Re: Мій гараж

Arioh, Получается там один подшипник?Специфические педали.
Феном строительным с чувством,чтоб не сжечь пыльник,прогреть,и ключём с дополнительным рычагом пробовать раскручивать.Сам же шатун желательно прикрутить на каретку.

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Мій гараж

Arioh, можно попробовать проварить в масле
https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 080#p79080

Добавлено: 30-01-2019 19:13:33

toni73, насколько я понял, не разбирается сама педаль.

Re: Мій гараж

Кирилл, Да по сути делать тоже самое можно.

Хочется увидеть педаль в разобранном состоянии.Интересна конструкция.

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Мій гараж

Схема:

Мій гараж

Вот в мене той лок-болт прикипів намертво.

Не впевнений чи в мене іменно ця модель(на педалях пише тільки shimano ax), але конструкція поідеї така ж сама.

Re: Мій гараж

Arioh,  Он под внутренний шестигранник? Ещё можно его простучать наставив подходящую головку из набора.Только упереть корпус педали.Только с чувством.

Куплю вилку на "рекорд"

Re: Мій гараж

Вот мтб якось так получається:

Мій гараж

Підсиділ 27,2 поставив, перехідник на роботі виточили з куска дюралевої труби. 30,9 не хотілось купляти бо вони всі з замком ідуть в який леппер(та і більшість тих сідел, шо в мене є) не поміщається через нестандартну ширину рельс ну і поідеї тонший підсиділ мав би трохи краще амортизувати  img/bn . Винос спочатку мтбшний з підйомом думав ставити, але з ним руль занадто високо стоїть, тому зупинився на турінговому. Як тільки сніг зійде попробую покататись трохи, не впевнений чи передачу правильну підібрав(зараз 52/24).

toni73, Під внутрішній.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

мтб якось так получається

Наскільки "Сакс 3" не була би хорошою, але в концепцію МТБ задні втулочні гальма з ножним приводом не вписуються  img/bk  Якщо хочеться всеж планетарку, то вибір падає на безгальмівні моделі.  Із "Шімано 3" можна зробити безгальмівну (витягнути гальмівний барабан і на ролики надіти завідне кільце для дверних ключів).

Для мене МТБ, в т. ч. сингл передбачає агресивний стиль покатушок, а при цьому тільки гальма з ручним приводом адекватно справляються.  Задні втулочні гальма з ножним приводом добрі тільки для гладких доріг.

Re: Мій гараж

CustoмBicyclь пишет:

Для мене МТБ, в т. ч. сингл передбачає агресивний стиль покатушок

поддерживаю.

еще бы барашки с передней оси на гайки заменил. таки надежнее.

Cycling is like church — many attend, but few understand

Re: Мій гараж

Ну не знаю, я все життя з ножними гальмами їжджу. На голландці коли осінню по бездоріжжі трохи ганяв то хватало саксівського тормоза, все одно в основному переднім користуюсь.
Барашки поміняю, шось ніяк цього року на базар не виберусь за гайками/болтами і т.п.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

то хватало саксівського тормоза

тут вопрос (для меня) больше в том, что иногда ну очень надо пол-оборота педалей назад сделать. а там тормоз))

Cycling is like church — many attend, but few understand

Re: Мій гараж

Діло привички, я вот вже давно наловчився з любого положення педалей стартувати)). Може тому і коли на фіксі перший раз пробував їхати то якось зразу сподобалось.

Re: Мій гараж

До речі  задній обід на ньому професійний мтбшний — Ziggurat competition made in Italy (скоріше всього ше з 90-х) — широкий(26мм) і тяжелезний (майже 650г) вот блін і облегчайзинг  на змаганнях img/ag дешманські ашанообода то грам 400-450 максимум важать.

Re: Мій гараж

Возможно, его для хардового катания разработчики задумывали. Потому и прочности с запасом.

Cycling is like church — many attend, but few understand

Re: Мій гараж

Торвальдс пишет:

иногда ну очень надо пол-оборота педалей назад сделать. а там тормоз

Тільки з цієї причини воно не підходить на МТБ.

Arioh пишет:

я все життя з ножними гальмами їжджу.

Вам МТБ точно не потрібний, бо не знаєте де ним катати і не вмієте цього  img/bk  Використання не за призначенням — класичний ашанізм  img/ae

Re: Мій гараж

CustoмBicyclьТа, Та називайте як хочете, мені якось пофіг...
Не бачу проблеми в відсутності заднього ручного гальма на мтб  img/bk.
Тим більше то скоріше важкий турінг-всюдихід, а не класичний мтб. Я і крила можливо поставлю на нього якшо зазори нормальні будуть.