх рамах поставив, але таки зібрав ідеальний телепортатор(принаймні на мою думку) для суворих доріг в центрі Львова. На тонших шинах без матюків по половині вулиць не проїхати  img/ag спочатку думав на рамі України збирати але на цій якось більше пре, чуть подинамічніший получається, довга Україна все ж для ролі вальяжного дорожника більше підходить. Трохи ше мінімально підшаманити треба його, хочу вилку поставити з британською короною як в ралеїв замість того одоробла.