Re: РЕТРОСКОП

Не знаю, сюда или в Кунсткамеру img/ab

РЕТРОСКОП

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: РЕТРОСКОП

РЕТРОСКОП

Берлін 1936 рік, кольорове фото

Re: РЕТРОСКОП

Утянуто с Военного Альбома:
РЕТРОСКОП
РЕТРОСКОП
На втором снимке — жолнеш, скорее всего, прикалывается — вряд ли боевым уставом Войска Польского предусматривался такой вид атаки.

Только катая на велосипеде — понимаешь, какой все-таки Ростов маленький город : )
Ищу вилку и переднее крыло на МВЗ В-16
Ищу переднее крыло светло-зеленого.... да любого!!!! цвета на Спутник В-39

Re: РЕТРОСКОП

img/thank  img/ay
И снова, в который раз, на старинных фото совсем не гоночных велосипедов  баран в такой позе.

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: РЕТРОСКОП

Чего-то сабля длинней того чувака  img/ag
Интересно, как он её вытаскивал из ножен?
Оно кажется ерунда, а попробуйте сабельку метр двадцать вынуть одним движением  img/hitry

Re: РЕТРОСКОП

г. Кривой Рог,велосипедисты в парке Правды, у полуротонды, 31.08.1956г.
РЕТРОСКОП

Re: РЕТРОСКОП

Эх, img/ak  и почему раньше люди не считали необхотимым  снимать технику крупным планом.
Все снимки людей, окресностей, пейзажев, а велосипед бесплатное приложение на фоне img/am

Рама без вилки деньги на ветер

Re: РЕТРОСКОП

РЕТРОСКОП
Довоенный Соцгород. Подарочные велосипеды от наркома С. Орджоникидзе для активных общественниц Криворожского металлургического завода. Фото 1934 года.

Re: РЕТРОСКОП

Трохи про витримку та наполегливість спортсменів
у 1956 року під час Джиро д'Італія (велогонка) велогонщик Фіоренцо Магни на дванадцятому етапі падає і ламає ліву ключицю. Відмовляється від гіпсу і перев'язаний продовжує гонку. Механік робить йому пристрій, за допомогою якого він може підтримувати кермо і перемикати передачі. На шістнадцятому етапі він знову падає і ламає плечову кістку. Непритомніє від болю, але після надання медичної допомоги продовжує гонку, що складається з 23 етапів. На гірських спусках не може гальмувати лівою рукою. Доводить гонку до кінця і, що зовсім неймовірно, приходить другим, поступившись лідеру всього три з половиною хвилини.
Фіоренцо прожив довге життя та помер у 2012 роціу у 91 рік.
Коли ви говорите -я не зможу! згадайте цього спортсмена)))РЕТРОСКОП

Re: РЕТРОСКОП

Магазин продажу велосипедів «Edmunds cycle shop» Великобританія 1900 рік   img/bf
В асортименті велосипеди Osmond , Raleigh.
РЕТРОСКОП


РЕТРОСКОП

Osmond Roadster 1903 року в наші дні

Re: РЕТРОСКОП

Ретро — велосипед DUX РЕТРОСКОП

Re: РЕТРОСКОП

DENver,
Меня терзают смутные сомнения, дукс складной должен быть, нет?

Re: РЕТРОСКОП

Дукс — это фабрика с модельным рядом. Складной — одна из моделей, специально для армии, а не для лёгкой перевозки в омнибусе img/ag .
РЕТРОСКОП РЕТРОСКОП

Здесь второй — француз (могу ошибаться, но кажется — Пежо его строили, а разработал сторонний конструктор):
РЕТРОСКОП

Мой гараж
Мастер спорта по езде за хлебушком на велосипеде.
Если не я построил велосипед — это не мой велосипед.

Re: РЕТРОСКОП

Утащил из твитера:
В цей день 1876 року народився Сергій Уточкін (1876-1916) — одеський спортсмен, льотчик-випробувач, піонер і пропагандист авіації.
Пам'ятник Сергію Уточкіну на вулиці Дерібасівській, 22 Одеса:
РЕТРОСКОП

Сергій Уточкін брав участь у велосипедних перегонах, грав у футбол, займався автомобільним, вітрильним, ковзанярським та мотоциклетним спортом, боксом, боротьбою, веслуванням, гімнастикою, джіу-джитсу, легкою атлетикою, парашутизмом, плаванням, тенісом та фехтуванням.
РЕТРОСКОП

Горец: "Украина" 111-441 (короткая) 1990 г. с планетаркой Nexus-3
Ветерок: "Старт-шоссе" 1986 г. (2х7, дуалы)
В-37: "Спутник" В-37 1967 г. сингл (торпедо)
Лыбидь: Ардис Либыдь "Handmade in Ukraine", 1998, сингл 46/19

Re: РЕТРОСКОП

РЕТРОСКОП
РЕТРОСКОП
РЕТРОСКОП
РЕТРОСКОП
РЕТРОСКОП