Re: Мій гараж

Мій гараж
Не, ну посмотрим, что получится.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh, kisa, есть опыт в подобном "тюнинге"
Правда, с оговоркой — рама то у вас паяная. А значит при таком же размахе строительства мороки у вас будет больше  img/ag

Мне пивоты аргоном на 1" приподняли — отрезали и приварили (даже новые покупать не пришлось).
Из типичных болезней таких конструкций:
— Каретка в небесах (меня не раздражает, бордюры перешагивать намного удобнее)
— Слопинг (и изменение углов управления — надо угадать)

То что у меня получилось — уделывает горник в скорости по внедорожью и хорошо катает в пачке с шоссейником. Проходимость 28"х1.4" по сравнению с 26"х2.1" не особо страдает. А вот накат — заметно улучшается.
Сейчас даже задумываюсь избавиться от ашанчика на 26" т к это циклокросовое "нечто" рвёт его по всем параметрам)
Но ещё не решился...

Так что я за перевод на 28"  img/ay
Правда, вам пивоты скорее всего перепаивать придётся  img/bk

Добавлено: 08-10-2018 10:40:12

Вот только не пойму, причём тут

Arioh пишет:

то колесо від тандема на 40 шприх

img/bw

Условно пилотируемый вело-диверсионный модуль "Семен-1"
Мой террариум

Re: Мій гараж

Snj пишет:

причём тут

img/ag А его коллеге девать некуда

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

А для кого-то, строящего тандем, это была б редкая полезяшка. img/wd

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

kisa пишет:

А 26 ретро-мтб настоящий получится, ещё не ашан

+  Шикарний по всіх канонах ідеології "К2".

Arioh пишет:

Рама на 28 колесах по довжині задніх пер десь як довгий стартон приблизно получається

А розмір коліс до довжини пер яке відношення має?
Arioh, Вам пощастило отримати за халяву шикарну МТБ раму, а Ви хочете її спаскудити! Ця ідея гірша від всіх "тюнінгів" стилю "К1"! Я би ще зрозумів таке при відсутності півотів для канті чи вібряків  img/bk
Моя тверда думка: або робіть правильний велосипед на 559-584 колесах (тонкі чи товсті, сліки чи агресивні шини — на Ваш вибір), сингл чи мультиспід  , або киньтесь тої рами!

Spoiler

Продайте, віддайте чи залиште собі до кращих часів, але не смішіть ашанбайкерів. Бо навіть Фіпаті так не знущався з велосипедів  img/bk 

Arioh пишет:

рама під рульову 1 1/8

Це взагалі не проблема — вилку 1" в таку раму ставиться з перехідними втулками.

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь пишет:

Ця ідея гірша від всіх "тюнінгів" стилю "К1"

CustoмBicyclь, ++++

Концепція взагалі img/ppc  Ще б сінгл з диском спереду я б зрозумів, а так вийде хтознашо. Ну 27.5 ще б зрозумів.
Вилку 1.1.8 туди треба нормальну, якшо вже і ліпити турінга то java або якусь там рігідку стальну, їх вистачає. Не треба туди тулити дюйм і 40 спиць, бо я не знаю навіть як зламати мтб колесо на 36 спиць, 32 з головою в гонках їздять.

Імхо, або не чудіть, або продайте, бо в мене душа і мізки рвуться. Я б і забрав, якшо моя ростовка, серйозно.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

Омг. Ну і шо з того, шо рама мтбшна? Півоти і перепаяти можна, все одно під перекрас. Пропорції на 28 колесах нормальні получаються.  В мене вже був колись досвід переводу 26 рами на 28 колеса. 

Ну і поки взагалі нічо не роблю, все прикинути треба.

Re: Мій гараж

Просто... Tанком\бтр'oм у сільпо не їздять. Всьому своє призначення.

Spoiler

того ми вас і тормозимо ше на стадії думок, бо вони у вас багаті і різко перетворюються в нові експерименти і переробки туди-сюди-назад-назад до оригіналу-вперед-ще кудись

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

Ладно, може я і дійсно погарячився з тим. Все одно я з тою рамою ближче до зими буду шось робити, зараз часу не  маю.

Мені просто нема куда подіти пристроїти круті французькі вінтажні колеса. Там обода вольбер джентельмен і мавік, втулки майлард і максікар, шприхи дт. Поппробую я напевно спочатку на Міфу їх поставити, все одно її рама напіврозібрана на роботі валяється без діла.

Можна впринципі і шось типу круізера якогось зібрати на широчезних ободах 26 або 27,5 і грубих сліках під львівську бруківку.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

круізера якогось зібрати на широчезних ободах 26 ... і грубих сліках під львівську бруківку.

Це вже якась конструктивна думка. Сингл на широких сліках 26" сам смак для екстремального форсу бруківки.

Arioh пишет:

нема куда подіти пристроїти круті французькі вінтажні колеса.

Вброс: поставити їх на голандця.
З голандця поставити на Міфу.
А МТБ зробити синглом МТБ  img/bk

Spoiler

Ой що тепер буде! img/bm  img/ag

Re: Мій гараж

З синглом там проблема, дропи вертикальні, прийдеться натягувач тоді колхозити.
На 26 можна попробувати, широкі обода легко знайти, резини величезний вибір. Вилок повно на барахолці. Я тільки фз чи дюйм ставити чи 1 1/8 , дюйм б краще було, маю прікольний винос на кантіки з упором і роліком. Резину планую десь 60-65мм запхнути.


Впринципі так подумав, мені зараз одного асфальтового вела повністю хватає, і так не часто по хороших дорогах їжджу, відкладу ті колеса. "Лис" впринципі по не ідеальному асфальту не гірше туриста валить і накат в нього тоже хорощий. А для траси стартон є на 23мм шинах.

Spoiler

З міфою поки лень возитись. Там з тормозами пічальбіда. або 630 колеса і кліщі(на які фіг нормальну резину найдеш або швабра непонятної якості за 400грн штука,   або всякий хлам типу делітайрс і т.п.), або 622 і втулочні тормоза або приварити півоти(з тим неохота морочитись.).

Вона взагалі якась нещаслива, я майже на ній толком не їздив, може 5-7 днів максимум  і вже встиг 4 раза пробити камеру.  На інших велах максимум може 2 рази пробивав  за рік часу, на Україні взагалі ніразу. Жуть...

Re: Мій гараж

Arioh,

Расчёт звезды/длинна перьев для сингла

Методика
Расчётка

немного синглового безумия


Мій гараж
Мій гараж

Re: Мій гараж

Мертвец Джонниimg/ag у нас яндекс не показывает без танцев.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

З готовим вухом для соплі ("пєтух") я поставив би мінімалістичний натягувач. Оригінальних конструкцій в інтернетах купа, деякі дуже симпатичні. Можна навіть дабл-спід замутити  img/ah

Re: Мій гараж

Не, ну если ставить цель — уйти от передач вообще, то умнее поменять дропы. А если они за какой-то надобностью окажутся нужны (для каках-нибудь фановых покатух, где потребуется большой диапзон тяги) — так можно и пограться, раз рама просит.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.