Re: Мій гараж

Та де, принаймні на барахолці ніколи не бачив, одні мтбшні, максимум турінгові попадаються. Буду шукати,
мені впринципі не горить. Переварка як крайній варіант.

Re: Мій гараж

Влаштував собі сьогодні заїзд по циклокросу  нехотячи img/ag . Умудрився в лісі чуть не заблудитись, добре шо хоть зорієнтуваввся, шо траса на захдід від лісу і по сонцю виїхав  img/ag .

А почалось все з того шо поїхав тестити нову трансмісію на "Лисі" . Мені подобаються трійки сакс на дорожниках, але на більш спортивних злих велах трохи роздражає великий крок між передачами, тому зібрав ше один вілсет на майлардівських втулках (задня хелікоматік). Недавно ше й дешманське сідло з закосом під класику прикупив, ну скажу непогане, принаймні за 2 години їзди не було ніякого дискомфорту, якось хоча б 3-4 години попробую покатати на ньому. Трансісія можна сказати циганська  img/ag  перед овал біопаче 48т тріщотка 5-к майлард з вічними зірками 14-28, манетка древній індексний деор ХТ на 6 передач, сопля Сімплекс — працює все як годинник, навіть не спдівався  шо так чітко буде переключати. Сподобалось їздити досить норм, по трасі з 48/14 навалювати норм  "фтопку каденс, лосячення форевер  img/ag  "(як казав одногрупник "врубав окуня і по х...в  img/ag "), навіть з 48х13 може і б стягнув. По місту норм з 48/17 по лісі 48/20 деколи на 48/24 тицяв.
Тепер задумуюсь чи мені взагалі горняк треба якшо Лис практично всюда проїзжає ше й на хорошій швидкості, навіть по піску получалось прихватити якшо не сильно глибокий. Так шо тепер точно дороблю таки з кувахари бруківочний фікс/сінгл.

Мій гараж

Фз як трос до заднього тормоза кидати, сплошним рукавом норм буде? Чи краще упори на хомутах зробити?

Мій гараж

Коллеги, хто не будь мав біопаче? Я правильним боком той овал поставив?

Re: Мій гараж

Во! Вот это циклокросс, а не убогие конструкции из рамы стартона, лоховских ободов и таких шин.
Ему б кантики для антуражу  img/ag

Arioh пишет:

чи мені взагалі горняк треба

img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

сплошним рукавом норм буде?

У мене стоїть на "Т" так, все нормально, ще й перегинами по барану поведене. Треба якомога менше перегинів просто.

Фіксувати хомутами з шампурів, не пам"ятаю було вже на цьому форумі про те чи ні.

Пользователь находится в режиме "только для чтения".

Re: Мій гараж

img/ag Шампуры я репостил  img/bs
https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 769#p13769

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

img/thank. А за кантіки тепер жалію, шо осінню зупинився на втулках планетарка/барабан і не приварив півоти перед покраскою  img/ac . Впринципі вейнманівські кліщі тож норм, мб поставлю якісь трьохкомпонентні колодки на них.

Re: Мій гараж

Ай, если в жидкую грязь лезть не будете — это чисто стиль.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

Я правильним боком той овал поставив?

Якщо виступ/мітка під шатуном, то правильно.

Re: Мій гараж

Прикупив вилку, Olympia chromoly (італія?) 730-750г вага приблизно  img/af .

Мій гараж

Шток короче був під безрізьбову рульову і на півметра довжини, зразу на барахолці майстер нарізав  мені різьбу на ній. Прийшлось м26 різати, дюймова плашка тупо не налазила. Напевно дюймову рульову на метричну ше ніхто не переводив  img/ag . Принаймні тут тупо верхню радянську чашку розточити хватить, десь в мене валялась верхня гайка з конусом і чашкою від  сз.

CustoмBicyclьimg/thank , значить правильно поставив.

Re: Мій гараж

img/ag Лихо с резьбой получилось

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

був під безрізьбову рульову і на півметра довжини

А чому було не купити безрізьбову рульову? В Україні продаються "дюймові безрізьбові" NECO, якість нормальна.

Re: Мій гараж

Мій гараж
Надіюсь не получиться занадто дубовий, з чугунною рамою і грубою вилкою.
Переднє колесо інше буде, маю обід в пару до заднього.



CustoмBicyclь,  Так то ше шукати треба її, з інтернета качати, а так неотходя от каси різьбу нарізали та й все . Все одно купа некомплектних рульових без діла валяється треба кудась пристроїти.

Re: Мій гараж

Arioh пишет:

купа некомплектних рульових без діла валяється треба кудась пристроїти

img/beard раціонально, неспростовно  img/ab

Re: Мій гараж

Arioh, в мене на фіксі вилка схожого дизайну. Не дивлячись за зовнішню дабовість стики на дорозі зглажує суттєво краще вилки СШ.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій гараж

Робота кипить  img/ag . Зібрав переднє колесо, лишилось резину докупити на нього. Заднє вже готове впринципі
Коротший він трохи за олімпійку, база зараз 990 і заднє колесо більш піджате. Колеса в 4х під перепай, переднє на пробу з подвійним перехльостом зібрав.

Мій гараж

Мій гараж

Маю ше вот такий руль  img/bm  , не виглядає він по дибільному в другий бік розвернутий? Бо хвати ніби зручні в такому положенні.