Re: Мій гараж

Arioh пишет:

48-50 мб поставлю

І що цим зміните? Буде неефективне використання діапазону задніх зірок. Цеж не шосер, а туринг/циклокрос, а для таких дисциплін треба каденс прокачувати  img/bk Для Ваших запитів максимум 45 спереду, якщо мало то вже тоді треба систему дабл.

Re: Мій гараж

img/ag Для всех спортивных дисциплин, кроме моей из подписи нужно каденс прокачивать img/bj
Даже в двигателях внутреннего сгорания это заметно — на формуле каденс за 10 000 аж, хотя у гражданских — вдвое меньше.
img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

img/ag Я лінивий, не люблю ногами мотиляти. Навіть на 15 кг дорожнику 52/21 стоїть. Передачі поставив приблизно  з розрахунком :
1- по трасі гнати
2 — основна
3- злобні підйоми/дороги через поле/ліс
4 — злобні підйоми на бездоріжжі
5 —  img/pesec
Тріщотка 14-28

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

злобні підйоми на бездоріжжі

Це куди Ви ним зібрались їхати?

Arioh пишет:

дороги через поле/ліс

По твердих грунтах йде на асфальтовій передачі, по піску і нестійких грунтах на тих колесах не поїде  img/bk
А про  img/pesec Ви загнули — рама може не витримати  img/ag

kisaimg/bs  Для матрасного велотуризму передачі не потрібні, правильний сингл рулить  img/bs

Re: Мій гараж

Ну в пісок чи в болото я і не збираюсь на тому велі заїжджати, для того є дорожник. Пробував через поле по стежці заросшій травою їхати — норм. 
Можливо ше зберу на іншому ободі колесо на 3 саксі, інтересно зрівнити буде.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

стежці заросшій травою

Поки не намотає img/ae

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

img/off
Хлопці, вибачайте!

Spoiler

На початку становлення форуму ми ніби домовлялися не вживати принизливі слова за расою чи нацією. Що помінялося?

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

Arioh, а може двохшвидкісний сингл справиться з Вашими задачами?

Re: Мій гараж

Зібрав тут напівсамопальні кліщі. Лапки взяв від задніх CLB з верхнім кріпленням вісь і пружину від рідних, з допомогою дрельки напильника і матюків вдалось то зліпити до купи. Тормозять добре не гірше шосейних на стартоні, ше чуть лапки треба розсверлити бо колодки в сам верх обода тормозять.

Мій гараж

Добавлено: 19-08-2018 21:41:12

MWL, Це Ви про шо? Вроді ніхто нікого не ображав.

Re: Мій гараж

Arioh, Не правильно регулировочный чашки установили на колодках,или то специально так?

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь, Думав про такий, але лінь заморочуватись з тим 2х2. А фліп флоп втулка з вічним  перевертанням колеса вважаю шо то трохи тупо.

toni73, Там в тих кліщів отвори більші, стандартні шайби провалюються, прийшлось ставити більшого діаметру

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

фліп флоп втулка з вічним  перевертанням колеса вважаю шо то трохи тупо

Не фліп/флоп, а фліп/фліп  img/ag (не звертайте увагу — класичне словоблуддя на велофорумах  img/ap ).

А часто перевертати не доведеться — рельєф у нас відносно рівнинний.

Spoiler

Я планую ЦК по такій концепції зібрати: один фрівіл для асфальту, інший для імпровізованої кросової траси. Навіть до роботи мені можна добиратись або 17 км по асфальту, або 14 грунтовими стежками через ліси, поля, стежки по дамбах вздовж розливів річки. Навіть під настрій можна вибирати маршрут  img/rolleyes

Re: Мій гараж

Та цей вел вже буде як є, з шинами і передньою зіркою тільки ше трохи поексперементую. На 52/17 до речі по трасі летить якшо вітру нема .

Re: Мій гараж

Arioh, тоді виходить, що менші зірки ззаду не будуть задіяні. Передня зірка проситься на 44-45  img/be

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

MWL, Це Ви про шо?

Spoiler

Я зрозумів — на 51 сторінці теми трохи запахло расизмом  img/bs  Можна підчистити  img/bs