Re: Крокодвір

img/ay  шатун шимано спорт LX з BCD 130?
Якщо можна, зважте його. Я над своїм трохи поглумився на фрезері, а контрольне зважування не зробив. Глумився більше для краси, але всерівно цікаво.

Я рухаюсь, значить я існую!

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, как стали? Без проблем?

Re: Крокодвір

Евгений76, ні, це перша серія XTR , bcd 110.

Добавлено: 15-05-2019 22:50:23

LjAlex, стали ідеально по всіх прилягаючих краях і отворах  img/ay
Зразу ясно, що проектував профі  img/beard

Re: Крокодвір

Это хорошо, что стали хорошо. Теперь нужны тесты img/be .

Re: Крокодвір

Евгений76, покажите глумление уже, интригуете  img/bk

Добавлено: 16-05-2019 12:03:47

CustoмBicyclь, зачётно, и цепь слетать походу не должна
и себе проработать такой вариант что ле...  img/hitry

Условно пилотируемый вело-диверсионный модуль "Семен-1"
Мой террариум

Re: Крокодвір

Тести будуть не скоро — зірки зроблені "на виріст" . Мій велопарк вже забезпечений для всіх ситуацій, ще із запасом. Тримаю для чогось цікавого, наприклад 26"+ на сліках  img/ag

Re: Крокодвір

Riverdale пишет:

647 ... Надпись "velo" с седла убрать

Сідла стали нефірмовими  img/ag
Заодно UNO винос і Avanti руль стали но-неймами. Процес сподобався, пішов змивати інші виноси і глаголи, а тут халепа!  Написи UNO змились всі, а от бендовані Spelli  не змиваються нічим з нафтового і 647, брейк-клінер теж не бере  img/as    Завтра ще спробую гальмівну рідину DOT4   img/work

Крокохіміки, хелп і мозковий штурм!

Re: Крокодвір

CustoмBicyclь, точно краска? Бывает, что лазером наносят.

Re: Крокодвір

Кирилл, написи чорного кольору і виступають над поверхнею (палець відчуває рельєф). 
Останній варіант з того що знаю- бандаж з тканини змоченої DOT4 на пару годин.

Бренд Spelli барижить нормальними компонентами, але я не хочу безплатно возити їхню рекламу  img/ag

Re: Крокодвір

обыкновенную смывку краски попробуй.

Everything's gonna be just fine!

Re: Крокодвір

Можно механически попробовать ещё. Войлочным кругом, например, или хотя бы тряпкой на дрели.
Куда сложнее, мне кажется, сделать из анодированного черного руля или подседела серебристый.

Что интересно: ДО ДТП все спешат. А ПОСЛЕ ДТП УЖЕ не спешат. Вопрос. Если после ДТП уже никуда не надо, то может быть и перед ДТП не спешить?

Re: Крокодвір

Bobimg/as
Як я про це забув  img/bn
Головне, що в мене стоїть ціла пляшка змивки  img/ap
Але щось колеги лякали роз'їданням останньою алюмінію, в. т. ч. анодованого, тому спершу спробую "тормозухою" (лкп автомобілів вона роз'їдає на ура).

Добавлено: 18-05-2019 09:52:20

ter, я ніколи не знімав і не буду кольорового анодування заради отримання сріблястої деталі. Вважаю  таке нераціональним , оскільки є Алі-баба

Re: Крокодвір

с краской, которая использовалась Spelly на подседеле, у меня получилось в два прохода с 10 минутной выдержкой. Какая то она у них не китайская, эта краска. Следов от смывки не остается

Everything's gonna be just fine!

Re: Крокодвір

Bobimg/thank  DOT4 спробую для експерименту, змивку маю. Результати мабуть продублюю у "велохімії".

Re: Крокодвір

https://krokovod.org/forum/viewtopic.ph … 761#p85761

CustoмBicyclь пишет:

Виліз косяк у рульовій телепортатора — тягне вправо.

Сьогодні розбирався з цією проблемою. Причина була у косій посадці нижнього конусу, довелось посадочний поясок на вилці напильником пройтись. Конус сів рівно, вправо вже практично не тягне (ледь-ледь вловима тенденція), але керованість якась незрозуміла, велосипед хоче завалюватись на сторони вже при мінімальних поворотах руля, без рук не їде. Нагадаю, що вилка стоїть від пізнього СШ, що мало би добавляти стабільності, але її чомусь нема. Геометрія при всіх вимірах грає до міліметра.
   Не подобається мені такий нервовий характер телепортатора, мабуть буду підшукувати імпортний фреймсет від якогось короткого туринга  img/bw