Re: Мій гараж

До речі-райзером та прямим важче "фатально зачепитися за гілки"Це,якщо по лісових стежках.(в мене разок було-пиляним прямим з рогами-рогом перечепився.Після "уборки"очі були великі,поки збагнувщо трапилося img/rolleyes )

Re: Мій гараж

Вобщем зберу я ше окремо колесо на саксі 3 і попробую поїздити пару днів, якщо буде норм то лишу його, якшо нє то будуть соплі, і тоді вже з тормозами прийдеться морочитись.

А взагалі поки шо виходить антипрогресивна зборка вела  img/ag :

Викинув рідний полудохлий пластмасовий картрідж на "промах" і поставив нормальну каретку на насип

Поміняв вилку під вібряки на вилку з нормальною короною і  з скобою під барабан.

Поміняв алю рульову на стальну (ну тут чисто для кращого вигляду)


LjAlex пишет:

Arioh,   точно суровый, все   в лесу распугаете

Ага, в метелика ше й "фішка" — якшо заглушки не поставити, то від нього такий гул як в фільмі жахів від якогось поїзда-привида  img/ag .

Re: Мій гараж

Наверное, если не ехать по плохим дороам, а превозмогать бездорожье, оба ручных тормоза обеспечат лучший контроль. Лично я не люблю ручной задний из-за бытового неудобства, но в данном случае img/bk

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Ну вот фз, з метеликом прийдеться якось ручки тоді розприділяти під різні хвати. Тоже нелюблю ручний задній. Мб для не екстримальної їзди хватить і педального?

Re: Мій гараж

Для неэкстремальной езды хватит и классического дорожного велосипеда img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

ручки тоді розприділяти під різні хвати

Чаво?!  img/ai  img/ppc

Ручки ставляться завжди під основний хват, а всі додаткові хвати є тимчасовими (для відпочинку рук).

Re: Мій гараж

Вот тестова зборка:

Мій гараж

Зробив поки коло навколо району, я аж офігів як він летить, при тому шо їхав на 3 передачі планетарки, а вона зараз аж 3,3 . Трохи переживав, шо буде проблема з керуванням через коротшу вилку і шо каретка просяде сильно, але все ок  img/ay навіть в плані трясучості не гірше як з рідною, тестив на кривій бруківці , фз тільки чи болотнік вийде запхати в неї. Надіюсь діапазону хватить шоб в лісах набільшістьі горбів заїжджати, на крайняк поставлю чуть більшу зірку назад (зараз 44/18).  На вихідних поїду на бездоріжжі його тестити напевно.

Фрейм десь в кінці осені перекрашу — скоріше всього в рижий чи оранжевий, думаю з нього і зимовий вел норм буде. Сідло буде напевно вузьке пружинне шкіряне (останнім часом в мене таке враження шо є 2 типа сідел: шкіряні і хренові  img/ag ).

Re: Мій гараж

Да Вы его за городом на целевой трассе погоняйте — всё ясно будет.
Руль этот, конечно  img/ap

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Поганяв сьогодні.

Мій гараж
тут утоптана грунтовка, але постійно по корягах їдеш

Мій гараж
тут мягка грунтовка

Мій гараж
навіть тут проїхав спокійно, пісок трохи глибокий.

Сподобалось на ньому по лісі ганяти, контроль  img/ay . На передній шині вобще пофіг по чому їздити(мішлен старгріп 37мм, майже новий), задньої деколи кидало не сильно(смарт сем 40мм трохи зношений).

Короче вел подобається як чисто для бездоріжжя але трохи ше доводити треба:

Руль втопку, все одно тільки ближнім хватом всю дорогу користувався, може якийсь хромований райзер з перемичкою поставити? Палку чи мтбшний райзер неохота ставити якісь вони мені ущербні трохи виглядають. Ну і сідло трохи помягше треба, хоча і з цим більш-менш норм їхав.

Поміняти задню зірку на більшу, зараз 44/18. Поставлю напевно 44/20 або 44/21.

Від болотніків, прийдеться відмовитись  img/ac . В вилку впритик стає, навіть якшо борти порозгинати, то все одно зазори замалі будуть між шиною і болотніком.

Люблю саксівські 3-ки img/ab
Фрікційна манетка, і самопальне з'єдняння — обійлось все разом десь в 50грн разом з тросом. Все працює як швейцарський годинник. 
Мій гараж

Мій гараж
Трохи колхозно правда( , мб потім акуратніше зроблю.

Re: Мій гараж

img/bf
В принципе, ожидаемо.

Arioh пишет:

Від болотніків, прийдеться відмовитись


Смотрите, как здесь переднее крыло сделано — колесо  впихано в "тесную" вилку, поэтому его не удавалось нормально поставить. Всё ж защита, причём на самом важном участке.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

kisaimg/thank . Не додумався, шо можна переднє крило підрізати.

Вел до речі на диво комфортний вийшов, чуть-чуть більше колбасить як на Україні, але все одно не має тої кірпічності, коли в шосер чи турист занадто грубі для них шини ліплять, можливо через довший задній трикутник порівняно з більш спортивнішими турінгами.

Re: Мій гараж

Arioh, у меня на Флагмане крылья составные из двух частей и стоят по разные стороны короны, а не под ней. Тоже не лезли.

Re: Мій гараж

Мій гараж

Покатався десь 4 години сьогодні по одному бездоріжжі. Поле, ліс, пісок, болото(тут вимушено, не було як об'їхати) зїжджав з стежок в лісі, на полі через траву/будяки 30 сантиметрові проїхав спокійно.  Реально вел майже всюди проїзжає. І навіщо люди ліплять на вели ті амовилки і резина 60см+  img/bn .

Поміняв руль, поставив болотніки, поміняв передачу на 44/20 (але думаю  44/22 або навіть 44/24 (на 23 зірок походу не існує )попробувати все одно на цьому велі по асфальті рідко буду їздити від верхньої передачі толку мало). Вот фз нормально буде якшо заднє колесо і болотнік повністю білі а переднє повністю чорне? Думаю назад шину поставити полуслік ялинку з нормальними боковими зацепами. Впринципі все. Сідло тимчасова з України переставив.  Тормоза саксівського педального до речі повністю хватає, все ж він позлобніший як в торпед.

Re: Мій гараж

О, так более заточен под грунты даже на вид. Из-за руля img/ag
img/doubt Разнобой  в цветах эстетически, как по мне — не очень...

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Ага, поміняв заднє крило на чорне, якось краще виглядати став трохи. Прикинув приблизно в фотошопі макет:

Мій гараж

Думаю в такий колір  покрасити, або чуть ближче до жовтого. Буде короче "Дев'ятихвостий Лис"  img/ag .