Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

kisa, схоже те ж саме, Ужгород.

artem4ik19, а вони клєяться?
Бо жаба каже, що вони вдвічі легші за мої, але втричі дорожчі.
Поки на цмх потренуюсь, а ближче до Львову щось придумаю. Нехай посилання тут повісить.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

img/bs

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Евгений76, там просто очень тонкая стенка, у Максис Велтер Вейт 0,9 мм, они по 83 грамма, а у Ультралайта 0,6 мм.

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Кирилл, я чого перепитую, чув і навіть бачив латексні камери, по відгукам, нормально клеїти їх неможливо. Сам не пробував.

Тонка стінка має ще один мінус, часто підкачувати потрібно.
Спочатку потестю той бутерброд, що зараз є. Звичайні камери 18-25 по 100 г теж є в мене, просто не став поки ставити.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Евгений76, судя по картинкам, там обычная камера. Но я видел заклеенную латексную
камеру трубки Vittoria.

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Клеїть і ту про яку кажу клеїли, але не трималося. Я потім ту камеру як підкладку під шкіру керма використав. На Птаху досі їздить.
img/bk  по ідеї клеїтись має все, або погано старалися, або туди клей потрібен специфічний.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Евгений76, я как-то гуглил чем клеить латекс, но вот эти товарищи не признаются.  img/ag  Бизнес.

Spoiler

Піца чотири сири або Італійський  Горинич

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Евгений76 пишет:

Тонка стінка має ще один мінус, часто підкачувати потрібно.

У меня на Colonnello тоже эти камеры ультралайт стоят. Давление держат отлично img/ay . Эти камеры главное бортировать  аккуратно, что бы их не повредить.

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

В рамках підготовки до фондо тренуємо з Гориничем підйоми. Сьогодні добавив у свій звичний маршрут ще один.
Трохи ще перебирачи підрегулювати потрібно, іноді під навантаженням скидає. Ну то таке, поправлю.
Обіцяв фото ділянки де їдемо за 45.
Піца чотири сири або Італійський  Горинич

Раніше не вірилося що на такій латаній перелатаній, перманентно покритій крупною крошкою дорозі можна так розганятися. Страва переконала — можна. img/bj

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Покаталися з Гориничем по місцям спортивних звершень, заїхав на фініш марафону Рівно100. А заодно провідав рівненський міжнародний аеропорт.
Всього 62 км. Якраз попав на переміну вітру, весь час зараза в обличчя дув.
Ну і пару фоток.

Піца чотири сири або Італійський  Горинич
Піца чотири сири або Італійський  Горинич
Піца чотири сири або Італійський  Горинич
Піца чотири сири або Італійський  Горинич
Останнє фото, моє село з об'їзної. Там зліва п'ять тополь,біля них і живу.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

А Вы с памперсом катаете?

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

На цьому обов'язково у велоформі, на шкіряних сідлах 70/30 цивільне/форма.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Покаталися ми з Гориничем. Небагато 40 км. Змін у велосипеді немає, трішки регулюю, сідло чуть підняв, кутом погрався. Потрібно ноги поміряти, чи не ростуть часом  img/bj  І кермо теж підняв, вже і винос міняти передумав. Потім ще на сантиметр кермо, але це пізніше, після заміни переднього гальмівного боудена на довший. Пожаднічав як ставив.
Піца чотири сири або Італійський  Горинич
Виявляється можу по прямій їхати за 40 і досить довго, на 20 км середня 32,6. От який я молодець, коли вітер попутно бічний. Зате назад було весело, середня 26, але на улюбленій горці поставив особистий рекорд піднявшись в страві з 10 на 7 місце. Серед 165 катальців.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Евгений76,
Я фотосесія Італійского Горинича вже була? img/ai
Хочу посмаковати в деталях. img/bs
Вибачайте, але я останнім часом дуже рідко, та уривисто читаю форум  img/ah

Re: Піца чотири сири або Італійський Горинич

Ні, поки не буде. Конструктивно все вже більш-менш утряслося, а отже з дизайном...
Рідна фарба дуже потерта, хоч колір симпатичний. Сезон докатаю, а там подумаю з оформленням.
Підозрюю, що весь фрейм в хромі.

Я рухаюсь, значить я існую!