Re: Крокодвір

І так: на днях Костянтин передав мені щедрий подарунок від Олега, я в той же день інсталював його на Родстера, а сьогодні поїхав обкатувати. Перші враження позитивні, зовсім негладкими дорогами проїхав 10 км. Крокодвір

Більше не їхав, бо мене супроводжував старший на свому 18" синглі . Крокодвір

Нам на хвіст впала моя мама, котра саме приїхала в гості, довелося для неї розкласти вБРДм. Крокодвір

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь,
Родстер отримав благородну довершеність.

Re: Крокодвір

shvorak, ++

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: Крокодвір

shvorak, kisaimg/thank  Там ще фари бракує — кронштейн сиротливо стирчить. Планую "народну" на нього приспособити, чорну зі сріблястим обідком.

Re: Крокодвір

647  img/ag

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Крокодвір

Riverdale, нінада, блиску має бути в міру. Хром рульова і кронштейн, поліровані гальмівні ручки, фара має додавати якогось контрасту.

Spoiler

Розчинник?

Ну добре, ободок фари полірну, вмовили  img/ag

Re: Крокодвір

img/bs
Надпись "velo" с седла убрать

Spoiler

Да и вообще, как может быть много полировки? Как можно так обижать Кота?
Хотя втулка и обода матовые, был бы там хром — другое дело, а так матовое к матовому, выглядит хорошо

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Крокодвір

Riverdale, Тоді і всі інші написи треба повитирати (винос, руль  img/ahimg/bw Треба подумати, поуявляти, помоделювати

Re: Крокодвір

мигалка на подседеле замечательно подсвечивает сумку. и, наверное, желает черного анодирования.

интересен отзыв после длинной покатушки.
а черные такие бывают?

Spoiler

а то супруге хочется и к умным и к красивым и узкое и на пружинках, а брукс покупать ради попробовать не хочется, это явно подешевле и проще приобрести

Everything's gonna be just fine!

Re: Крокодвір

Bob пишет:

а черные такие бывают?

бывают

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Крокодвір

Bob, блималку таку маю чорну. І червону маю. І навіть синю маю  img/ag  Сумка зйомна, кочує по різних велосипедах на середні дистанції чи якщо з малим їду покататись (вода, йому змінний одяг про всяк випадок- от сьогодні в болото по щиколотки вліз  img/bk , банани чи шоколадка для перекусу). Якщо сумку наладувати повну, то блималку перевішую на неї.

Для Вашої дружини це сідло явно не підійде — пружини дуже жорсткі, на рівні чоловічих Бруксів.  Або переставити м*якіші пружини.

Re: Крокодвір

спасибо. не подойдет по другой причине...  это седло аналочично по форме модели без пружин, которое не подошло по форме

Spoiler

сейчас у ней стоит классическое седло от СШ.  подходит, но скучает за пружинками дорожного седла

Everything's gonna be just fine!

Re: Крокодвір

Нет, это седло похоже на модель без пружин, но как бы масштабировано на 110% и слой мягкой набивки толще.

А когда водка закончилась, мы обезжиривали резьбы пятилетним коньяком.
I tried [соха] And got [софа]
Мой гараж

Re: Крокодвір

На днях забрав передачу від форумного  стармейкера виробника зірок, відразу приміряв :Крокодвір
Крокодвір
Крокодвір
Попереду лихоманка ГОИ  img/work

Re: Крокодвір

Сурьёзно img/beard
Нравятся мне эти наши форумные разработка+производство img/rolleyes

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.