Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

murabel, фото крупним планом ланок оригіналу, будь-ласка. Бо в інтернетах суперечлива інформація  img/bk

(28-11-2019 16:06:58 отредактировано Захар Беркут)

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

У зв'язку з обставинами (навчання) був вимушений звільнитись і виїхати за кордон.

Доля велосипеда тепер не у моїх руках.
З останнього, що я знаю, приблизно 19.09.19 власник перефарбував фреймсет в автомайстерні. Тепер велосипед виглядає презентабельніше img/ay .

Фото: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга. Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.


Такий крок мені дуже подобається. З новою фарбою велосипед виглядає гарно, більш повно розкривається внутрішня краса труб.

14.11.19 власник повідомив, що замінив каретку на "два підшипники з валом під квадрат з базару". Перехід на квадратну посадку шатунів був запланований, але з використанням трохи інших технологій кареткобудівництва . З цим я вже нічого не можу зробити, на жаль. Лише бажаю власнику, щоб велосипед приносив йому тільки радість і задоволення.

Станом на 01.08.19 бюджет велосипеда склав 2000 грн, урахуванням витрат на пиво. На той момент додатково були куплені: новий комплект шатуни+педалі (з першим вийшла фатальна невдача -- конфлікт різьб), приблизно 10шт клинців різних "смаків і запахів"©, вісь-конуса-гайки, оскільки втулка раптово вирішила позбутись шаріків підшипника (причина не була встановлена, для мене це досі залишається загадкою img/bw ). Плюс у загашниках власника було відкопане "спортивне" ашан-сідло, яке ідеально вписалось у загальну картину проєкту (на фото присутнє).

В загальному, роботою з велосипедом я задоволений. Це перший раз, коли робота з таким транспортом принесла мені задоволення. Звісно, через брак досвіду, проєкт не ідеальний і має достатньо хвороб. Я вважаю велосипед готовим. Якщо випаде можливість попрацювати з ним ще раз -- буду робити це з превеликим задоволенням. Чи хотів би я подібний велосипед в колекцію? Звісно що так! Але тепер я озброєний не тільки знанням і баченням ідеального (для мене) Path Racer'a, але і, що найголовніше, досвідом роботи з подібною технікою.

Всім дякую за увагу, рівних вам доріг.
До наступної зустрічі img/az

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Захар Беркут, перезалийте фото.

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

CustoмBicyclь, не зрозумів img/bn

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Захар Беркут, фоток не видно.

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Фото не видно, это да.

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Захар Беркут, ви довго набирали текст, а фото якщо не відправити повідомлення "живуть" не більше 10 хв. У вас їх може бути видно (кеш пристрою) а от інші форумчани бачать лише сині прямокутники.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

перезалив фото в останньому пості

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Захар Беркут, вийшло на диво симпатично  img/ay

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Захар, если это Path, то руль переверните. Или седло поменяйте.

Diesel power

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Eclipse, вроде как велосипед уже ушёл в другие руки и коллега — уже не владелец.

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Но связь то есть img/ab

Diesel power

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Eclipse, руль за потреби власник перевертає. сідлло -- згідно з рекомендаціями Книги, вузьке і жорстке. я пробував кататись на цьому сідлі -- достатньо комфортно при перевернутому рулі. з штатним положенням -- теж дискомфорту не відчувається.

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

Захар Беркут пишет:

руль за потреби власник перевертає.

img/ai
Де там "механізм швидкого перевертання руля" ?

Re: Мій перший крокодил. Проект Path Racer на базі ММВЗ для друга.

img/ag Подозреваю, то так не нравится, то так. Вынос  img/doubt  Не думаю, что там удобно сидеть в любом положении руля.
https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=2131#p2131

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.