Re: Гараж в квартирі

10мм минимум примерно.

"Ненавижу, когда все шагают в ногу одинаково стриженые, одинаково одетые, с одинаковыми мыслями в одинаково пустых головах" © Кий.

Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

які зазори бажані для всюдихода між шиною і нижніми перами?

Якщо не катати по липкому болоті і шини без виражених бокових блоків протектора, то 5 мм. вистачає цілком. Той зазор не особливо критичний, якщо крил немає. Малий зазор до пера може працювати як скребок, особливо не заваджає болота місити, особливо якщо до мостика є більший зазор.

Re: Гараж в квартирі

CustoмBicyclьimg/thank

Наміряв 64 мм між перами, там де має покришка бути.
Думаю що 2,25 має поміститись.

Re: Гараж в квартирі

shvorak пишет:

64 мм між перами, там де має покришка бути.
Думаю що 2,25 має поміститись.

img/bw Залежить від профілю шини і трохи від ширини ободу. Метричне маркування ширини на повнопрофільних шинах нормальних виробників зазвичай близьке до правди,  неповнопрофільні часто вужчі.

Тут я би Вам ще радив брати шини з максимальним допуском по тиску — я на Химеру поставив найнерські CST 2.1" (реально 52 мм ширини і висоти із заявлених 54мм) з максимальним тиском 4.5 атм., то вже на 4 по асфальту дуже легко котять, на піску спускаю до 2 атм.

Re: Гараж в квартирі

Гараж в квартирі
З наводки колеги Боба. img/friends

Re: Гараж в квартирі

shvorak, файні.

Кантікі по модуляції краще що я пробував. Навіть більше сподобались за продвинуту діскову гідру.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Гараж в квартирі

Ага, подходящие тормозюльки.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

Евгений76 пишет:

Кантікі по модуляції краще що я пробував. Навіть більше сподобались за продвинуту діскову гідру.

img/ai 
По зростанню модуляції : башмаки (синонім — безмодуляційні гальма  img/ag ) → стремена → втулочний ножний → кліщі → двохосні кліщі → барабанні ручні → ролерні → кантілевери → вібряки → дискові механічні → дискові гідравлічні.

Евгений76, очевидно та продвинута гідра була несправна (колодки, прокачка, нерівний ротор). У мене дешева китайська гідравліка, дешевий ротор і ще добре не притерті колодки, а модуляція вже на рівні хороших вібряків.

Re: Гараж в квартирі

Та ні, хороша. Зупиняла добре, а от прогнозованість... Може просто не звик.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Гараж в квартирі

Евгений76, до доброго звикається швидко. А "Фенікс" як гальмує?

Re: Гараж в квартирі

З жахливим скрипом, використовую замість дзвоника. По модуляції і зупинці середньо. Для дорожніка достатньо. Там об'єктивні причини, посередньої якості диск і машинка + пластикова ручка (нічого путнього, щоб по дизайну влаштувало так і не трапилося)

Але годі Івану тему моїми велосипедами захаращувати.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Гараж в квартирі

Складничок Псевдо Ромет

Велосипедом їздили, але не обслуговували, він побував в аварії і був закинутий в сарай на декілька років. На днях його, як купу заліза в багажнику привезли до мене на реанімування.

На рамі наклейки Ромет, а на рульовому стакані "Ромет Україна". Гума зроблена в Польщі. І система рометівського стандарту з одним клином. Вилка зроблена з консервної банки. Винос до керма приварений з горою шлаку. Ще й дивної конструкції: шток вилки стирчав над рульовою на три сантиметри, мав пропил і винос зажимався хомутом. Верх штока врешті був відламаний ричагом керма.

Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Вирішив міняти всю морду. Шток старої вилки 24 см, замовив в інтернеті з таким же штоком. Коли приїхала виявилось, що там довжина всього штока порахована, а мені треба від корони було. Вихід — вкоротити рульовий стакан на 1,5 см. Але в хазяйстві нема болгарки зараз. Склав екстремальну конструкцію для дрелі. Торцонув, порівняв напильником. Налаштував колеса, поставив відсутні шприхи. Розібрав-змазав каретку.

Зранку обкатакатав. Добре біжить.

Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Гараж в квартирі Гараж в квартирі

Re: Гараж в квартирі

Кермується теж добре? Костя якось нецензурно на геометрію рульового стакана ромета казав.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Гараж в квартирі

Нормально. Ага, что-то такое Ромет-Украина тоже попадалось. Экстремальная работа со штоком понравилась img/ag  Довольно безопасно — у дрели не те обороты, чтобы круг разорвало img/ag

Мне у ромета очень нравится каретка (на замену ММВЗ, особенно пререстроечных и позже  img/ay ), и не нравится геометрия Мудрил здесь https://krokovod.org/forum/viewtopic.php?pid=4049#p4049 .

Добавлено: 05-10-2018 11:06:06

Евгений76 пишет:

нецензурно на геометрію рульового стакана ромета казав.

Не только говорил, но и делал  img/bj

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Гараж в квартирі

Евгений76,
Спеціально одною рукою небрежно рулював. Добре кермується.