Re: Архитектура в рюкзаке

LjAlex пишет:

IDIANtm, у меня бани нет .
Поэтому обхожусь так
Архитектура в рюкзаке
Убитый обод, на нем пленки 2 м, а внутри дуйчик.


img/ai Паритесь так?

img/bm  img/bj

(речь шла об экспресс-камере для сушки краски img/ag https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 737#p44737  )

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Архитектура в рюкзаке

LjAlex, походная баня))))
kisa, да))) так парятся в походах. Ну принцип такой. Без тепловентилятора но с раскаленными камнями. Я уже поднимал вопрос о непопулярности бани в Украине. Так нихрена и не понял почему

Re: Архитектура в рюкзаке

kisa пишет:

img/ai Паритесь так?

img/bj

IDIANtm пишет:

LjAlex, походная баня))))

А что, хорошая идея! Пленка легка, места мало занимает, снял переднее колесо и вперед!

Re: Архитектура в рюкзаке

LjAlex, таки вы не в курсе о такой методе? Ну вы вапще

Re: Архитектура в рюкзаке

Про походные бани в курсе. А что колесо от велосипеда используют еще не видел  img/bk

Re: Архитектура в рюкзаке

IDIANtm,  непопулярность бани в Украине!? Гм...погуглите " Павел Аллепский " :—)

https://www.portal-credo.ru/site/?act=lib&id=1370

Пью за ваши улыбки!

Re: Архитектура в рюкзаке

Архитектура в рюкзаке

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Архитектура в рюкзаке

img/ay Вот давно о подобном думаю: какого таскать с собой стойки для палатки и пр. если есть велосипед.

Re: Архитектура в рюкзаке

В теплое время с мая по сентябрь (и если не в голой степи) хорошая вещь гамак. Можно даже с москитной сеткой, тентом.

Оффтоп: LjAlex, разборной. Приехал, трубы разобрал, собрал стойки. А если расспицевать, по и ангар построить можно.

Everything's gonna be just fine!

Re: Архитектура в рюкзаке

kisa, цеж фулподвэс  img/bg  img/as  img/at

Spoiler

img/ag

Re: Архитектура в рюкзаке

CustoмBicyclьimg/bw Пожалуй, Вы правы — не удалась палатка...

Spoiler

img/ag

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

(05-03-2019 23:55:43 отредактировано ymaksa)

Re: Архитектура в рюкзаке

Доброго дня.

хочу поділитися де якою інформацією, бо згаяв достатньо часу на її пошук та адаптацію для себе.
ГАМАК

І трохи ліричного відступу:
зацікавила мене тема гамака. бо пару останніх років, влітку, мені довелося ночувати в товариша на дачі, але не в будинку бо зайнято і душно, а в відкритій бесідці на підлозі.
є в нас компанія яка друже вже багато років, ще з часів навчання в інституті. і ми збираємся в різні пори року то в одних то других  img/az . Але вже сім"ї, діти і місць не хватає  img/rolleyes

Я став шукать інформацію по гамакам. На OLX, Aliexpress все це є але ....
відгуки на різних форумах кажуть що полотнище повинно бути 3-х метрове бо в менших за довжиною не комфортно спати при зрості вище за 170см.
Також існує кілька варіантів виконання самого гамака
— одношаровий, просто несуча тканина
— одношаровий + москітна сітка
— двошаровий
— двошаровий+москітна сітка

для себе я інформацію взяв ось тут, але зараз немає доступу може тимчасово і переробив все це у *.DOC файл.
Він знаходиться в мене на ГУГЛ Диску і майже за цією інструкцією зараз потихеньку шию 2 гамака. один простий одношаровий, для змоги брати в одноденні покатеньки, чи на рибалку, шашлики. І вторий трьох шаровий. який вже більш туристичний, але і більший і важчий.
Єдина відмінність від того що наведене у прикладі від того що я роблю, те що блискавки я розніс по різним сторонам. так простіше вшивати та й конструкція більш симметрична у плані навантажень.

В тексті файлу є абрівеатура ТК — то є Текстиль контакт. Київський магазин тканин, який також торгує і через інтернет/

Буду радий якщо комусь, стане в нагоді.

На запитання які виникнуть відповім

Re: Архитектура в рюкзаке

І ще одне,  може бути цікаво

Пічка щепочниця.
її викрійка. що б не вигадувати розміри.
потрібні по 2 стінки та одне дно
загальний вигляд —  Архитектура в рюкзаке
стінка 1 Архитектура в рюкзаке
стінка 2 — Архитектура в рюкзаке
дно — Архитектура в рюкзаке

Re: Архитектура в рюкзаке

ymaksa, прочитал внимательно, но не увидел какой по итогу получился вес гамака?

от себя — если вес снаряжения не важен, т.е. можно взять больше 1 кг на спальное место (да, такое тоже иногда бывает), использую тент в расцветках DPM (для леса) или DDPM — для жаркого климата. Называется баша. И гамак, и тент, и палатка, и тепловой экран, и носилки и еще много другое. Что захотел то и сделал. Вещь неубиваемая но боится огня. В качестве оттяжек-веревок и пр — простой паракорд. Просто кусок крепкой ткани с петлями и люверсами в нужных местах.  Вес тента с чехлом около 1 кг, веревок-карабинов-колышков — еще грамм 250-300.

Everything's gonna be just fine!

Re: Архитектура в рюкзаке

одношаровий з вірьовками бизько 700грамм
трьох шаровий буде більше кіло, бо лише вся тканина + блискавка затягнуть на кіло + вірьовки + можливий тент

Я хочу зразу зауважити.
Гамак не є заміною палатки.
він — доповнення, альтернатива, можливість вибрати
він як і кращий так і гірший. все залежить від умов.